Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KRÓLOWIE ŚRÓDMIEŚCIA

WYPADEK (11)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2007

Buks ukrywa się w pewnym ekskluzywnym klubie, gdzie znalazł schronienie u z zakochanej w nim Patrycji. Jego brat Zyga namawia go do ucieczki z kraju. Jednak Buks chce się jeszcze zobaczyć z Luizą. Tymczasem dziewczyna zostaje zatrzymana przez policję. Policjantów interesuje jej były chłopak Buks, ale Luiza niewiele ma do powiedzenia na jego temat. Dowiaduje się w komisariacie, że w wyniku gangsterskich porachunków Buks ma zostać zamordowany. Policjanci przesłuchują również Artura w związku ze strzelaniną w mieszkaniu jego ojca. Do klubu, gdzie ukrywa się Buks, przyjeżdża Dominik. Colargol ulega poważnemu wypadkowi. Zostaje potrącony przez samochód, który odjeżdża z miejsca wypadku. Ciężko ranny kurier trafia do szpitala. Termin pierwszego lotu motolotnią wydaje się nierealny. Sprawcy wypadku poszukuje znany dobrze kurierom policjant Andrzej. Artur otrzymuje w prezencie od ojca bilet na samolot do wymarzonej Australii. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

COFNĄĆ CZAS (12)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2007

Wynajęty przez Irenę detektyw bardzo szybko rozwiązuje zagadkę z jej przeszłości. Okazuje się, że córką Ireny jest dziewczyna z portretu namalowanego przez Henryka, czyli Luiza. Irena jedzie do mieszkania Luizy, gdzie zastaje Martę, która 20 lat temu adoptowała jej nowo narodzoną córkę. Dochodzi do wstrząsającej rozmowy między kobietami. Tego samego dnia Marta decyduje się opowiedzieć Luizie o jej prawdziwej przeszłości. Colargol, który został potrącony przez nieznanego kierowcę, przebywa w szpitalu. Jest przekonany, że widział już kiedyś sprawcę wypadku. Rozpoznaje go na zdjęciach pokazanych mu przez policjanta Andrzeja. Sprawcą wypadku okazuje się niebezpieczny przestępca Dominik - płatny morderca, zabójca Buksa. Nieświadoma tego jest kurierka Anka, która od pewnego czasu ma namiętny romans z Dominikiem. W apartamencie Dominika, gdzie właśnie przebywa Anka, pojawia się ekipa Andrzeja. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

LAST MINUTE (13)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2007

Synowie Henryka, Artur i Robert, zastają rano w mieszkaniu przyjaciółkę ojca, Irenę. Są zaskoczeni, ale i zauroczeni nową partnerką ojca. Artur będzie miał wkrótce okazję spełnić swoje wielkie marzenie i wyjechać do Australii. Ale w takiej sytuacji jego związek z Luizą staje pod znakiem zapytania. Tymczasem Gabrysia zapewnia Luizę, że jej kolekcja ubrań będzie lansowana, a zajmie się tym projektem mąż Gabrysi, Marcin. W firmie kurierskiej, jak i w życiu wszystkich bohaterów nadchodzi czas przełomu. Paweł wygrywa casting na prezentera stacji radiowej, nadającej komunikaty o sytuacji na ulicach miasta. Anka również chce się pożegnać z firmą na dłużej. Wbrew zaleceniom lekarzy Colargol, z pomocą kurierów - Franciszka i Pawła, opuszcza szpital. Chce dotrzymać terminu pierwszego lotu motolotnią. Colargol, Franciszek, Paweł z matką, Henryk oraz Marcin i Słoniu spotykają się na "lotnisku" za ogródkami działkowymi. Pomalowany przez Henryka "Leonardo" wzbija się do pierwszego lotu. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.07.29 01:01:26
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency