Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Aneta Popiel-Machnicka

Również jako: Aneta Gutkowska

Aneta Popiel-Machnicka

 
zwiń

 • 1974. 02. 03
  Data urodzenia
  Warszawa
 • 1999
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Animacja na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej Reżyserii PWSFTviT w Łodzi; dyplom 2009

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2014
  Chengdu (International "Gold Panda" Documentary Festival) Nagroda "Gold Panda" za najlepszą reżyserię
 • 2013
  Tarnów (Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca "Scena Otwarta") Grand Prix im. Bogusława Wojtowicza w Konkursie Filmowym "Dance my life and love"
  za "wiarygodne, głęboko empatyczne przedstawienie losu i kariery uzdolninej tancerki Weroniki Frodymy. Trudno o lepiej korespondujący z przesłaniem Konkursu ,,Dance my life and love" przykład filmu angażującego bez reszty uwagę widzów, opisującego środkami dokumentalnymi świat wewnętrznych przeżyć, pasji, słabości i ich pokonywania. W tym przejmującym portrecie artystki stworzonym przez wyrazistą, kreatywną osobowość utalentowanej reżyserki, która poświęciła na jego realizację wiele lat każdy odnajdzie cząstkę siebie"
 • 2007
  Białoruś (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Programów TV "Magnificat") Nagroda Specjalna

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2022.01.26 01:57:23
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski