Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Marta Smuk

Marta Smuk

 
zwiń

 • 1980. 06. 13
  Data urodzenia
  Głogów
 • 1999. 10. 16
  Debiut teatralny
  w roli Dionne w musicalu "Hair" na scenie Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
 • 2011
  Nagroda
  Nagroda Prezydenta Gdyni za role Pani Jeziora w spektaklu "Spamolot, czyli Monty Python i święty Graal", za temperament, wdzięk i kunszt wokalny

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, a także wydziału wokalnego Państwowego Liceum Muzycznego. Laureatka programu "Szansa na sukces" z udziałem Czesława Niemena. Występowała gościnnie w Teatrze Muzycznym w Gdyni (1999), Teatrze Muzycznym Roma (2000, 2002, 2004) i Operetce Wrocławskiej (2002).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2011
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska (Pani Meliton; Lalka)
 • 2000
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (gość przy stoliku w pubie "Muszelka")
  odcinki:
  PUŁAPKA NA MUCHY (12)
2019.12.30 01:55:53
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor