2024
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za najlepszą rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Artur Paczesny
2024
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Dziennikarzy
2024
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Główna "Jańcio Wodnik" za najlepszy film fabularny
2024
Wrocław (Festiwal Reżyserii Filmowej) Złoty Dzik, nagrodę otrzymał/a
Grzegorz Dębowski
2024
2024
2024
2023
Oslo (Oslo Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2023
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Don Kichot, Nagroda Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych
2023
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za debiut reżyserski lub drugi film, nagrodę otrzymał/a
Grzegorz Dębowski
2023
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za drugoplanową rolę kobiecą, nagrodę otrzymał/a
Agnieszka Kwietniewska
2023
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za główną rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Artur Paczesny
2023
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Grzegorz Dębowski
2023
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Pazur za film w kategorii: Inne Spojrzenie
2023
Chicago (Blue Whiskey Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszej aktorki drugoplanowej, nagrodę otrzymał/a
Natalia Sikora
2022
Zielona Góra (Kozzi Film Festiwal) Nagroda za najlepszą kreację aktorską, nagrodę otrzymał/a
Magdalena Żak
2022
Worcester (Massachusetts Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2022
Worcester (Massachusetts Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszego reżysera, nagrodę otrzymał/a
Filip Gieldon
2022
Worcester (Massachusetts Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszej aktorki, nagrodę otrzymał/a
Magdalena Żak
2022
Sztokholm (Stockholm Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszego dramatu pełnometrażowego
2022
Sztokholm (Stockholm Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu pełnometrażowego
2022
Providence (Rhode Island International Film Festival) Alternative Spirit Award
2022
Nowy Jork (SOHO International Film Festival) Nagroda za najlepszy międzynarodowy film fabularny
2022
Nottingham (Nottingham International Film Festival) Nagroda dla najlepszego międzynarodowego filmu fabularnego
2022
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda dla najlepszej aktorki w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, nagrodę otrzymał/a
Magdalena Żak
2020
Odkrycia Empiku Nominacja w kategorii: Film za "stworzenie czułej opowieści o samotności i potrzebie miłości. Niebanalna komedia przesycona melancholią i smutkiem sprawia, że stopniowo przechodzimy od rozbawienia do głębokiego wzruszenia. Autorka przy pomocy minimalnych środków stworzyła świat przepełniony nostalgią i czułością wobec bohaterów, do których zbliżamy się krok po kroku odnajdując w nich siebie i swoje tęsknoty"
2020
Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") Wyróżnienie za „odwagę artystyczną i wyrażenie szczerego niepokoju losem Ojczyzny”
2020
Berlin (Festiwal Filmu Polskiego "FilmPolska") Nagroda Jury
2019
Nowy Jork (Brooklyn Horror Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu
2019
Nowy Jork (Brooklyn Horror Film Festival) Nagroda za najlepszą obsadę
2019
Nowy Jork (Brooklyn Horror Film Festival) Nagroda za najlepszy dźwięk, nagrodę otrzymał/a
Rafał Nowak
2019
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Wyróżnienie Specjalne w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych
2019
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda im. Stanisława Różewicza za reżyserię
uzasadnienie jury: "Jak to udało się ogarnąć reżysersko? Nie wiemy... ale witamy nowy talent w polskim kinie.", nagrodę otrzymał/a
Kalina Alabrudzińska
2019
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Jury Młodzieżowego za "udowodnienie, że staranność i dobre filmowe rzemiosło mają szansę wygrać wysokim budżetem – innymi słowy: Życie dało im cytryny, a zrobili z nich dobre wino"
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury w konkursie "Inne Spojrzenie" za "nowatorską narrację filmową i konsekwentne podążanie własną drogą twórczą"
2017
Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Wyróżnienie w kategorii filmów dokumentalnych Dyplom Fundacji Ars Creatori
2016
2016
2015
Imphal (Imphal International Short Film Festival) Nagroda za najlepszą reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Piotr Sułkowski
2015
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival; od roku 2014 Festiwal Filmowy w Gdyni) Nagroda Krakowskiego Klastra Filmowego w Konkursie Młodego Kina
2015
Brno (Międzynarodowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Brno 16") Nagroda Jury Studenckiego
2015
Brno (Międzynarodowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Brno 16") Wyróżnienie
2014
Turek (Przegląd Studenckich Etiud Filmowych "Klaps") Nagroda Specjalna
2014
Pune (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagroda za najlepsze zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Przemysław Brynkiewicz
2014
Opawa (Międzynarodowy Studencki Festiwal Filmowy) I nagroda w kategorii: film fabularny
2014
Gliwice (Festiwal Filmowy "Drzwi") Nagroda za zdjęcia
w kategorii: Fabularne kino studenckie, nagrodę otrzymał/a
Przemysław Brynkiewicz
2014
Cluj-Napoca (International Short Film Festval ClujShorts) Nagroda Dziennikarzy
2014
Alicante (Alicante Film Festival) Nagroda dla najlepszego europejskiego filmu krótkometrażowego
2013
Warszawa (Festiwal Filmów Szkoły Filmowej w Łodzi "Łodzią po Wiśle") Nagroda za najlepszy zwiastun filmu konkursowego, nagrodę otrzymał/a
Katarzyna Śpioch
2013
Phoenix (MFF) I nagroda najlepszy film krótkometrażowy
2013
Nowy Jork (The Garden State Film Festival) Nagroda w kategorii: International Narrative Short - College
2013
Halifax (Outlier Film Festival) nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
2013
Charków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Steps") Wyróżnienie specjalne
2013
Brno (Międzynarodowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Brno 16") nagroda za najlepsze zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Przemysław Brynkiewicz
2013
Batumi (Batumi International Art House Film Festival) Grand Prix w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
2012
Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Wyróżnienie Jury Studenckiego