Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

COLARGOL I CUDOWNA WALIZKA

 • Film animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1979
 • Premiera:
  1980. 01. 17
 • Gatunek:
  Film dla dzieci, Film lalkowy
 • Barwny ; 35 i 16 mm ; 2066 m ; 75 min

Pelnometrażowy film o przygodach Misia Colargola, przemierzającego wszystkie kontynenty w pogoni za porwanym przyjacielem - Szczurkiem. Zły wilk Kid porywa Szczurka Hektora, chcąc wyłudzić od niego tajemnicę hodowli złotych tulipanów. Miś Colargol i jego przyjaciel Kruk wyruszają w pościg. Nieocenione usługi oddaje im cudowna walizka. Trasa podróży wiedzie m.in. przez Holandię, Amerykę, Australię, Syberię, Afrykę i kończy się, po uratowaniu Hektora, w rodzinnym lesie - wielką zabawą leśnych zwierząt.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

2022.03.26 00:11:10
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl