Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOBIETY PRACUJĄCE

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2008
  • Barwny, 16 min

We Wrocławiu powstała firma budowlana, w której nie ma ani jednego mężczyzny. Kobieca ekipa ma już długą listę zamówień i nie narzeka na brak pracy. Kobiety stanowią prawie 60 proc. bezrobotnych. Nic dziwnego, że panie szukają zajęcia także w typowo męskich zawodach. Tym bardziej że wielu fachowców wyjechało z kraju w poszukiwaniu pracy, a ci, którzy zostali na miejscu, żądają za swoją pracę wysokich stawek. Reportaż portretuje wyjątkowe, przedsiębiorcze kobiety, które postanowiły udowodnić, że żadnej pracy się nie boją i świetnie poradzą sobie nawet w męskim fachu. Towarzyszymy im podczas codziennych zajęć domowych oraz w pracy. Jak sobie radzą, czy trudno im było nauczyć się nowego męskiego fachu? Co sądzą o tak niecodziennej ekipie remontowej klienci? Jakie mają plany, marzenia? Kobiety pracujące traktują swoją firmę bardzo poważnie, zamierzają się rozwijać i zostać prawdziwymi bizneswomen.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 06:44:49
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych