Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ILE PANI WÓDKI WYPIŁA?

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2003
  • Barwny, 28 min

Danka, Teresa, Małgosia i Iza - wszystkie są alkoholiczkami. Każda na innym etapie choroby. Mieszkają na warszawskiej Woli i to alkohol sprawił, że się poznały. Danka otrzeźwiała w więzieniu, gdzie trafiła za nieumyślne zabicie męża. Teresa piła 30 lat. Była już na dnie. Namowy rodziny i wiara w Boga sprawiły, że od dawna jest trzeźwa. Małgosia zaczęła pić w domu dziecka, gdzie trafiła odebrana rodzicom alkoholikom. Od kilku lat chodzi na terapię do AA. Od czasu do czasu wpada w kilkudniowe alkoholowe ciągi. Iza jest najmłodsza i ma najkrótszą alkoholową przeszłość. Upija się codziennie. Nie do końca wierzy, że jest chora. Czasami trafia do niej, że alkohol jest dla niej problemem. Kobiety postanawiają jej pomóc. Ruszają na kilka dni w góry i tam poddają Izę swojej prywatnej terapii. Czy jej pomogą? O tym opowiada film. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.12.28 00:12:48
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor