Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JARMARK EUROPA

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2004
  • Barwny, 17 odcinków.

Stadion X-lecia tętni życiem. To wielkie targowisko jest dla jednych przygnębiającym reliktem komunizmu, dla drugich szansą na przeżycie, dla pozostałych możliwością dokonania tańszych zakupów. "Stadionowi ludzie" to handlujący Polacy, cudzoziemcy, a także ci z drugiej strony barykady, czyli przedstawiciele polskich służb celnych i policji gospodarczej. Przez siedemnaście odcinków będziemy poznawać i śledzić nierzadko tragiczne losy ludzi, których życie koncentruje się wokół Stadionu. W każdym odcinku przeplatają się losy naszych bohaterów. Poznajemy ich na Stadionie, przyglądamy się ich życiu po pracy. Kamera towarzyszy im w czasie podróży do rodzimych krajów. Jedziemy do Mongolii z rodzeństwem po ojca, który nie może legalnie opuścić kraju. Jesteśmy na największym pekińskim targowisku świata. Na Ukrainie uciekamy z bohaterką programu ściganą przez "stadionową mafię". Poznajemy problemy tych ludzi i ich rodzin. Często to smutna historia walki o byt. Przybliżymy również historię Stadionu X-lecia. Kroniki od czasów Bieruta do lat 90-tych utworzą kalendarz wydarzeń i losów serialowego Jarmarku Europa.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 06:29:05
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl