Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CO DALEJ Z TOBĄ KAROLINKO

 • Film dokumentalny
 • Rok produkcji:
  2002
 • Barwny, 42 min

Karolinka, 18-letnia matka szuka swojego miejsca i nadziei na kawałek lepszego życia, który przez moment widziała pracując przy filmie fabularnym. Życia bez wódki, kradzieży, bijatyk. Karolinka mieszka ze swoim rocznym dzieckiem Norwidem w slumsach. Usiłuje za wszelką cenę nie dać się zdominować otoczeniu, usiłuje chronić swoje dziecko, usiłuje kontynuować naukę. Próbuje poradzić sobie z rolą matki, ze swoim chłopakiem i jego pijącym towarzystwem, które przewija się przez jej pokoik, a przede wszystkim - poradzić ze sobą. Jej życie to walka o normalność. Karolinka jest na początku drogi, a już u kresu sił. Wcześniej walczyła o zainteresowanie i miłość jej ciągle pijanych rodziców, teraz walczy o przyszłość jej rocznego dziecka.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2003
  Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski)-Nagroda Prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich
  za twórcze przedstawienie rzeczywistości
 • 2003
  Ismailia (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych i Dokumentalnych)-Nagroda Specjalna Jury
  "za wyjątkowy film w Kategorii Dokumentalnej"
 • 2003
  Neubrandenburg-Szczecin (Europejski Festiwal Filmowy "Dokument ART")-Nagroda Publiczności
 • 2004
  Kolonia (Internationales Film and Fernsehfestival)-Nagroda Top Ten Non-Fiction

Patrz także:
schowaj

2017.02.11 03:35:02
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor