Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOCHAJ MNIE

 • Telenowela dokumentalna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2002-2007
 • Barwny, 173 odcinki x ok. 25 min

Kochaj mnie - brzmi tytuł serialu. Właściwie już w nim - pośrednio - zawiera się diagnoza. Brak miłości jest przyczyną największych nieszczęść i najgorszego zła. Miłość - nawet w niedostatku - uszczęśliwia, uskrzydla, kształtuje charaktery dobrych i odpowiedzialnych ludzi.
Realizatorzy serialu dokumentalnego wchodzą do domów dziecka, placówek opiekuńczych i na sale rozpraw sądowych, by pokazać los niechcianych, zaniedbanych dzieci i ich matek.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2005
  Nagroda "Optimus Hominum"
  za "propagowanie działalności humanitarnej"
 • 2005
  Nagroda "Optimus Hominum"
  za "propagowanie działalności humanitarnej"

KOCHAJ MNIE w internecie

2020.03.05 00:12:50
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency