Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

13 POSTERUNEK 2

41

  • Odcinek serialu
  • 32 min

Czarek jak zwykle uprzyjemnia sobie czas wygłupami, podczas gdy Kasia jest niespokojna i wszystko kojarzy jej się z dziećmi. Kiedy na posterunku zjawiają się właściciele dwóch psów i jeden z nich żąda od drugiego odszkodowania za zgwałcenie przez jego pupilka własnej suczki, a nieco później komendant przyprowadza chłopaka, który dziurawił wyroby fabryki prezerwatyw, dziewczyna staje się przekonana, że jest w ciąży. Wkrótce otrzymuje potwierdzenie przypuszczeń. Rysio tymczasem oznajmia, iż się żeni, gdyż Jola mu się oświadczyła. Niestety okazuje się, że zrobiła to po pijanemu i teraz wycofuje się z obietnicy. Czarek tymczasem zaczynając podejrzewać błogosławiony stan Kasi, pyta ją o to. Jego narzeczona potwierdza te podejrzenia, ale dodaje również, że zamierza go zostawić i sama wychować dziecko, gdyż Czarek wciąż nie chce ślubu. Mijają dwa miesiące, które Kasia spędza u Andżeli i cały czas jest nieugięta, posterunkowy również nie zmienił swego zdania. Po kolejnych dwóch miesiącach sytuacja między młodymi się nie zmienia, ale Czarek przygotowuje się na przyjęcie potomka, trąc marchewkę i gotując zupki. I choć to dopiero siódmy miesiąc Kasia oświadcza, że zaczyna rodzić, ale tuż po tym zmienia zdanie i twierdzi, że nie urodzi zanim Czarek za nią nie wyjdzie. Arnie błyskawicznie sprowadza księdza odrywając go od obiadu. W międzyczasie zawiadamia Agnieszkę, Jolę, inspektorów Pierzchałę i Kota, którzy również zamierzają się zaręczyć, Rosolaka i Stępnia. Ksiądz początkowo odmawia, ale w końcu udziela ślubu. Czarkowi z wielkim trudem przechodzi przez usta słowo "Tak", po wszystkim jednak jest zadowolony. Jola ponownie decyduje się wyjść za Rysia, także Andżela chciałaby potwierdzonego związku, niestety komendant ma inne zdanie. Wkrótce Czarkowi i Kasi rodzą się chłopiec i dziewczynka, którzy już od narodzin pragną zostać policjantami. I życie toczy się dalej... (opis odcinka jest autorstwa Daniela Jabłońskiego i pochodzi ze strony www.danieljablonski.topnet.pl).

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

42

  • Odcinek serialu
  • 28 min

Trzeci już odcinek na który składają się nieudane ujęcia scen tym razem z ostatnich kilkunastu odcinków drugiej serii serialu. Przeplatane są opowieściami Cezarego Pazury o aktorstwie, pracy na planie i współpracownikach. Wypowiadają się również Piotr Zelt oraz Marek Perepeczko. Pokazane zostają kulisy kręcenia niektórych scen, wielokrotne duble oraz trudności w pracy ze zwierzętami. (opis odcinka jest autorstwa Daniela Jabłońskiego i pochodzi ze strony www.danieljablonski.topnet.pl).

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2021.04.15 00:16:32
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman