Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KAMIENNA TAJEMNICA

11

  • Odcinek serialu
  • 24 min

Jake i Tomek zostawiają w komputerze wiadomość dla rodziców o rozwiązaniu tajemnicy fibuli. Obaj idą na festyn. Alex zakrada się do domu i odczytuje wiadomość. Jake zostaje uprowadzony przez ludzi Bossa. Szef chce wydobyć od niego informacje, ale chłopiec nie zdradza żadnych sekretów. Zostaje zamknięty na strychu. Tymczasem Sven i Joanna wracają do domu i szukają dzieci. Bo i Tomek zakradają się do siedziby Bossa i pomagają Jake'owi w ucieczce.

12

  • Odcinek serialu
  • 24 min

Kiedy Boss odkrywa ucieczkę chłopca, zarządza pościg. Przyjaciele muszą zdążyć dotrzeć do wąwozu przed bandytami. Sven, Joanna, ojciec Bo i Ake ruszają dzieciom na pomoc. Tymczasem chłopcy dotarli do jaskini, odgruzowują tunel i odnajdują skarbiec. W tym czasie Alex i Bert, grożąc dzieciom, zabierają skrb. Zrywają łączność z Bossem i uciekają.

13

  • Odcinek serialu
  • 24 min

W tunelu dochodzi do spotkania samochodu z lokomotywą. Wywiązuje się strzelanina, w której giną Bert i Alex. Boss chce zabrać skrzynkę ze skarbem, lecz przeszkadza mu w tym jego własny brat, Ake. Sven Nilsson i Joanna rozpaczliwie szukają dzieci. Odnajdują je w ostatniej chwili, gdy z braku powietrza już zaczynają się dusić.

2020.05.20 00:27:26
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman