Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

WOTUM NIEUFNOŚCI

 • Nadtytuł: W KRĘGACH WŁADZY
 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Premiera:
  2022. 10. 14
 • Barwny, 6 odcinków x 44 min

  Lokacje: Warszawa (Pałac Kultury i Nauki, Plac Trzech Krzyży).

  Emisja w serwisie Polsat Box Go: 14 października - 18 listopada 2022. Od 27 lutego 2023 serial emitowany w telewizji Polsat.

Po rezygnacji prezydenta RP Marszałek Sejmu Daria Seyda ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer – wschodząca gwiazda prawicy. Dba o swój wizerunek w mediach i o swoją pozycję w partii. We wszelkich poczynaniach zawodowych wspiera go żona Milena. Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel – odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
WOTUM NIEUFNOŚCI
Powieść
AutorRemigiusz Mróz

1

 • Odcinek serialu

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu

Seyda przejmuje obowiązki prezydenta, co powoduje zawirowania w jej małżeństwie. Wkrótce Seyda przechodzi kolejny sprawdzian, tym razem związany z pełnioną przez nią funkcją. Okazuje się, że polskie małżeństwo zostało porwane przez dagestańskich terrorystów. Gdy na szali jest życie zakładników, szansą może być wsparcie prezydenta Rosji, Michaiła Korowiowa – ten jednak stawia trudne do przyjęcia warunki. Czy Seyda wyjdzie z tych sytuacji obronną ręką? A może przeszkodzi jej w tym Hauer, który manipulowany przez żonę, walczy o poparcie szefowej partii, jak również decyduje się na odważny krok w sprawie komisji śledczej, czym wzbudza zainteresowanie służb specjalnych.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

3

 • Odcinek serialu

Premier jest wściekły, gdyż Seyda, bez konsultacji z nim obiecała przekazać Rosji, polskiego dziennikarza Igora Ziarnika. Seyda zaczyna podejrzewać, że zniknięcie Ziarnika, jej utrata pamięci i noc spędzona w motelu łączą się ze sobą. Wie, że stała się ofiarą manipulacji i próbuje sama odkryć prawdę. Na głowie ma jednak zarówno sprawy kraju, jak i rodzinne – zarówno mąż, jak i córka nie chcą przeprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego. Tymczasem Hauer kontynuuje swój marsz po prezydenturę, a pierwszym krokiem ma być wznowienie komisji śledczej. Jego plany krzyżuje jednak dawna znajoma, lewicowa kandydatka na prezydenta, Małgorzata Bukowska. Na drodze Hauera staje również sam tajemniczy Igor Ziarnik. Czy informacje, które posiada dziennikarz, to jedynie teorie spiskowe, czy rzeczywiście mogą zagrozić bezpieczeństwu państwa?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

4

 • Odcinek serialu

Kandydaci stają do pierwszej debaty prezydenckiej. Ku zaskoczeniu Mileny, Hauer zamiast w Seydę uderza w Bukowską. Po śmierci Ziarnika jego przyjaciele usiłują znaleźć sojuszników, obawiając się, że będą kolejnymi ofiarami. Krzysztof usiłuje odbudować nadszarpnięte relacje z Seydą, jednak ta jest zbyt pochłonięta kampanią i tajemniczymi wydarzeniami wokół niej. Tymczasem okazuje się, że media są w posiadaniu haków na Seydę – czy chodzi o sprawę jej uprowadzenia i utraty pamięci, czy też uderzenie nadejdzie z zupełnie innej strony?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

5

 • Odcinek serialu

Finisz kampanii wyborczej przebiega wśród zakulisowych gier i intryg. Po śmierci Ziarnika i aresztowaniu Biancziego Samara dowiaduje się o śmierci kolejnej osoby powiązanej ze sprawą. Również Seyda nie wie, komu może zaufać. Ma podejrzenia, że Korodecki nie mówi jej wszystkiego, nie jest też w stanie rozmawiać z mężem po tym, jak odkryła jego zdradę. Na domiar złego jej córka znika podczas sesji zdjęciowej mającej przykryć plotki o romansie Krzysztofa. Tymczasem Korodecki odkrywa, że Seyda była na celowniku porywaczy znacznie wcześniej, niż podejrzewali. Hauer przed kolejną debatą, za radą żony i prezes partii, uderza w skrajnie radykalne tony, czym doprowadza do tragedii.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

6

 • Odcinek serialu
 • 44 min

Tuż przed drugą turą wyborów Hauerowi coraz trudniej jest utrzymać w tajemnicy swoje uzależnienie od leków uspokajających, co coraz bardziej niepokoi Milenę. Krzysztof robi wszystko, by odzyskać miłość żony, jednak Seydzie znacznie bardziej zależy na odbudowie zaufania córki. Do kulminacji napięcia dochodzi podczas debaty prezydenckiej jeden na jeden. Unia Republikańska szykuje prawdziwą bombę, która raz na zawsze ma pogrążyć Seydę w oczach wyborców. Tymczasem Seyda powoli zaczyna rozumieć, że największych wrogów ma najbliżej siebie, a jedyną osobą, która jest w stanie jej pomóc, jest jej kontrkandydat – Patryk Hauer.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2024.03.01 05:05:24
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.