Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIEOBECNI 2

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Premiera:
  2022. 05. 10
 • Barwny, 10 odcinków x ok. 41 min

  Lokacje: Warszawa (pawilon edukacyjny "Kamień" przy ul. Wybrzeże Puckie 1).

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

 • 2020
  Serial fabularny / Bartosz Konopka

1

 • Odcinek serialu
 • 41 min

Elżbieta Zawada świętuje 30. urodziny swojej zaginionej córki Kasi. Z tej okazji urządza wernisaż jej prac. Filip i Mila wspierają ją w trudnym momencie. Niespodziewanie Kasia „daje znak” - krew zaginionej nastolatki zostaje znaleziona przy szczątkach nieznanej ofiary. Sprawa poszukiwania córki Zawady zostaje reaktywowana i trafia na biurko Filipa. Tropy szybko zmieniają bieg sprawy – Kasia z zaginionej staje się poszukiwaną! Mila nadal nie może poradzić sobie z rzeczywistością, której musi stawiać czoła. Nie jest gotowa wybaczyć ojcu. Taniec też nie przynosi jej już satysfakcji jak kiedyś. Czuje pustkę. Na szczęście ma przy sobie Filipa. Oboje są gotowi przejść do kolejnego etapu swojego związku. Ku oburzeniu Elżbiety i jej zbytnim zaangażowaniu, Filip jeszcze raz przegląda materiał zebrany podczas badania sprawy zaginięcia kuzynki. Podejrzewa, że 15 lat wcześniej śledczym mogło coś umknąć. Okazuje się jednak, że jeden z kluczowych dla sprawy dowodów został ukryty celowo… I to przez osobę po której najmniej by się tego spodziewał!

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu
 • 41 min

Po wspólnej nocy Mila i Filip unikają się. Każde z nich próbuje znaleźć spokój w innym miejscu. On – na terapii, Ona – zgłasza się na wolontariat do Fundacji Czekamy. Jej koordynatorem zostaje Tomasz Ryś, któremu nowa koleżanka natychmiast wpada w oko. Wieczorem zaprasza ją na wino. Jedno ze zgłoszeń w Fundacji Czekamy – zaginięcia nastoletniej Alicji Szywińskiej – szczególnie przykuwa uwagę Mili. Wygląda tak samo jak sprawa zniknięcia Kasi Zawady! Elżbieta rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia Alicji Szywińskiej. W rodzinnym domu nastolatki Zawada trafia na trop, który prowadzi ją do dawnego znajomego – Bogdana Rożniaka. Powrót przeszłości zmusza kobietę do skonfrontowania się z rzeczywistością. Elżbieta wyznaje Filipowi swoje najgłębiej skrywane sekrety. Wraca do chwil, kiedy jej życie zamieniło się w koszmar.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

3

 • Odcinek serialu
 • 41 min

Policja bierze pod lupę Bogdana Rożniaka i jego życie. Okazuje się, że mężczyzna ma sporo do ukrycia - był ostatnią osobą, która widziała Kasię Zawadę. Elżbieta nie potrafi odciąć się od sprawy córki. Po raz kolejny daje się ponieść emocjom, za co płaci wysoką cenę. Mila kontynuuje pracę w fundacji, gdzie pewnego dnia pojawia się zrozpaczona matka Alicji Szywińskiej. Kobieta szuka pomocy, ale bez skutku. W tej sytuacji Mila przekracza kompetencje wolontariusza. Równie nieustępliwie walczy o swój związek z Filipem. Dochodzenie w sprawie zaginięcia Alicji Szywińskiej również nabiera tempa. Pojawiają się nowe dowody w sprawie, które prowadzą Elżbietę i Filipa do Bydgoszczy, gdzie przed laty była widziana także Kasia Zawada. W obu przypadkach ślad urywa się w tym samym miejscu!

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.25 00:29:21
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor