Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

HERKULES

 • Podtytuł: ...CZYLI CAŁA NADZIEJA WE MNIE
 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Premiera:
  2022. 09. 05
 • Barwny, 8 odcinków x ok. 40 min

  Okres zdjęciowy rozpoczął się we wrześniu 2021.

  Emisja: 5 września - 24 października 2022

Genialny introwertyk o imieniu Herkules marzy o pracy w policji, ale właśnie kolejny raz nie zdał egzaminu. Emocjonalna Sylwia już tam pracuje, ale ostatnio nie za bardzo jej to wychodzi. Czy wspólnie uda im się rozwiązać jakąś sprawę kryminalną? A może stworzą duet doskonały? Na pewno nie będzie łatwo! Główny bohater ma ograniczone zaufanie do wszystkich poza sobą i wydaje się być pozbawionym emocji, niezbyt miłym, acz genialnym introwertykiem. Spontaniczna Sylwia kieruje się przede wszystkim sercem i ma niezłe podejście do ludzi. Jedno jest pewne! Tych dwoje to prawdziwa mieszanka wybuchowa!

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu
 • 40 min

Herkules Nowak po raz kolejny oblewa egzamin do szkoły policyjnej. Krytykuje policjantów, którzy jego zdaniem mało profesjonalnie przygotowali praktyczną część egzaminu. W egzaminie bierze także udział policjantka Sylwia Mazur. Jest wyraźnie zaintrygowana Herkulesem. Jej zdaniem, ma on ogromną wiedzę kryminalistyczną i niebywałe zdolności analityczne. Jednak ze świecą by szukać u niego przynajmniej podstawowych zdolności psychologicznych niezbędnych w pracy śledczego. Sylwia wraca na komendę i dowiaduje się, że na całego podpadła swojemu szefowi Jackowi Wojdzie. W ostatnim czasie nie rozwiązała kilku spraw. Wojda wyznacza jej sprawę ostatniej szansy – jeśli nie odnajdzie zaginionej kilka miesięcy wcześniej nastolatki Oli Czabaj – zostanie „zesłana” do wydziału gospodarczego. Domyślamy się, że tych dwoje coś łączyło i tak stanowcza postawa Wojdy podyktowana jest tym, że Sylwia niedawno przerwała ich romans. Sylwia, w nieco desperackim kroku, prosi Herkulesa by pomógł jej rozwiązać tajemnicę zaginięcia dziewczyny. Udział cywila w śledztwie musi pozostać tajemnicą. Policjanci prowadzący wcześniej dochodzenie w sprawie zaginionej Oli założyli, że dziewczyna chciała popełnić samobójstwo. Ciała jednak nie odnaleziono. Dwójka bohaterów podąża tropem koleżanki, która widziała jako ostatnia zaginioną. Wkrótce okazuje się, że Ola od kilku miesięcy ukrywa się w pustostanie na obrzeżach Warszawy. Dziewczyna kupując na potrzeby koleżanki narkotyki, była napastowana seksualnie przez dilera. Zabiła go w samoobronie. Spanikowana, postanowiła się ukrywać. W finale Wojda odkrywa, że Herkules brał udział w śledztwie. Sylwia, by ratować sytuację, mówi, że Herkules, to jej chłopak i zjawił się tu przez przypadek. Na dowód całuje go przy Wojdzie. Herkules w szoku.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu
 • 42 min

Sylwia opiekuje się Kaziem - synem swojej zmarłej tragicznie siostry bliźniaczki. Stara się spędzić z dzieckiem każdą wolną chwilę. Wkrótce zostaje wezwana do kolejnej sprawy… Z balkonu wieżowca wyskoczył mężczyzna i zginął na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. Mężczyzna był w depresji, miał długi. Typ biznesmena – nieudacznika. Sylwia odkrywa, że w mieszkaniu denata ukrył się w szafie kilkuletni chłopiec. To syn mężczyzny, który wyskoczył z okna. Na skutek szoku po śmierci ojca, nic nie mówi. Na miejscu zdarzenia pojawia się Herkules. Zasmakował w rozwiązywaniu zagadek i tym razem chce udowodnić Sylwii, że ta, zakładając motyw samobójczy, nie ma racji. Następuje krótkie spięcie między naszymi bohaterami. Sylwia dziękuję za pomoc w poprzedniej sprawie. Ale teraz Herkules ma się od niej odczepić. Jednak splot okoliczności powoduje, że znów łączą siły. Przy tej okazji dowiadujemy się, że ojciec Herkulesa także był policjantem. Zginął na akcji w latach 90., walcząc z mafią, kiedy Herkules był jeszcze małym chłopcem. Herkules bardzo osobiście odbiera historię chłopca znalezionego w szafie. Po raz kolejny, dzięki empatii Sylwii i zdolnościom analitycznym Herkulesa, udaje im się rozwiązać sprawę. Okazuje się, że istotnie było to zabójstwo. A odnaleziony chłopiec był synem denata tylko na papierze. Sylwia i Herkules odnajdują prawdziwego ojca. Herkules obserwuje spotkanie chłopca z prawdziwym ojcem – jest bardzo poruszony. Sylwia mówi do Herkulesa, że to ich ostatnia sprawa. Więcej nie będą ze sobą pracować. Sylwia samotna w swoim mieszkaniu. W drzwiach staje jej szef – Jacek Wojda i przeprasza za to, jak się zachował. Widzimy, że Sylwia ma słabość do tego czarującego drania. Ich romans chyba jednak nie dobiegł końca…

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

3

 • Odcinek serialu
 • 43 min

Herkules próbuje skontaktować się z Sylwią. Nie może pogodzić się z tym, że policjantka nie chce już jego pomocy. Czuje się wykorzystany i odrzucony. Dowiaduje się, że Sylwia i Wojda będą wkrótce brali udział w procesie, który jest ukoronowaniem ich wspólnego śledztwa, które kiedyś ich połączyło. Prawdopodobnie wtedy Sylwia i Wojda zostali kochankami. Herkules zabiera głos w sądzie. Kwestionuje szereg dowodów w sprawie. Zostaje wyrzucony z sali. Sylwia pod presją całego wydarzenia przyznaje się Wojdzie, że Herkules pomagał jej nielegalnie w rozwiązaniu dwóch ostatnich śledztw. Wojda wściekły. Herkules przystępuje do prywatnego śledztwa. Odwiedza agencję towarzyską, gdzie poznaje prostytutkę Asię. Udaje mu się ją przekonać do wyjawienia nowych dla śledztwa faktów. Herkules udowadnia, że to nie ochroniarz zabił prostytutkę – chociaż ciało znaleziono w bagażniku jego samochodu. Niesłusznie oskarżony młody człowiek zostaje wypuszczony na wolność. Tym samym Herkules udowadnia, że śledztwo Wojdy i Sylwii sprzed lat zawierało wiele błędów. Wojda pod wrażeniem jego śledztwa, oficjalnie proponuje mu współpracę jako konsultant policyjny. Herkules z triumfalnym uśmiechem mówi, że jeszcze się zastanowi… Tymczasem do domu wraca ze szpitala babcia Herkulesa – profesor Marianna Nowak, światowej sławy fizyczka i astronomka. Widać, że ta dwójka „mózgowców” kocha się i bardzo dobrze ze sobą dogaduje. A babcia dyskretnie opiekuje się Herkulesem.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

4

 • Odcinek serialu
 • 40 min

Pierwszy dzień pracy Herkulesa w policji. Na dziedziniec komendy wpada mężczyzna z okrwawionym nożem w ręku. Krzyczy, że kogoś zabił… Sylwia obezwładnia go. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna, to pacjent szpitala psychiatrycznego. Zabił on żonę znanego psychiatry i psychoterapeuty, który go leczył. Przesłuchania innych pacjentów szpitala niewiele dają. Okazuje się tylko, że zbójca dzień wcześniej legalnie opuścił leczenie. Nikt z nim nie nawiązał większych kontaktów. Psychoterapeuta, który stracił żonę także niewiele zdradza poza tym, że mężczyzna był podatny na manipulacje. Coś jednak w zachowaniu psychoterapeuty nie daje spokoju Herkulesowi i Sylwii. Idą tropem jego osobistych losów. Okazuje się, że jakiś czas przed zabójstwem żona odkryła jego liczne romanse. Psychoterapeuta uzależniał od siebie kobiety i wykorzystywał je w czasie terapii. Równocześnie Herkules łapie niezwykłe porozumienie z jednym z pacjentów szpitala. Ten sugeruje, że morderca mógł być manipulowany przez jednego z innych pacjentów, który chciał się zemścić na psychoterapeucie, który uwiódł jego żonę. To okazuje się prawdą. Herkules i Sylwia nie mogą wsadzić do więzienia psychoterapeuty, bo nie on jest sprawcą morderstwa. Ale pomagają wykorzystanym kobietom, bo cała prawda o nim wyszła na jaw. W mieszkaniu Herkulesa pojawia się Asia, którą spotkał on wcześniej z agencji towarzyskiej. Między tą dwójką wyraźnie iskrzy…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

5

 • Odcinek serialu
 • 42 min

Wojda z Sylwią przeżywają namiętną noc. Herkules z Asią podobnie. Podczas śniadania telefon wzywa Herkulesa do kolejnej sprawy. Na torach zginęła dziewczyna. Herkules bez zastanowienia opuszcza nieco rozczarowaną Asię zostawiając ją ze swoją babcią. Matka dziewczyny, która zginęła na torach, jest w szoku. Nie była świadoma, gdzie przebywała jej córka ostatniej nocy. Bo sama zasnęła zażywając silne środki psychotropowe. Widać, że kobieta nie bardzo panuje nad swoim życiem, a co dopiero nad życiem córki. Dziewczyna w szkole czuła się wyobcowana, nie nawiązała zbyt wielu znajomości. Jej wychowawca – charyzmatyczny nauczyciel angielskiego - podkreśla jej liczne talenty, ale też niezwykłą wrażliwość. Hipoteza o samobójstwie na torach staje się coraz bardziej prawdopodobna. Na komendzie niespodziewanie zjawia się żona Wojdy i jego dwie córeczki. Wcześniej wróciły z krótkich wakacji. Dla Sylwii to szok. Wiedziała o żonie i córkach. Ale jej szef przedstawiał swój związek jako rozpadający się. Bliski rozwodowi. A Sylwia widzi na własne oczy czułą żonę i kochającego ją męża. Czyżby więc Wojda kłamał i z zimną krwią wykorzystywał Sylwię? To daje jej sporo do myślenia. By wyładować swoje emocje zaprasza Herkulesa na policyjną strzelnicę. Herkules bez zastanowienia rezygnuje z kolejnej randki z Asią. Na strzelnicy „czyta” emocje Sylwii, pozwala jej się wygadać. Przez chwilę są jak para przyjaciół. A może nawet zaczyna ich coś więcej łączyć? Herkules czuje na sobie dłonie Sylwii, kiedy ta instruuje go jak trzymać pistolet… Po powrocie do domu Herkules natyka się na Asie, która na niego czekała. Dziewczyna z bólem w sercu mówi, że między nimi nam pewno nic już nie będzie. Sylwia i Herkules odkrywają, że dziewczyna i jej charyzmatyczny wychowawca mieli romans. Kiedy nauczyciel chciał go zakończyć, dziewczyna popełniła samobójstwo w jego domu podczas jego nieobecności. Zażyła psychotropy swojej matki. Nauczyciel bojąc się skandalu wyniósł ciało na tory, by oddalić od siebie podejrzenia. Sylwia sama w domu. W drzwiach pojawia się Wojda, próbuje coś tłumaczyć. Sylwia nie chce słychać. Wojda chce przynajmniej odebrać od niej swoją walizkę, żeby żona niczego nie podejrzewała. Wściekła Sylwia wyrzuca walizkę Wojdy przez drzwi. Po pewnym czasie znów dzwonek. W drzwiach stoi tym razem Herkules i oświadcza, że ją kocha. Dla Sylwii to brzmi tak absurdalnie, że parska śmiechem. Herkules poniżony ucieka…

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

6

 • Odcinek serialu
 • 40 min

W żeńskim klasztorze na przedmieściach Warszawy zostaje odnalezione ciało młodej zakonnicy. Nie wiadomo czy dziewczyna sama spadła ze schodów, czy ktoś ją zepchnął. Jeśli to morderstwo, to na pewno dokonał go któryś z mieszkańców klasztoru, bo przez całą noc nikt nie opuszczał budynku. Herkules przeżywa głęboko odrzucenie przez Sylwię i nie odbiera telefonów. Tym samym Wojda i Sylwia są zmuszeni jechać razem do klasztoru. Pierwsze przesłuchania Matki Przełożonej i zakonnic z nowicjatu niewiele dają. Sylwia nie może wytrzymać z Wojdą i każe mu przywieźć na miejsce Herkulesa, by ten prowadził z nią śledztwo. Wojda zawozi do klasztoru Herkulesa, który zachowuje się co najmniej dziwnie. Nikt o tym nie wie, ale Herkules by poradzić sobie w traumą odrzucenia, zażył narkotyki z policyjnego magazynu. Podczas dziwnej rozmowy w samochodzie obaj mężczyźni uzgadniają, że Sylwia to naprawdę wyjątkowa, pełna zalet osoba. Kiedy Herkules wkracza do akcji, szybko okazuje się, że siostra, którą znaleziono martwą, miała z kimś romans. Głównym podejrzanym jest kapelan i spowiednik zgromadzenia, ksiądz Jerzy. Ten jednak nie chce niczego zdradzić o denatce zasłaniając się tajemnicą spowiedzi. Następnego dnia ksiądz zostaje znaleziony martwy. Liczne rany kłute. Brakuje jednak narzędzia zbrodni. Herkules i Sylwia razem z Matką Przełożoną zastawiają pułapkę na sprawcę, który na pewno będzie chciał pozbyć się narzędzia zbrodni. Podczas ucieczki w podziemiach klasztoru, Sylwia i Herkules łapią jedną z zakonnic chcąca ukryć zakrwawiony nóż. Okazuje się, że morderczyni miała romans z denatką. Ta jednak mając duże wątpliwości chciała przyznać się do tego Matce Przełożonej. Morderczyni zrzuciła ze schodów swoją kochankę chcąc uniknąć skandalu. A księdza zbiła bojąc się, że ten złamie tajemnicę spowiedzi i powie Herkulesowi i Sylwii o łączącym ją z denatką romansie. W trakcie śledztwa dowiadujemy się, że Sylwia trafiła do policji w reakcji na własną traumę – została zgwałcona i prawie zamordowana. Policjanci nie chcieli jej udzielić pomocy, postanowiła więc sama wstąpić do policji. Herkules wraca nocą do domu. Nie zastaje babci, która ostatnio była w nie najlepszej formie. Herkules zaczyna panikować…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

7

 • Odcinek serialu
 • 40 min

Dzięki miejskiemu monitoringowi babcia Herkulesa zostaje odnaleziona na przedmieściach Warszawy. Jej tłumaczenia jak tam się znalazła i po co w ogóle opuściła dom, wydają się Herkulesowi dosyć mętne. Podejrzewa, że z babcią dzieje się coś niedobrego… Tymczasem Jacek Wojda dostaje przesyłkę z odciętym palcem. Okazuje się, że to palec świadka koronnego, którego Wojda przed laty zwerbował do współpracy z policją. Łączyło go z byłym przestępcą nawet coś w rodzaju przyjaźni. Herkules i Sylwia odnajdują ciało świadka koronnego w jednym z garaży na warszawskim blokowisku, w okolicy, w której wychowywała się Sylwia. Mężczyzna był bity i torturowany. Wkrótce okazuje się, że na miejsce zbrodni zawiózł go samochód będący własnością niejakiego Bobka - jednego ze znajomych Sylwii, z dawnych czasów. Po przeszukaniu w samochodzie Bobka Herkules znajduje pistolet, z którego zastrzelono świadka koronnego. Sylwia nie wierzy w winę czy współudział Bobka. Jej zdaniem to drobny złodziejaszek i osiedlowy krętacz, ale w gruncie rzeczy życiowy nieudacznik, który tylko udaje ostrego gracza. Wojda w to nie wierzy, wszystkie dowody wskazują na Bobka. Do tego jest zazdrosny, bo podejrzewa, że coś kiedyś było między Sylwią i Bobkiem. Mają na nadgarstkach ten sam tatuaż. Herkules w policyjnym archiwum poznaje niejakiego Buncola. Byłego policjanta, teraz emeryta. Przyjaciela swojego taty i zarazem świadka jego śmierci na akcji przeciwko mafii w latach 90. Sylwii i Herkulesowi w toku śledztwa udaje się dotrzeć do podejrzanego motocyklisty, który był w pobliżu garażu, w którym zabito świadka koronnego. Tej jednak milczy jak zaklęty. Okazuje się, że w dawnych czasach był on gangsterem. Wojda czuje, że ten trop jest dobry. Nie odpuści mu. Bo to jeszcze nie koniec tej sprawy… Ale Bobek najwyraźniej jest niewinny, ktoś go w to wrobił. Herkules wraca do domu. Jak ze złego snu, znów powtarza się ta sama sytuacja z babcią. Nie ma jej w domu… Herkules znajduje kasetę magnetofonową, która nagrała dla niego babcia – to coś w rodzaju ostatniego pożegnania. Babcia mówi, że popełniła samobójstwo, bo dla niej jako dla naukowca, umysł był rzeczą najważniejszą. A przestała nad nim panować. Postępująca choroba czyniła w ostatnim czasie spustoszenie, nie chciała sobą obarczać Herkulesa. Żegna się z nim, ale na koniec mówi, że okoliczności śmierci ojca Herkulesa nie były takie jak w oficjalnej policyjnej wersji…

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

8

 • Odcinek serialu
 • 42 min

Pogrzeb babci Herkulesa. Sylwia go wspiera. Opowiada mu o swojej traumie związanej ze śmiercią siostry bliźniaczki. By oderwać Herkulesa od ponurych rozmyślań, proponuje szybki powrót do pracy. Następnego dnia mają przesłuchać złapanego ochroniarza, który podobno chce rozmawiać z policją. Herkulesa to jednak nie interesuje. W tej chwili chciałby rozwiązać zagadkę śmierci swojego ojca. Co było nie tak? Rozmawia w tym celu z Buncolem – przyjacielem ojca sprzed lat. Ten jednak potwierdza oficjalna wersję. Ojciec Herkulesa zmarł mu na rękach postrzelony przez jednego z mafiozów. Herkules jednak analizuje akta. Jedzie na miejsce strzelaniny i dochodzi do wniosku, że ojciec nie mógł być zastrzelony przez bandytę wskazanego w papierach. Nie zgadzają się kąty, w których padały rzekome strzały z kierunkiem wlotu pocisków w ciało ojca. Coś tu nie gra. Tymczasem ochroniarz motocyklista, który miał zeznawać przed Sylwią i Herkulesem, ginie w więzieniu. Rzekomo się powiesił. Sprawa staje się coraz poważniejsza. Wojda i Sylwia rozmawiają z niejakim Żmudą – wielkim warszawskim developerem, który od lat zatrudniał ochroniarza. Oświadcza, że nie znał on jego przestępczej działalności. Mieszkanie Bobka przeszukują ludzie podający się za policjantów i zabierają komputer. Herkules i Sylwia przypominają sobie, że z mieszkania świadka koronnego także zniknął komputer. Oznacza to, że ludzie, którzy torturowali i zabili świadka koronnego szukają czegoś, co ten przechowywał na jakiś komputerze. Bobek przypomina sobie, że kiedyś „załatwił” świadkowi koronnemu laptopa, którego ten później sprezentował córce. Wojda dzięki znajomości z byłą żona świadka koronnego dociera do laptopa… Tymczasem okazuje się, że Bobek zostaje porwany przez zamaskowanych bandytów. Wojda i Sylwia próbują go odbić. W strzelaninie Wojda zostaje ciężko ranny, ale udaje się uratować Bobka. W tym samym czasie policjantom udaje się zdekodować laptop. W jednym z plików ukryty jest krótki film z lat 90. na którym Żmuda, obecnie znany warszawski developer, zabija kogoś z mina krwią. To zapewne o to chodziło. Świadek koronny chciał szantażować tym filmem Żmudę, ale ten go zabił, jednak nie wszedł w posiadanie pliku. Herkules pyta Buncola o Żmudę. Ten potwierdza, że w latach 90 był on księgowym mafii. A film z egzekucją czymś rodzaju zabezpieczenia przed zdradą. Później Żmuda zerwał z mafią, zmienił nazwisko, a zarobione pieniądze zainwestował w legalny biznes. Herkules konfrontuje się ze Żmudą. Grozi mu, że nawet jeśli ten się nie przyzna, to on spowoduje, że film wycieknie do sieci. I największy warszawski developer będzie skompromitowany. Żmuda jednak kontratakuje. Mówi, że w takim razie on upubliczni to, że ojciec Herkulesa – oficjalnie bohaterski policjant, który zginął w walce z przestępcami – był w istocie zaprzedany mafii. On sam wypłacał mu co miesiąc pensję. Herkules w szoku. Ale nie wierzy Żmudzie. Próbuje wydostać od Buncola informacje, które dałyby mu jakiś oręż w walce ze Żmudą. Buncol jednak potwierdza, że to prawda. Ojciec Herkulesa, z którego był tak dumy, zaprzedał się mafii. Nie zabił go żaden mafiozo, tylko sam Buncol – jego największy przyjaciel, kiedy odkrył, że ten zdradził. Oficjalnie Buncol zeznał, że było inaczej – żeby Herkules i babcia mieli rentę po ojcu i żeby Herkules miał ojca bohatera… Dla Herkulesa to szok. Jego świat runął. Herkules wraca do pustego domu i wyrzuca na podłogę wszystkie pamiątki po ojcu, zdjęcia, taśmy na których nagrywał mu bajki… W ostatniej chwili pojawia się Sylwia, obejmuje go i próbuje pocieszyć…
Trzy miesiące później Herkules zdaje egzamin do szkoły policyjnej. Tym razem bez problemu. Przed drzwiami czeka na niego Sylwia i Wojda, który jakoś wykaraskał się z ran. Sylwia proponuje mu pracę w policji, Herkules jednak oświadcza, że nie chce już pracować w policji. Woli być konsultantem jak dotychczas. Chciał zdać tylko ten głupi egzamin…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.10.06 00:36:17
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.