Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JAŚ I TAJEMNICZA MELODIA

Jaś to ośmioletni chłopiec, który większość czasu spędza z mamą. Jego tata ciężko pracuje w korporacji. Pewnego dnia tata nie wraca na czas z pracy do domu. Zaniepokojony Jaś i jego mama postanawiają wyruszyć na jego poszukiwania. Tymczasem tata przeżywa przedziwną przygodę. Jadąc do pracy, nie wysiada na właściwym przystanku i trafia do lasu, który znajduje się przy pętli tramwajowej. W lesie spotyka tajemnicze postaci: Kikimorę, Domowika i Wydmę. To duchy, które w dawnych czasach zamieszkiwały ludzkie domostwa i utrudniały domownikom życie. Jednak od czasu, gdy ludzie przestali w nie wierzyć, duchy przeniosły się do lasu. Spotkawszy zbłąkanego tatę, próbują go zaczarować i sprawić, by zapomniał o swojej rodzinie i pozostał z nimi w lesie. Jaś i jego mama rozpoczynają walkę o wyzwolenie taty spod władzy złośliwych duszków. Wykorzystają do tego bardzo starą, zapamiętaną przez mamę z dzieciństwa, melodię.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
JAŚ I TAJEMNICZA MELODIA
AutorRobert Jarosz
2024.06.06 05:08:42
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.