Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KRÓLESTWO KOBIET

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2020
 • Premiera:
  2020. 10. 18
 • Barwny, 8 odcinków x ok. 43 min

  Emisja: 18 października - 6 grudnia 2020.

Serial przedstawia losy czterech różnych kobiet, które przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Dzieli je wszystko, ale tylko kiedy zaczną współpracować będą mogły stawić czoła światu.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

1

 • Odcinek serialu
 • 43 min

Właściciel zakładów pogrzebowych „Ostatni Sen” Robert Klin ginie nagle podczas namiętnego seksu ze swoją kochanką Gabi. Przerażona kobieta nie wiedząc co robić dzwoni po pomoc do swojego męża Mariana. Nie ma pojęcia, że w tym czasie on też ją zdradza. W dodatku z żoną Roberta Werą. Marian i Wera przyjeżdżają na miejsce śmierci Roberta. Pojawia się tam też jego była żona Ineza. Okazuje się, że Robert był ubezpieczony na pięć milionów złotych. Na odczytaniu testamentu pojawiają się wszystkie kobiety. Była żona, obecna i kochanka. Każda z nich liczy na to, że to właśnie jej Robert zapisał swoją firmę i ubezpieczenie. Czeka je spore rozczarowanie. Jak się okazuje nie tylko będą musiały podzielić się majątkiem zmarłego po równo, ale też z kimś o kim nie miały zielonego pojęcia. Z Olgą, tajemniczą kobietą, która pojawiła się na pogrzebie. Okazuje się, że wyjaśnienie tego kim jest Olga i co łączyło ją z Robertem musi zejść jednak na plan drugi. Wszystkie cztery kobiety dowiadują się, że podjęcie spadku po Robercie wpakowało je w niezłe kłopoty. Od kliku miesięcy firma nie zarabia. Co więcej, Robert zadłużył się u miejscowego gangstera, Jerzego Szpaka. Wera, Ineza, Gabi i Olga muszą odłożyć na bok wzajemne pretensje i zacząć działać razem.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu
 • 42 min

Okazuje się, że dług u Jerzego Szpaka to nie jedyny problem dziewczyn. Firma „Ostatni Sen” od dawna była przykrywką dla przemytu, który gangster woził w jej firmowych trumnach. W trosce o bezpieczeństwo swoje i dzieci kobiety przekonują Szpaka, że wiedziały o wszystkim i mogą robić dla niego to, co robił Robert. Tak naprawdę nie mają pojęcia komu i gdzie mają zawieść trufle, które ktoś podrzucił pod dom Olgi. Zdobycie informacji o miejscu przerzutu nie jest proste – w końcu udaje się i cała czwórka rusza w podróż, choć nadal nie wiedzą z kim maja się spotkać i co je czeka na miejscu. Zadanie okazuje się trudniejsze i bardziej niebezpieczne niż im się wydawało. W czasie podróży muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, czy mogą i czy powinny zaufać Oldze. Tak naprawdę nadal nie wiedzą o niej nic, a sytuacja sprawia, że ich los zależy też od niej.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

3

 • Odcinek serialu
 • 41 min

Gabi, Wera i Olga w towarzystwie gangstera Lewara ruszają w podróż powrotną po porzucone koło. Nie ma z nimi Inezy, którą więzi Szpak jako gwarancję wykonania zadania. Tymczasem Klaudiuszowi – agentowi ubezpieczeniowemu, udaje się pozyskać informacje, które całkowicie zmieniają tor śledztwa w sprawie śmierci Roberta Klina. Już nie tylko ma szanse wstrzymania wypłaty pieniędzy, ale także udowodnienia, że popełnione zostało przestępstwo. W czasie podróży po koło dochodzi do dramatycznego wydarzenia, które całkowicie zmienia relacje między dziewczynami i powoduje, że teraz niebezpieczeństwo grozi także ich dzieciom. Niespodziewanie Wera bierze sprawy w swoje ręce. Ta decyzja spowoduje, że będzie musiała zmierzyć się nie tylko z gangsterami ale także ze swoją przeszłością.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

4

 • Odcinek serialu
 • 40 min

Dziewczyny świętują uwolnienie się od Szpaka. Wykonały zadanie, uratowały Inezę z rąk bandyty a ich rodziny są bezpieczne. Nieświadome, że niebezpieczeństwo wcale nie zostało zażegnane, skupiają się na firmie, którą odziedziczyły po Robercie. Gabi i Marian muszą zmierzyć się z podwójną zdradą, która właśnie wyszła na jaw. To stawia pod znakiem zapytania ich małżeństwo. Kiedy Wera i Olga skupiają się na biznesie, Ineza w tajemnicy przed nimi spotyka się ze Szpakiem. Deklaruje mu, że spłacą dług Roberta. Potrzebują tylko więcej czasu. Tupet Inezy sprawia, że zamiast spokoju Ineza ściąga na siebie i dziewczyny kolejne kłopoty.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

5

 • Odcinek serialu
 • 41 min

Olga musi zdecydować, czy być lojalną wobec dziewczyn, które od początku ją okłamywały, czy pomóc Klaudiuszowi w ukaraniu ich za to, co zrobiły. Nie jest to proste, bo niespodziewanie dopada ją przeszłość, przed którą uciekała. Wera dostaje wiatru w żagle. Okazuje się, że za wizerunkiem egoistycznej blondynki kryje się genialna sprzedawczyni i negocjatorka - zdobywa lukratywne zamówienie na sto trumien. Pozostaje pytanie jak je zrealizować kiedy konto firmy świeci pustkami, a w stolarni od dawna nikt nie pracuje? Ale i na to Wera znajduje rozwiązanie. Oczywiście w swoim wyjątkowym stylu. Podczas gdy Wera odkrywa w sobie żyłkę bizneswoman życie Gabi zaczyna się sypać. Zdrada, wizje, poczucie winy i nadużywanie tabletek na uspokojenie sprawia, że jej kondycja psychiczna jest w opłakanym stanie. Gabi staje się najsłabszym ogniwem, które łatwo podpuścić i wykorzystać. Ineza robi wszystko, żeby ta sytuacja nie skończyła się wielką tragedią.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

6

 • Odcinek serialu
 • 40 min

Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Olga prowadzi podwójną grę z Klaudiuszem i dziewczynami. Nikt nie wie po której stronie tak naprawdę stoi. Stawka to olbrzymia kwota ubezpieczenia, którą otrzymają spadkobiercy po śmierci Roberta. Czy w tej sytuacji Olga pozostanie lojalna wobec wspólniczek? Od kiedy Szpak dowiedział się, że córka Inezy – Dominika – jest policjantką, także jej życie jest zagrożone. Ineza musi ją ratować, ale by to zrobić, musi wpakować córkę w kolejne kłopoty. Pełna koncentracja dziewczyn na zagrożeniu ze strony Szpaka może się okazać bardzo zgubna, ponieważ rozdrażniony Klaudiusz to nieobliczalny szaleniec. Czy walcząc z jednym przeciwnikiem dostrzegą zagrożenie ze strony drugiego? Marian zaś po odejściu z domu usilnie pracuje nad swoim zranionym ego – przechodzi spektakularną metamorfozę w prawdziwego macho.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

7

 • Odcinek serialu
 • 40 min

Dziewczyny, które cudem przeżyły spotkanie z rozsierdzonym Klaudiuszem, bardzo sprawnie pozbywają się jego ciała. W tym samym czasie Ineza, za pieniądze z ubezpieczenia po śmierci Roberta, wykupuje weksle u Szpaka. Pierwszy raz od dawna dziewczyny mają poczucie, że wyjdą z tego cało i ich problemy się skończą. Litwini zorientowali się , że zaginął jeden z nich. W mieście pojawia się Mitjas, który zrobi wszystko, żeby odnaleźć zaginionego przyjaciela. Niestety ktoś spowoduje, że jego uwaga skupi się na naszych bohaterkach. Tymczasem Marian i Gabi przeżywają renesans swojego związku – jednak Marian ma pewien plan, który może bardzo zaskoczyć jego żonę. Wera, przymuszona kłopotami finansowymi, wpada na pomysł jak dobrać się do depozytu pozostawionego przez męża. Ta próba doprowadzi ją do szokującego odkrycia.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

8

 • Odcinek serialu
 • 40 min

Zginął Szpak czy młody Litwin Mitjas? Dziewczyny usilnie szukają odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli Szpak przeżył, to dalej będą miały kłopoty, ponieważ to one wskazały go jako tego, który zabił wcześniej przyjaciela Mitjasa. Szpak znowu zmusi je do współpracy przy swoich nielegalnych interesach i w końcu prawdopodobnie zabije. Ratunkiem może okazać się zawartość koperty, którą w dniu śmierci dostał Robert. Wera podejmuje decyzję, która zmieni jej życie. Córka Inezy, Dominika, odkrywa, że Orest nie prowadzi śledztwa w sprawie Szpaka, tylko jest na jego liście płac. Zaczyna rozumieć, że matka próbowała ją chronić. Przeszłość ostatecznie dopada Olgę – jej tajemnica została odkryta, postanawia uciec z córką z kraju.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2024.03.01 04:50:10
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.