Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MÓJ TATA TAŃCZY W BALECIE

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2016
  • Barwny, 22 min

Tajemniczy świat baletu widziany oczyma małej dziewczynki. "Mój tata tańczy w balecie" to wyjątkowy film dokumentalny pokazujący magiczny świat, jaki skrywa się za kulisami Teatru Wielkiego. 8 - letnia Mela córka pierwszego solisty Baletu Narodowego Maksima Woitiula pokaże nam, jak wyglądają przygotowania do spekataku "Dziadek do orzechów", stając się naszym przewodnikiem po świecie tańca. Opowie nam o swoim tacie i jego pracy. Dzięki niej dowiemy się, czym jest piruet, paczka, pointa czy pas de deux, kim jest choreograf i w jaki sposób przygotowuje się przedstawienie. Razem z Melą odwiedzamy pracownie teatralne (malarnię, stolarnię, pracownię krawiecką), zobaczymy, jak buduje się dekoracje, ustawia światło, a przede wszystkim będziemy mogli podglądać próby. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.12.27 00:10:06
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl