Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TARAPATY 2

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2020
 • Premiera:
  2020. 09. 25
 • Barwny, 87 min

  Plenery: Poznań (Muzeum Narodowe przy ul. Marcinkowskiego 9, Komisariat Policji przy ul. Marcinkowskiego 31, Stara Rzeźnia między ulicami Garbary, Północna i Grochowe Łąki, lotnisko Poznań - Kobylnica), Kobułty (dworzec kolejowy), droga Komarniki - Jeziory, Mosina (kąpielisko przy ul. Pożegowskiej), Mosina - Jeziory (Muzeum Przyrodnicze Wielkopolskiego Parku Narodowego), Puszczykowo (stacja kolejowa), Jezioro Góreckie, Uzarzewo (Muzeum Przyrodniczo - Łowieckie przy ul. Akacjowej 12), Julin, Dębica, jezioro Łańskie w okolicach wsi Rybaki, Warszawa (Bazar Różyckiego przy ul. Targowej 54), Warmia, woj. podkarpackie.

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

Zwiastuny (2)
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2020
  Chemnitz (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci "Schlingel")-Nagroda Europejskiego Jury Dziecięcego
 • 2021
  Erywań (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży)-Nagroda Best Visegrad Film
 • 2021
  Antwerpia (Europejski Festiwal Młodego Filmu)-Nagroda Jury Dziecięcego
 • 2021
  Seattle (Childrens Film Festival Seattle)-Nagroda za zdjęcia
 • 2021
  Valparaiso (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży "Ojo de Pescado")-Nagroda dla najlepszego filmu pełnometrażowego
 • 2021
  Istambuł (Universal Kids Film Festival)-Nagroda Jury Młodych

Patrz także:
schowaj

 • 2017
  Film fabularny / Marta Karwowska
2024.06.06 04:58:46
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.