Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2019
 • Premiera:
  2019. 08. 19
 • Barwny, 60 odcinków x ok. 23 min

  Emisja: 19 sierpnia - 28 listopada 2019.

Główną bohaterką serialu jest Jowita, doktor mikrobiologii i matka dwójki nastolatków (15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana), która po śmierci męża zmuszona jest wybierać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

1

 • Odcinek serialu

Bogdan Kawecki, właściciel firmy Auto-Kawex – warsztatu i komisu samochodowego – ma problemy w interesach. Kilka tygodni później - po jego śmierci - jego żona Jowita, doktor mikrobiologii zatrudniona na jednej z warszawskich uczelni, staje przed dylematem: sprzedać autocentrum, które założył i prowadził przez lata Bogdan, czy też spróbować je poprowadzić. Wsparcie kobieta otrzymuje niespodziewanie od długoletniego pracownika zmarłego męża – mechanika Antoniego, który obiecuje jej pomoc w prowadzeniu interesu. Pozostali mechanicy: Darek, Igor i Sebastian z nieufnością traktują szefową, która nie ukrywa, że branża samochodowa jest jej całkowicie obca. Z kolei recepcjonistka Monika i księgowa Alina cieszą się, że w świecie zarezerwowanym dla mężczyzn pojawi się kolejna kobieta… W domu Jowita musi zmagać się z buntem 15-letniej córki, która bardzo przeżywa śmierć ojca...

2

 • Odcinek serialu

Jowita po rozmowie z pracownikami i deklaracji, że firma zostaje w jej rękach, postanawia wdrożyć się w rolę szefowej. Podczas krótkiej wycieczki po hali i zapleczu, kobieta poznaje pierwsze sekrety i zwyczaje pracowników, próbuje też wykorzystać swoją uczelnianą wiedzę o pasożytach, by wpoić im podstawowe zasady higieny. Kobieta nie jest świadoma, że za jej plecami toczą się rozmowy o przejęciu Auto-Kawexu. Mechanik Antoni próbuje naprawić relacje z synem, ten nie chce jednak z nim rozmawiać i nie zgadza się na jego kontakty z wnuczką. Mechanicy Darek i Igor zazdroszczą Sebastianowi, który wpadł w oko atrakcyjnej klientce. Po godzinach do Auto-Kawexu wkracza intruz…

3

 • Odcinek serialu

Podczas gdy Jowita odbywa wykład ze studentami, w Auto-Kawexie dochodzi do damsko-męskiej wojny o plakaty z nagimi modelkami. Recepcjonistka Monika kłóci się ze swoim chłopakiem, który uważa, że za bardzo spoufala się z klientami, którzy z nią flirtują. Darek w rozmowie z kolegami deklaruje, że chciałby się zakochać, po czym w warsztacie pojawia się długonoga blondynka, która twierdzi, że od dawna marzy o randce z nim… Jowita zalicza pierwszą wpadkę jako szefowa, obnażając swoją niewiedzę o branży samochodowej, co natychmiast komentują jej pracownicy. Jednocześnie kobieta musi odbyć pierwszą biznesową rozmowę z potencjalnym kupcem Auto-Kawexu. Antoni zostaje w warsztacie po godzinach. Nie wie, że ktoś obserwuje teren firmy...

4

 • Odcinek serialu

Monika zaczyna dzień od szokującego odkrycia, które doprowadzi ją do awantury z chłopakiem. Darek szuka nowej pracy i kłóci się ze swoim wujkiem, mechanikiem Antonim, który zarzuca mu nielojalność wobec rodziny Kaweckich. Sprzedawca Waldek sabotuje pracę komisu i pozbywa się klientów zainteresowanych kupnem aut. Mechanik Sebastian ratuje z opresji przyjaciółkę szefowej, co staje się początkiem nietypowej znajomości, a Igor na wszelkie sposoby walczy o zachowanie męskiego charakteru hali warsztatowej. Z pierwszej randki z niedawno poznaną na czacie dziewczyną wraca syn Jowity – Krystian. Chłopak jest zachwycony 18-letnią Martyną i zapowiada matce, że wkrótce jej ją przedstawi… Tymczasem Jowita odbiera niepokojący telefon z komisariatu.

5

 • Odcinek serialu

Jowita jest zła na córkę za wybryk, który spowodował, że Ania została zatrzymana przez policję i grozi jej sprawa przed sądem rodzinnym. Recepcjonistka Monika dzieli się z mechanikiem Sebastianem informacją o swojej ciąży i tajemnicą, którą ukrywa przed chłopakiem. Niespodziewany gość stawia na głowie dzień wszystkich pracowników Autocentrum, a niektórych zmusza do przemyślenia swoich planów życiowych. Andrzej naciska na Jowitę, by podjęła ostateczną decyzję w sprawie sprzedaży firmy i kobieta udziela mu stanowczej odpowiedzi. Mężczyzna zaskoczony uporem właścicielki daje jej trzy miesiące na zmianę decyzji, a jednocześnie w porozumieniu ze sprzedawcą w komisie – Waldkiem przystępuje do planu B, który ma mu pomóc przejąć Auto-Kawex...

6

 • Odcinek serialu

Mijają dwa miesiące od przejęcia Auto-Kawexu przez Jowitę. Kobieta świętuje jednocześnie swoje 39 urodziny. Dzień rozpoczyna od fety w gronie pracowników, a kończy z dziećmi i ojcem, który zjawia się z niespodziewaną wizytą i nieco kłopotliwym prezentem. Nastrój psują jubilatce nie najlepsze wyniki sprzedaży komisu, które Waldek tłumaczy zastojem w branży i niepochlebne komentarze dotyczące pracy warsztatu, które coraz częściej pojawiają się w Internecie. Monika dochodzi do siebie po poronieniu i rozstaje się z chłopakiem, który odkrył przypadkiem jej tajemnicę. Andrzej składa jednemu z mechaników Autocentrum kuszącą propozycję.

7

 • Odcinek serialu

Mechanik Darek obsługuje dwie klientki zatrzymane przez policję z powodu niesprawnej żarówki w reflektorze i nieświadomie sprowadza na Autocentrum poważne kłopoty. Jowita szuka nowego księgowego i zaskakuje ją widok Włodka poleconego jej przez dawnego przyjaciela. Mężczyzna szybko daje dowód swojej przydatności, zdobywając wdzięczność Jowity i pracę. Były chłopak Moniki odreagowuje rozstanie, obwiniając o nie jednego z mechaników, co doprowadza do awanturzy w barze u pani Krysi i aktu wandalizmu, który przeraża Monikę. Darek cieszy się, że wreszcie dojdzie do jego randki z Luizą, szybko jednak okazuje się, że wieczór ma inny przebieg, niż sobie wymarzył.

8

 • Odcinek serialu

Antoni podejmuje kolejną próbę pojednania się z synem – po wizycie u Adama staje przed dylematem, którego konsekwencji nie są świadomi nawet jego najbliżsi współpracownicy. Nowy księgowy – Włodek próbuje wkupić się w łaski mechaników wietnamskim owocem, czym nie trafia jednak w ich kubki smakowe. By właściwie przywitać go w swoim gronie, mężczyźni proponują mu wspólny wieczór w barze pani Krysi, co kończy się narodzinami nietypowej znajomości. Kwitnie romans mechanika Sebastiana z przyjaciółką Jowity, Darią, a w nocy w Autocentrum pojawia się nieoczekiwany gość, którego wizyta sprowadzi kłopoty na całą firmę.

9

 • Odcinek serialu

Jowita ciężko znosi wizytę w autocentrum urzędniczek ze Skarbówki, a w dodatku musi uznać racje awanturującego się klienta, któremu wydano niesprawny samochód. Darek pozostaje nieczuły na wdzięki młodej kobiety, która chce go namówić na darmową naprawę auta i jednocześnie wyznaje kolegom, że nie był z nimi szczery, opowiadając o swojej randce z blond pięknością, Luizą. Martyna planuje wspólny wieczór z Krystianem, który po raz kolejny źle się kończy i doprowadza do odkrycia relacji łączących rodziny Kaweckich i Woźniarów. Monika wraca do pracy w klubie fitness, gdzie prowadziła zajęcia z tańca na rurze, a między Darią i Sebastianem dochodzi do pierwszej kłótni…

10

 • Odcinek serialu

Poranek w domach Kaweckich i Woźniarów zaczyna się od trudnych rozmów o wzajemnych relacjach Jowity i Andrzeja, których efektem jest pierwsza kłótnia Krystiana i Martyny zakończona niespodziewanym wyznaniem. Jowita zastaje w swoim biurze spore zmiany, które okazują się dziełem Włodka wyznającego zasady feng shui. Darek jest rozczarowany, że nikt nie zainteresował się jego profilem zamieszczonym na portalu randkowym – z pomocą nieoczekiwanie przychodzą mu sąsiadki. Daria zwierza się Jowicie z huśtawki emocji, które przeżywa, spotykając się z jej mechanikiem...

2024.03.01 04:38:58
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.