Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZAWSZE WARTO

21

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2020

Wardecki zgadza się reprezentować brata Ady w sprawie o zabójstwo na stacji benzynowej. Dziewczyna w końcu może być spokojna o swoich bliskich, zaczyna układać sobie życie również z byłym mężem. Sofia, pod naciskiem Sergia, decyduje się zatrudnić w agencji Ewkę. Prosi dziewczynę by, pod jej nieobecność w kraju, miała oko na relację Ady i Kamila. Kobieta nie jest pewna intencji swojego „partnera w interesach”. Marta, wraz ze swoją klientką, zgłasza na Policji sprawę zaginięcia jednej z modelek na jachcie, na którym Anka pracowała jako stewardessa. Kobiety podejrzewają, że na pokładzie mogło dojść do morderstwa. Majka zaliczyła debiut na imprezie z okazji otwarcia agencji Brillare, zastała niezwykle entuzjastycznie odebrana przez gości z branży. Dorota nadal waha się czy modeling to dobra droga dla jej córki.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

22

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2020

Ada zaprasza Marka do swojego nowego mieszkania nad agencją Brillare. Chce by mężczyzna był o nią spokojny i, na własne oczy, zobaczył, że całkiem nieźle sobie radzi. Prosi go by nie składał w jej imieniu papierów rozwodowych bo wszystko wskazuje na to, że między nią i Kamilem będzie już dobrze. Majka dostaje propozycję wyjazdu do Mediolanu. Decyzję trzeba podjąć z dnia na dzień. Dorota nie jest przekonana czy to dobry pomysł, daje się jednak przekonać, taka okazja może się już nie powtórzyć. Marta godzi się by jej ojciec spędził dzień z Antkiem. Pod presją mężczyzna postanawia przeprowadzić z chłopcem szczerą rozmowę.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

23

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2020

Marta składa na Policji zeznania w sprawie swojej klientki Anny Wybickiej. Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły i jest pewne, że została zamordowana. Marta wraz z policjantem Marcinem zwraca się do Kamila, który zna rynek modelingu, liczy, że mężczyzna będzie mógł pomóc w śledztwie. Po omdleniu w trakcie konferencji, Dorota trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają, że kobieta zażywała środki wspomagające. Łukasz nie próbuje wyprowadzić ich z błędu. Ewka mówi Adzie żeby nie wierzyła w nagłą zmianę Kamila. Chce dobra przyjaciółki i „pociągnięta za język” przyznaje, że Sofia poprosiła by, pod jej nieobecność w Polsce, Ewka śledziła Adę i Kamila.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

24

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2020

Wskutek terapii Antek coraz bardziej otwiera się na ludzi i świat. Marta czuje, że w jej życiu prywatnym w końcu wszystko zaczyna się układać. Majka wysyła Dorocie swoje zdjęcie z Mediolanu. Marta rozpoznaje na nim mężczyznę z charakterystycznym tatuażem na karku. Jest on zamieszany w sprawę zamordowanej klientki Wardeckiej. Przerażone kobiety nie mogą się dodzwonić do dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że Majka wpadła w ręce handlarzy żywym towarem. Kamil zaplanował wyjazd dla całej rodziny do Meksyku. Prosi Adę by nikomu nie mówiła o wakacyjnych planach, chce zrobić znajomym niespodziankę wysyłając rodzinne selfie z plaży. Ada nie wie, że jej mąż kupił bilety tylko w jedną stronę.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2021.05.27 00:08:11
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego