Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LEŚNYM TROPEM

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2007
  • Barwny, odcinki x ok. 20 min

Serial dokumentalny przedstawiający świat zwierząt oraz tajemnice przyrody. Prowadzi weterynarz Andrzej Kruszewicz, który jest wielkim miłośnikiem i znawcą ptaków. W każdym odcinku spotyka się z ludźmi, którzy z pasji zajmują się ochroną oraz badaniem fauny i flory. Cykl ma przybliżyć widzom bogactwo i wyjątkowość polskiej przyrody. Świat natury w Polsce zawiera wszystkie elementy charakterystyczne dla Europy - od gór o cechach alpejskich przez szerokie plaże, pierwotne lasy, nieuregulowane rzeki po rozległe łąki i mokradła. W poszczególnych odcinkach autorzy poruszają najważniejsze zagadnienia dotyczące życia takich zwierząt jak: niedźwiedzie, rysie, bobry, wydry, żubry, foki, świstaki i kozice, gawrony, orły, ptaki Zatoki Gdańskiej.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 08:53:58
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych