Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

AŻ PO SUFIT!

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2015
 • Premiera:
  2015. 09. 01
 • Gatunek:
  Film obyczajowy
 • Barwny, 13 odcinków x ok. 43 min

  Lokacje: Warszawa, Gdynia.

  Emisja: 1 września - 24 listopada 2015.

  Serial jest adaptacją australijskiego serialu "Packed to the Rafters" realizowanego w latach 2008-2013.

Joanna i Andrzej Domirscy to szczęśliwe małżeństwo z 25-letnim stażem i trójką dorosłych dzieci. Poznajemy ich w dniu, kiedy zaczynają nowy etap życia. Z dużego rodzinnego domu w Gdyni wyprowadza się ostanie dziecko Domirskich, 23-letni Tomek. Ich córka Kama od dawna już jest na swoim; także najmłodszy syn Łukasz wraz z żoną Natalią mieszkają osobno i rozwijają swój biznes w Gdańsku. Dzieci są zatem odchowane, samodzielne, szczęśliwe, dorosłe. Cóż więcej mogą zrobić rodzice? Joanna i Andrzej są dumni ze swojej rodziny, a jednocześnie wiedzą, że od teraz znowu będą mogli w pełni cieszyć się życiem jako para i skupić na sobie. Odzyskali dom tylko dla siebie, w planach mają romantyczne kolacje przy świecach, długie relaksujące kąpiele i dalekie podróże. Jednakże w ciągu 48 godzin ich dom ponownie zapełni się domownikami. Młodzi Domirscy, jedno po drugim, zaczną pukać do drzwi rodzinnego domu, by u rodziców schować się przed problemami, Kama - miłosnymi, a Łukasz z żoną - finansowymi. Do tego okazuje się, że Tomek zamieszkał w domu swego najlepszego przyjaciela, czyli… tuż obok Domirskich. A zatem choć się wyprowadził, to i tak rodzinny dom (a szczególnie kuchnia mamy) jest zbyt blisko, by nie wpadać tam bez zaproszenia. Joanna i Andrzej muszą zatem odstawić na bok swoje potrzeby i przyjść z pomocą swoim dzieciom. Pępowina została więc teoretycznie odcięta, ale okazuje się, że nie do końca… W domu Domirskich znajdzie się również miejsce dla dziadka Tadeusza - ojca Joanny, który nie może się pozbierać po śmierci ukochanej żony.
Pod jednym sufitem spotykają różne osobowości i temperamenty. Wszyscy się ścierają, ale w tej - czasem słodkiej, czasem gorzkiej - sadze rodzinnej cały czas towarzyszy nam przeświadczenie: ci ludzie naprawdę się kochają!

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

AŻ PO SUFIT! w internecie

NIE MA JAK W DOMU (1)

 • Odcinek serialu

Joanna i Andrzej Domirscy to szczęśliwe małżeństwo z 25-letnim stażem i trójką dorosłych dzieci. Mieszkają w Gdyni, we własnoręcznie wybudowanym domu. Poznajemy ich w dniu, kiedy zaczynają nowy etap życia. Z rodzinnego gniazda wyprowadza się ostanie dziecko Domirskich, 23-letni Tomek.
Joanna przy okazji przypomina sobie wcześniejsze pożegnania z dziećmi. Wraca do chwil, kiedy płakała, gdy najstarsza córka Kama wyjeżdżała na studia i kiedy udzielała ostatnich wskazówek na drogę najmłodszemu synowi Łukaszowi, gdy ten wyfruwał do akademika. Domirscy wiedzą, że ich dzieci muszą wziąć odpowiedzialność za swoje życie i - pełni dobrych myśli - żegnają Tomka. Andrzej pomaga mu pakować rzeczy do samochodu, Joanna życzy szerokiej drogi. Tomek obiecuje zadzwonić, gdy dojedzie do swojego nowego domu, po czym - ku zaskoczeniu machających mu na pożegnanie rodziców - parkuje… przed domem obok. Z szelmowskim uśmiechem oznajmia rodzicom, że wprowadza się do sąsiada, swego najlepszego kumpla, Milo, który po wyprowadzce rodziców do Grecji ma całą wolną chatę.
Domirscy również mają teraz dom tylko dla siebie i zamierzają korzystać z odzyskanej swobody. W planach mają romantyczne kolacje przy świecach, długie relaksujące kąpiele i dalekie podróże. Jednakże ich pierwszy od lat nastrojowy wieczór we dwoje psują hałasy dochodzące z domu sąsiadów, czyli imprezy urządzonej przez Tomka i Milo. Joanna interweniuje i nakrywa syna w niedwuznacznej sytuacji z koleżanką. W domu Andrzej droczy się z nią i wypomina, że wciąż traktuje Tomka jak niesfornego 7-letniego chłopca. Mężczyzna czule przytula żonę i składa jej gratulacje z okazji 25. rocznicy małżeństwa. Na szyi Joanny zawiesza przepiękny naszyjnik, dziękując jej za ich wspólne życie.
Następnego dnia w domu Milo i Tomka widać skutki wczorajszej parapetówki. Bałagan w całym domu stresuje młodego Domirskiego, jednak Milo nie wydaje się tym poruszony. Przypadkowy telefon staje się inspiracją dla szalonego pomysłu.
Wieczorem wszyscy Domirscy spotykają się w ulubionej restauracji rodziców - tawernie Zęza, by świętować srebrne gody. Przy stole obok Joanny i Andrzeja zasiadają: Tomek, ojciec Joanny - Tadeusz oraz Kama ze swoim chłopakiem Danielem. Brakuje tylko Łukasza z żoną Natalią; niestety, zapracowany Łukasz wysyła SMS, że musi zostać dłużej w pracy.
Joanna wyczuwa napięcie między córką a jej chłopakiem, ale Kama uspokaja ją i twierdzi, że nic złego się nie dzieje. Punktem kulminacyjnym przyjęcia jest występ Andrzeja. Specjalnie dla Joanny rozbrzmiewa piosenka "Niewiele ci mogę dać", a na scenie Domirskiemu towarzyszą Kama i Tomek. Wzruszeni małżonkowie zdmuchują świeczki na pięknym torcie i dziękują sobie za te lata szczęścia.
Po powrocie do domu Joanna i Andrzej planują dalej świętować, ale już tylko we dwoje. Kobieta w seksownej bieliźnie czeka na męża w sypialni. Andrzej - chcąc, by ten wieczór był naprawdę niezapomniany - postanawia się wspomóc niebieskimi pastylkami. Z pewnością jedna by wystarczyła, ale on woli mieć pewność, że będzie w formie - jak za pierwszym razem - i bierze kilka!
Podczas miłosnych uniesień małżonków ktoś wielokrotnie dzwoni do drzwi. W progu domu późno w nocy stają Łukasz i Natalia. Wręczają zaskoczonej Joannie szampana i słodycze, przepraszając za swoją nieobecność na przyjęciu. Pytają, czy mogą wejść, by poważnie porozmawiać z rodzicami. Joanna zaprasza ich do środka, wkrótce dołącza do nich Andrzej, próbując zasłonić swoją… świetną formę. Ale to nie koniec niespodzianek tego wieczoru. Łukasz i Natalia oznajmiają rodzicom, że chcieliby się do nich wprowadzić - zamiast wynajmować kosztowne mieszkanie w Gdańsku, mogliby odłożyć na własne M-4. Zaskoczeni Joanna i Andrzej proszą o czas do namysłu. Po wyjściu syna Domirski już nie może wytrzymać i mówi żonie, że muszą jechać do szpitala. Niebieskie tabletki działają aż za dobrze, nie ma już przyjemności, tylko uporczywy ból… W szpitalu zawstydzonym Andrzejem opiekuje się młoda, seksowna pielęgniarka Zośka.
Następnego dnia Joanna i Andrzej pojawiają się w pracy, czyli w firmie Velmis, oferującej usługi elektryczne, w której oboje pracują od lat: Joanna jako księgowa, Andrzej jako elektryk. Beata, przyjaciółka Joanny, a także koleżanka z biura, wypytuje o szczegóły rocznicowego wieczoru. Z kolei Leszek - biurowy zakała i intrygant - dość złośliwie przekomarza się z Andrzejem. Niestety, to nie jest najszczęśliwszy dzień Domirskiego - szef proponuje mu zmianę warunków pracy. Andrzej nie zgadza się na propozycję i zdenerwowany nielojalnością wieloletniego przyjaciela Waldka, z którym od zera budował firmę, wychodzi z biura. Upokorzony i zły wraca do domu, gdzie swoją złość wyładowuje, kosząc trawnik. Nagle zaskoczony zauważa pielęgniarkę ze szpitala - Zośkę. Okazuje się, że dziewczyna jest nową współlokatorką Tomka i Milo.
W nocy Joanna długo nie może zasnąć. Martwi się o Andrzeja i ich wspólną przyszłość, a także o Kamę oraz swojego tatę, który nie umie sobie poradzić z samotnością po stracie ukochanej żony. Ostatecznie Joanna i Andrzej podejmują wspólnie decyzję: zgadzają się na przeprowadzkę Łukasza i Natalii. Joanna zapewnia Andrzeja, że jest dumna z tego, jak zachował się w Velmisie i obiecuje mu, że cokolwiek się wydarzy, nawet jeśli mąż zdecyduje się odejść z firmy, to razem przejdą przez problemy. Joanna zaprasza również do rodzinnego domu ojca, oferując mu wsparcie w trudnym dla niego czasie. Dom Domirskich powoli znowu się zapełnia. Wieczorem do drzwi puka Kama. Jest zapłakana i pobita…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

KAPITAN (2)

 • Odcinek serialu

Andrzej w biurze Velmisu pakuje swoje rzeczy do pudełka - złożył bowiem wypowiedzenie z pracy po tym, jak szef Waldek zaproponował mu nowe, niekorzystne warunki zatrudnienia. Domirski uniósł się honorem, ale bardziej niż utrata pracy boli go utrata przyjaciela. Jednak Andrzej się nie podda, to nie w jego stylu. Planuje założyć nową firmę i pracować tylko na swoje nazwisko. Zachowanie byłego szefa bardzo go wzburzyło, tym bardziej że wspólnie stworzyli Velmis, grali w jednej drużynie przez 20 lat. Teraz Domirski czuje się sfaulowany i niepotrzebny. Do tego zostaje bez samochodu, służbowy transit zostawia na parkingu przed biurem. Zrezygnowany musi wracać taksówką.
Kiedy podjeżdża pod dom, widzi, że Łukasz i Natalia wypakowują z samochodu pudła pełne swoich rzeczy. W drzwiach Andrzej mija się z Tomkiem, który mimo iż mieszka u Milo, korzysta z przywilejów domownika i… zmywarki. U Domirskich znowu mnóstwo ludzi i ich spraw. Miało być drugie, lepsze życie, a wygląda na to, że Andrzej nie może liczyć na chwilę spokoju nawet w swojej odskoczni - garażu. Mężczyzna jest przygnębiony i zmartwiony zmienioną sytuacją rodzinną. Wszyscy zamykają przed nim drzwi, chroniąc swoją prywatność i swoje sekrety. Andrzej czuje, że traci pozycję kapitana domu. Jego bezsilność potęgują problemy Kamy - ukochana córka wróciła do domu pobita przez swojego chłopaka, Daniela. Andrzej po poważnej rozmowie z Kamą obiecuje, że nie będzie się wtrącał, choć bardzo chciałby dostać Daniela w swoje ręce. Dziewczyna nie chce również zawiadamiać policji, ale przyznaje, że chłopak ma problemy i że nie jest już tym mężczyzną, którego tak mocno pokochała. Andrzej obiecuje, że nie będzie go szukał, ale kiedy słyszy, jak w nocy w swoim dawnym pokoju Kama płacze, nie wytrzymuje. Niestety, agresywny chłopak córki okazuje się za mocnym przeciwnikiem dla Andrzeja. W czasie bijatyki z kieszeni Daniela wypada torebeczka z białymi kryształkami. Domirski zabiera ją i podczas kolejnej "ratunkowej" wizyty u Zośki w szpitalu prosi o rozpoznanie specyfiku. Okazuje się, że to metaamfetamina. Andrzej i Joanna są bardzo zaniepokojeni; zastanawiają się, czy Daniel nie wciągnął Kamy w narkotyki. Joanna postanawia porozmawiać poważnie z córką, jednak Kama zaprzecza podejrzeniom. Później samotnie w pokoju płacze i pije alkohol.
Następnego dnia Tomek wraz z Milo wybierają się na mecz piłkarski oldboyów, by dopingować Domirskiego, który gra w jednej z drużyn. W czasie meczu uwagę Milo przyciąga Beata, przyjaciółka Joanny. Dla Andrzeja mecz kończy się moralnym zwycięstwem, dzięki czemu odzyskuje pewność siebie na boisku i poza nim. Wreszcie wie, co musi zrobić, by pomóc zarówno swoim najbliższym, jak i samemu sobie…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

KROK W DOROSŁOŚĆ (3)

 • Odcinek serialu

Tomek cieszy się swoją upragnioną wolnością i swobodą dorosłego życia. Mieszka teraz w domu przyjaciela Milo, a ich współlokatorką jest Zośka, bardzo seksowna pielęgniarka. Milo zgodził się wynająć jej pokój, sądząc, że dziewczyna zajmie się również sprzątaniem mieszkania. Chłopak uważa, że żadna kobieta nie jest w stanie żyć pośród brudu i bałaganu, a zatem prędzej czy później po prostu zacznie robić porządki. Dlatego Milo i Tomek zawierają pakt: żaden z nich, jak to ujmuje Milo, nie bzyknie się z nową lokatorką. Zośka musi być ich kumpelą, bo jeśli któryś złamie umowę, to będą z tego tylko kłopoty - dziewczyna wyprowadzi się, a oni znowu będą mieszkać w bałaganie. Jednakże w przypadku Zośki obrana strategia jest mało skuteczna. Tomkowi coraz bardziej miękną nogi na widok seksownej współlokatorki, a do tego pielęgniarka bałagani tak samo jak chłopaki. W efekcie ich wspólny dom zaczyna przypominać pobojowisko: w kuchni brud i sterta niezmytych naczyń, a w lodówce pustka. W poszukiwaniu kawy i mleka Tomek udaje się do rodzinnego domu, jednak Andrzej wskazuje mu pobliski sklep spożywczy jako bardziej odpowiednie miejsce dla znalezienia potrzebnych produktów.
Kama, siostra Tomka, prosi go o pomoc. Na wieczór umawia się w pubie ze swoim byłym chłopakiem Danielem i chce, aby brat był obok, jeśli pojawiłyby się kłopoty. Daniel przeprasza Kamę za swoje zachowanie, błaga o wybaczenie i obiecuje poprawę. Tomek obserwuje z niepokojem rozwój sytuacji; boi się, że siostra ulegnie i zechce wrócić do chłopaka, który nie jest jej wart. Kama ostatecznie odzyskuje siły i zdrowy rozsądek, każe Danielowi wyjść, oznajmiając mu, że już go nie potrzebuje, że to koniec. Resztę wieczoru rodzeństwo spędza razem. Dziewczyna - niestety - przesadza z alkoholem i do domu transportuje ją brat. Tomek czuje, że z Kamą nie jest najlepiej; zaczyna bacznie przyglądać się siostrze, jest gotowy w razie czego być w pobliżu.
Następnego dnia Tomek korzysta ze sprzyjających okoliczności i udaje mu się umówić na randkę z Zośką. Niestety, tym razem chłopak musi zrezygnować z romantycznego "tete a tete" gdyż dołącza do nich Kama. Zośka namawia rodzeństwo Domirskich na spacer nad morze; cała trójka spędza czas na klifie, obserwując wodę i rozmawiając. Kama wspomina, jak w dzieciństwie przychodziła na ten klif z babcią i obie wypatrywały wracającego z podróży dziadka. Niestety, babcia wypłynęła już w ostatni rejs i bliskim pozostaje tylko za nią tęsknić i ją wspominać.
Joanna widzi, że jej ojciec przeżywa bardzo trudny okres: nie umie pogodzić się ze stratą żony. Poza tym odkrywa, że Tadeusz otrzymał filmik, na którym widać, że został zabrany do szpitala w sukience jej mamy. Czy dlatego mężczyzna nie chce wrócić do swojego mieszkania? Ze wstydu przed sąsiadami?
Milo wciąż narzeka na bałaganiarstwo Zośki i oskarża Tomka o to, że się w niej podkochuje. Ten odpowiada, że wolałby mieć syf w kuchni, a Zośkę w sypialni, bo teraz ma syf i wydany przez Milo zakaz bzykania. Niestety Zośka daje mu odczuć, że widzi w nim tylko sympatycznego kumpla. Po południu w domu Domirskich ma się odbyć sobotni rodzinny obiad - grill. Andrzej przygotowuje swoją specjalność - wędzone ryby. Joanna nie może dobudzić Kamy; w jej pokoju zauważa pustą butelkę po alkoholu. Kiedy wreszcie dziewczyna pojawia się w kuchni, zdenerwowana Joanna stanowczo rozmawia z córką. Ta odpiera ataki i wyrzuca matce, że w tym domu nikt nie jest szczery, więc czemu od niej oczekuje się takiej postawy. Zdenerwowana Kama pyta, dlaczego dziadek musiał z nimi zamieszkać i z jakiego powodu był w szpitalu. Matka unika odpowiedzi, zasłaniając się wykrętem, że to sprawa osobista dziadka.
Wspólny obiad zaczyna się w dość nerwowej atmosferze. Joanna strofuje Kamę, bacznie obserwując, ile wina pije córka. Z kolei Natalia i Łukasz jak zwykle wpadają spóźnieni i od progu informują wszystkich, że nie mogą długo zostać. Nim zakończy się rodzinne spotkanie, na jaw wyjdą skrywane tajemnice. Jednakże Domirscy będą musieli odłożyć na bok spory i pośpieszyć na ratunek Tadeuszowi.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

WIELKIE MARZENIA (4)

 • Odcinek serialu

Łukasz i jego żona, Natalia, wprowadzili się z powrotem do domu rodzinnego. Mężczyzna nie jest z tego zadowolony, ma poczucie życiowej porażki i niewykorzystania szans, które dostał od losu. Wszystko przecież miało być inaczej - on dziecko szczęścia, predestynowany do osiągania wielkich sukcesów. Sądzi, że zawiódł wszystkich najbliższych, a najbardziej Natalię. Łukasz wraca myślami do początku znajomości z Natalią: sylwestrowa noc 18 miesięcy wcześniej, elegancka restauracja, wspaniałe przyjęcie - wtedy właśnie zobaczył kobietę swojego życia, Natalię. Początkowo nie sądził, że będzie miał u niej jakiekolwiek szanse. Nawet jego kumple od razu stwierdzili, że dziewczyna nie jest z jego ligi, ale tego dnia Łukasz czuł, że sprzyja mu wyjątkowe szczęście.
Okazało się, że Natalia wcale nie jest zwykłą dziewczyną. Jej rodzice to milionerzy, ojciec ma najlepiej prosperującą firmę deweloperską na całym Pomorzu. Ich dom rodzinny to luksusowa rezydencja, w której do kolacji usługują domownikom służący. Łukasz jest bardzo zdenerwowany i żałuje, że zamiast grzybków i domowego wina od babci nie przyniósł ze sobą kawioru. W czasie eleganckiej kolacji Tamara i Krzysztof Maierowie bacznie przyglądają się mężczyźnie, którego przedstawiła im córka. Atmosfera spotkania jest bardzo formalna, jednakże Łukaszowi udaje się nawiązać nić porozumienia z ojcem swojej wybranki. Z kolei pierwsze spotkanie Natalii z Domirskimi wyglądało zupełnie inaczej…
Od chwili, kiedy rodzina Łukasza zaakceptowała i pokochała przyszłą synową, sprawy potoczyły się błyskawicznie. Zaręczyny, kolacja zapoznawcza rodziców i wreszcie dzień ślubu. Młodzi promienieją szczęściem, kiedy w otoczeniu rodziny i przyjaciół składają przysięgę małżeńską. Niestety, ich wielki dzień nie kończy się szczęśliwie… Ojciec Natalii składa Łukaszowi propozycję nie do odrzucenia - pracę w jego firmie. Chłopak uważa, że to szansa na rozwój zawodowy, Natalia jednak się sprzeciwia, twierdząc, że ojciec w ten sposób chce ich kontrolować. Młodzi odrzucają propozycję Maiera i wierzą, że sami sobie poradzą. Okazuje się jednak, że nie jest to proste…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

PRIORYTETY (5)

 • Odcinek serialu

Teść Łukasza, bardzo wpływowy i bogaty biznesmen obchodzi 50 rocznicę urodzin. Zaproszenie na wystawną imprezę otrzymują również rodzice Łukasza, Joanna i Andrzej. Łukasz jednak obawia się, czy jego prostolinijni, zwyczajni rodzice będą umieli dobrze wypaść na tle śmietanki towarzyskiej Trójmiasta. Łukasz uważa, że świat jego rodziny jest bardzo różny od świata w którym żyją rodzice Natalii. Czy tak rzeczywiście jest? Czy wyznacznikiem szczęścia i powodzenia w życiu są wyłącznie sukces zawodowy i pieniądze? Aspirujący do wielkich sukcesów Łukasz dostanie od od swoich „zwyczajnych” rodziców życiową lekcję i przekona się co tak naprawdę świadczy o wartości człowieka.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

JAK KUMPLE (6)

 • Odcinek serialu

Marzenie Tomka wreszcie się spełnia i chłopak budzi się rano obok Zośki. Czy upojną noc po imprezie zakrapianej alkoholem można nazwać romantycznym początkiem związku? Raczej nie tak to sobie Tomek wyobrażał. Ostateczny cios w serce zakochanego Tomka zadaje Zośka, która od razu oznajmia, że to co się stało to błąd i najlepiej będzie jeśli skupią się na przyjaźni. Tomek zamierza walczyć o uczucie dziewczyny i podda Zośkę pewnemu testowi… by przekonać się, czy zazdrość rzeczywiście jest niezwykłym afrodyzjakiem. Więcej szczęścia z kobietami będzie miał przyjaciel i współlokator Tomka, Milo. Pasja motoryzacji połączy go z Beatą, przyjaciółką mamy Tomka. Wspólne przejażdżki, wieczorne gry komputerowe, przyjacielskie kolacje – pomimo tak dużej różnicy wieku tych dwoje świetnie czuje się w swoim towarzystwie. Czy ta relacja ma szansę zamienić się w coś więcej niż przyjaźń? Telewizyjny wywiad Olivera Janiaka z pewną gwiazdą muzyczną przypomina Andrzejowi o jego przeszłości i pasji do muzyki. W szczerej rozmowie z Kamą, Domirski przyznaje, że nie żałuje, że to właśnie dla rodziny poświęcił swoje marzenia.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

STRACH SIĘ BAĆ (7)

 • Odcinek serialu

Sytuacja finansowa Domirskich spędza sen z powiek Joanny. Odkąd Andrzej postanowił odejść z Velmisu, utrzymanie domu spadło w całości na Domirską. Joanna kolejny wieczór spędza nad rachunkami zastanawiając się, jak związać koniec z końcem. Jej niepokoju nie podziela Andrzej, który nad wyraz optymistycznie patrzy w przyszłość i wciąż zapewnia żonę, że pracuje nad tym, by pozyskać klientów dla swojej nowej firmy. Niestety jego metody okazują się nieskuteczne i mało profesjonalne przez co Andrzej wpada tylko w kłopoty. Joanna jest niezadowolona, kiedy mąż bez jej wiedzy nadwyręża domowy budżet, kupując używane auto. W tej trudnej sytuacji Joanna zaczyna nawet szukać dodatkowych zleceń jako księgowa, nie mówi jednak o tym mężowi, nie chcąc podcinać mu skrzydeł. Joanna stara się dopingować i wspierać Andrzeja, widzi bowiem jego starania i zapał. Andrzej jednak zachowuje się dość niefrasobliwie. Nie zarejestrował jeszcze działalności gospodarczej, nie ma biznesplanu ani pomysłu jak zdobyć klientów i zlecenia. Na pomoc Andrzejowi rusza Kama. Projektuje dla jego nowej firmy profesjonalne materiały reklamowe, rejestruje domenę w sieci. Tymczasem Tomek odkrywa sekret Kamy, który jeśli ujrzy światło dzienne może zniszczyć reputację młodej Domirskiej i zranić uczucia bliskich jej osób. Tomek postanawia działać i ochronić siostrę przed kompromitacją. Do pomocy angażuje Mila, Zośkę oraz… Beatę. Okazuje się bowiem, że muszą "włamać się" do Velmisu i do komputera służbowego Joanny, by przechwycić maila, którego do bliskich Kamy wysłał Daniel. Mail zawiera wybuchowe, erotyczne video z Kamą w roli głównej… Czy Tomkowi uda się kolejny raz zapobiec rodzinnemu kryzysowi? [TVN]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

NAGA PRAWDA (8)

 • Odcinek serialu

W poprzednim odcinku na jaw wyszły sekrety Kamy. Cała rodzina Domirskich dostała od jej byłego chłopaka maila z tytułem "Takiej Kamy jeszcze nie widzieliście". Mail zawierał seks-video Kamy i Daniela. Jakimś cudem Tomek, brat Kamy zdołał skasować maila z poczty służbowej Joanny i na szczęście rodzice nie zobaczyli intymnego nagrania swojej córki. Niestety mail dotarł do ukochanego dziadka Kamy. Teraz młoda Domirska musi mu spojrzeć prosto w oczy i wyznać całą prawdę o swoim toksycznym związku z Danielem. Dlaczego znalazła się w takiej sytuacji? Kama opowiada Tadeuszowi początek całej historii. Dwa lata temu spełniło się jej zawodowe marzenie. Dostała pracę w uznanej agencji reklamowej i właśnie tam pierwszy raz zobaczyła Daniela - przystojnego, charyzmatycznego dyrektora artystycznego. Od razu wpadli sobie w oko, a częste spotkania całego zespołu agencji po pracy pomogły w zawarciu bliższej znajomości. Tempo pracy w branży reklamowej sprzyjało prowadzeniu intensywnego życia. Wspólna praca nad projektami, wspólne imprezy, wspólne noce. Kama była zauroczona znajomością z Danielem. W końcu zdecydowała się przedstawić go całej rodzinie Domirskich. Początkowo Daniel zrobił na wszystkich bardzo dobre wrażenie, dlatego szybki rozwój ich związku i w konsekwencji decyzja o wspólnym zamieszkaniu nikogo nie zdziwiła. Domirscy kibicowali ich miłości, a Andrzej i Tomek pomagali Kamie w przeprowadzce do wielkiego apartamentu Daniela. Zakochani świętowali swoje szczęście szampanem, a Kama zaczęła wreszcie wierzyć w swoją dobrą gwiazdę. Wkrótce jednak ich związek zaczął przypominać jazdę na rollercoasterze, a Daniel pokazał ciemną i niebezpieczną stronę charakteru… Czy po wyznaniu dziadkowi całej prawdy Kama znajdzie siłę by odrzucić to co złe i podnieść się po upadku? Czy będzie umiała zmierzyć się z prawdą o sobie samej? [TVN]

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

MÓJ KAWAŁEK PODŁOGI (9)

 • Odcinek serialu

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

WSZYSTKO POD KONTROLĄ (10)

 • Odcinek serialu

Kama wraz z przyjaciółką planuje wakacje marzeń- wspólny wyjazd do Azji. Jednakże wszelkie plany i wizje przyszłości idą w kąt, kiedy uświadamia sobie, że może być w ciąży z Danielem! Młoda Domirska jest załamana… Nie chce by ojcem jej dziecka był mężczyzna, z którym właśnie się rozstała i który jest uzależniony od narkotyków. Kama zwierza się ze swoich podejrzeń Zośce, która kupuje dla niej test ciążowy. Dziewczyna zwleka jednak z wykonaniem testu… Natalia jest już zmęczona rygorem oszczędności, jaki narzucili sobie z Łukaszem i daje się ponieść zakupowemu szaleństwu. Poważnie nadwyręża skromny, domowy budżet. Łukasz jest jednak nieugięty - każe żonie zwrócić zakupy. Niespodziewanie Natalia dostaje bardzo ciekawą propozycję pracy. Wiąże się ona jednak z wyjazdem za granicę! Czy dla polepszenia swojej sytuacji finansowej dziewczyna zdecyduje się na rozłąkę z Łukaszem? Beata podejmuje decyzją dotyczącą jej związku z Milo. Czy Beata pójdzie za głosem serca czy rozsądku?

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 00:50:17
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.