Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

OSTRA RANDKA

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2012
 • Premiera:
  2013. 08. 30
 • Gatunek:
  Thriller
 • Język:
  polski, niemiecki
 • Barwny, 1,85:1. Dolby Digital 5.1. 82 min
  Film realizowany w technice 3D.

  Lokacje: Poznań (hotele IBB Andersia i NH, klub "Dragon", Rynek), Nowy Tomyśl (szpital), Berlin.

Bohaterką filmu jest młoda studentka Gosia, która po sprzeczce z chłopakiem, wplątuje się w wir szokujących, przestępczych zdarzeń. Gdy wcześniej, w porannych wiadomościach słyszy "…o porwaniach dla celów seksualnych" nie przypuszcza jak nagle, i niespodziewanie stanie się to jej udziałem. Na kilkanaście godzin jej los splata się z losem eleganckiego, ale śmiertelnie niebezpiecznego przestępcy, Kurskiego, oraz jego nieobliczalnych kumpli. Romantyczna dziewczyna musi znaleźć w sobie determinację i siłę by uwolnić się z opresji. Przed nią długa noc, której nigdy nie zapomni…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2024.06.06 04:23:14
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.