Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

N1CKOLA. THE LONELYGIRL15 UNIVERSE

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2009
 • Premiera:
  2009. 06. 06
 • Barwny, 13 odcinków.

Serial o grupie młodych ludzi, którzy zostają wplątani w niebezpieczną intrygę, powiązaną z tajemniczą organizacją "The Order". Ola (pseudonim internetowy: n1ckola), zwyczajna młoda dziewczyna mieszkająca w Londynie, odkrywa nagle, że interesują się nią dziwni ludzie. Ktoś chce zrobić jej krzywdę. Ucieka do Polski, ale okazuje się, że jej problemy dopiero się zaczynają. Przestaje być pewne, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem, komu Ola może zaufać. Co gorsza, wydaje się, że to coś w niej przyciąga prześladowców. Ola jest "Trait Positive " - ma szczególną właściwość krwi, co czyni ją celem organizacji, która nie cofnie się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel. Sprawę bada warszawski reporter Ursyn, zbliżając się krok po kroku w swym dziennikarskim śledztwie do rozwikłania zagadki.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

N1CKOLA. THE LONELYGIRL15 UNIVERSE w internecie

2023.01.18 03:03:07
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman