Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

GET LOW

 • Tytuł polski: AŻ PO GRÓB
 • Film fabularny
 • Produkcja:
  USA
 • Rok produkcji:
  2009
 • Język:
  angielski
 • Barwny, 99 min

Czarna komedia inspirowana prawdziwą historią, w której śmiech miesza się ze łzami.
Ameryka lata 30te. Główny bohater filmu Felix Bush po 40 latach pustelniczego życia, pojawia się w rodzinnym miasteczku i postanawia za życia wyprawić swój pogrzeb. Do organizacji tego wydarzenia, które później nazwano Woodstockiem czasów wielkiego kryzysu, wynajmuje nastawionego na szybki zysk właściciela zakładu pogrzebowego. Tylko czy uda się namówić mieszkańców do przyjścia na pogrzeb człowieka o fatalnej reputacji? Samotnika, o którego wybuchowym temperamencie krążą legendy? I w jakim celu Felix, tak naprawdę chce wyprawić swój pogrzeb? Czy można sobie robić jaja z pogrzebu po to, aby odmienić czyjeś życie?

ZWIASTUN
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 07:50:04
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor