Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TRZY UŚCISKI DŁONI

 • Film fabularny - krótkometrażowy
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2010
 • Barwny, 34 min

  Okres zdjęciowy: 24 października - 3 listopada 2008.
  Lokacje: Łódź (dworzec Łódź Fabryczna, Plac Wolności, Manufaktura, lotnisko Lublinek), Warszawa (Dworzec Centralny).

  Film zrealizowany w ramach projektu "30 minut".

Podobno wystarczy 6 uścisków dłoni, aby połączyć nas z każdym innym człowiekiem na świecie - z wietnamskim ulicznym sprzedawcą, czy policjantem w Anglii, a nawet gwiazdą z Hollywood. W tej historii zdarzają się tylko 3 uściski: pomiędzy Emilem, Dagmarą i Betą, których drogi skrzyżują się pewnego dnia w Łodzi. Każde z trojga bohaterów o czymś marzy. Emil - o spotkaniu z Davidem Lynchem. Dagmara wróciła z Londynu i szuka dobrej pracy. Beta, dziewczyna z domu, w którym nie brak niczego oprócz miłości i serdeczności - o poznaniu bliskiej osoby. Ich marzenia nie spełnią się same, trzeba im dopomóc. Które z nich będzie miało dość odwagi i determinacji, by spróbować zrealizować swoje marzenia? Ile uścisków dłoni zbliży ich do tego?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2024.03.01 03:46:19
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.