Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JAK TO JEST BYĆ MOJĄ MATKĄ

 • Film fabularny - krótkometrażowy
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2007
 • Premiera:
  2007. 12. 27
 • Barwny, 31 min

  Lokacje: Łódź.

  Film zrealizowany w ramach programu "30 Minut".

Monika, od czasu wypadku, któremu uległa trzy lata wcześniej, jest skazana na wózek inwalidzki. Kobieta nie poddaje się i walczy o pełnoprawne życie. Jej córka, Julia nagrywa kamerą każdą wspólnie spędzoną chwilę. Film, który powstaje, wyzwala w nich skrywane dotąd emocje.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2008
  Wiesbaden (Festiwal Filmów z Europy Środkowej i Wschodniej "goEast")-II Nagroda w sekcji fabularnej konkursu studenckiego
 • 2008
  Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych)-Wyróżnienie Honorowe w konkursie "Młode Kino Polskie"
 • 2009
  Monachium (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "The Way We Live!")-Nagroda Główna
 • 2010
  Olten (Festiwal "Look & Roll")-II Nagroda
2022.02.24 11:15:00
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl