Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PIERWSZA MIŁOŚĆ

2945

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Przywiązaną do torów kolejowych Dominikę ratuje Oskar, który sam zostaje potrącony przez pociąg. Michał przekonuje Marysię, że Dominika mogła stać za wypadkiem chłopaka. Dopiero Oskar mówi Marysi o tragicznym losie jej siostry. Domańska postanawia jej pomóc. Melka i Łukasz zaczynają organizować wesele i kłócą się o każdy szczegół. Natomiast Paweł postanawia chronić Melkę. Nowogrodzki śledzi Magnusa by sprawdzić czy ten nie jest taki jak jego ojciec. Chłopak nakrywa go na spotkaniu z kobietą pracującą w erotycznym klubie. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Karol Weksler organizuje konferencję prasową, na której puszcza nagranie z przeprosinami Sylwii Koneckiej. Upokorzona dziennikarka poprzysięga mu zemstę. Razem z Jankiem przeszkadzają Wekslerowi przy podpisaniu aktu przejęcia "Yolo". Dziennikarze mają niecodzienną kontrpropozycję.

2946

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Pobity Łukasz Magnus ląduje w wodzie i traci przytomność. Pawłowi udaje się go uratować. Melka dowiaduje się o bójce, ale nie ma czasu tego skonfrontować z Pawłem. Przejmuje się jak "Wodnik" przyjmie wiadomość o ich ślubnych planach. Sylwia Konecka przejmuje czasopismo "Yolo". Na tę transakcję wyłożyła cały swój budżet, więc zaczyna rządy w redakcji od obcięcia pensji pracownikom. Tymek zamierza odejść z pracy. Namawia Piotrka by także opuścił tonący statek razem z nim. Natomiast Sylwia nie mając pieniędzy na czynsz planuje uwieść Artura Kulczyckiego. Kinga dostaje propozycję sesji do pisma. Ma wystąpić w bikini, co bardzo nie podoba się Arturowi, który wymusza na niej swoją obecność na sesji. Poirytowany tym, że jego żona za dużo odsłania, postanawia przeszkodzić w zdjęciach w spektakularny sposób.

2947

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Kinga dowiaduje się, że za włączeniem alarmu przeciwpożarowego w trakcie sesji stoi Artur. Kulczycka kłóci się z mężem, który w końcu wyznaje, jak się czuje z tym, że jego żona jest gwiazdą. Ktoś zaczyna śledzić Kingę. Wydaje jej się, że zna tę osobę. Michał ostro oponuje przeciw wprowadzeniu się Dominiki do ich domu. Domański spotyka się z nią w przytułku i prosi, by nie słuchała Marysi. Ta nie ustaje w poszukiwaniach sposobu by pomóc siostrze. W ogrodzie "Wodnika" odbywa się przyjęcie. Komisarz Wirski jest przekonany, że dojdzie tam do przerzutu narkotyków. Policjant organizuje akcję antyterrorystyczną. Melka dowiaduje się o tym i próbuje ostrzec Łukasza. Dochodzi do strzelaniny.

2948

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Komisarz Wirski nie znajduje żadnych narkotyków w domu Olgierda Gwiazdy, więc musi go wypuścić na wolność. Hubert został ranny podczas strzelaniny. Jego stan jest ciężki, może nie przeżyć do jutra. Melka próbuje znaleźć winnego. Wirski sądzi, że mają na komendzie szpiega. Mateuszowi nie idzie w interesach. Natomiast firma Emilki rozkwita na rynku internetowym. Zazdrosny mężczyzna urządza imprezę na jej cześć. Stik upija się i obraża Emilkę przy jej znajomych. A w Wadlewie "Hiszpan" wprowadza zmiany w klubokawiarni. Zaczyna od szotów z bimbrem. Śmiałek próbuje się stawiać, ale "Hiszpan" go szantażuje. Gangster sprowadza do świetlicy tancerki erotyczne. O wszystkim dowiaduje się Anna i wprowadza swoje porządki.

2949

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Zbyszek szuka sposobu by zabić Huberta. Rezygnuje z tego zamiaru, gdy okazuje się, że mężczyzna po przebudzeniu nie pamięta strzelaniny. Zbyszek miesza tropy Melce składając fałszywe zeznania. "Wodnik" zleca Rozłuckiemu morderczy plan. Marysia cały czas spędza pomagając siostrze. Michał w końcu się przełamuje i oferuje swoją pomoc. Widawski omyłkowo bierze Dominikę za Marysię i zaprasza ją na obiad. Ku jego zdziwieniu na obiedzie się nie kończy. Śmiałek i "Hiszpan" zastanawiają się jak z powrotem otworzyć klubokawiarnię i udobruchać Annę. "Hiszpan" postanawia wystawić w Wadlewie sztukę dramatyczną. Do współpracy zaprasza Ulę.

2950

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Melka i Łukasz planują, w czym pójdą do ślubu. Magnus rezygnuje z posady u ojca, nie chce go też widzieć na ślubie. Michał proponuje Magnusowi by zaczął współpracę z nim. "Wodnik" zleca Zbyszkowi by zabił Melkę. Mateusz przeprasza Emilkę za obelgi wypowiedziane po pijaku pod jej adresem. Zwala wszystko na karby kłopotów z pracą i rosnące długi. Jednak szybko dochodzi do kolejnych wyrzutów. Emilka szuka pocieszenia u Kingi. Artur chce zaimponować żonie wysportowaną sylwetką i zapisuje się na zajęcia sportowe. Próbująca go uwieść Sylwia dołącza do grupy. Kindze wydaje się, że widziała swoją matkę.

2951

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Zdegradowana Amelia Długosz zaczyna rowerowe patrole. Piotrek pociesza dziewczyna i szuka pozytów takiej pracy. Zbyszek śledzi Melkę i planuje zasadzkę. Skorumpowanemu policjantowi udaje mu się ją zwabić do zamkniętego sklepu jubilerskiego. Skazuje Melkę na okrutną śmierć. Tymczasem Dominika wprowadza się do Domańskich. Julka ustala z nią zasady wspólnego mieszkania. Marysia chce pomóc siostrze w znalezieniu pracy. Nie jest to jednak łatwe, bo Dominika nie ma żadnych umiejętności. Domańska wpada na niecny plan. Michalina dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu na uczelni. Pozbyć się tremy pomaga jej alkohol. Dziewczyna przysięga Sewerynowi pić umiarkowanie. Po rozmowie z Malwiną uznaje, że za mało grzeszy i postanawia to zmienić.

2952

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Łukasz i Daniel ratują Melkę z zamkniętego sejfu. Komisarz Wirski przeprasza ją za podejrzenie, że to ona może być szpiegiem. Wciąż jednak nie wiedzą, kto jest "kretem" na komendzie. Tymczasem "Wodnik" nie jest zadowolony z pracy Zbyszka. Dominika kłóci się z Julką. Bojąc się, że dziewczynka doniesie na nią Marysi, daje jej psa. Porcz nie idzie w pracy, którą załatwiła jej podszywającą się pod nią siostra. Wszystko zaczyna się sypać. Artur wstydzi się powiedzieć żonie, że chodzi na akro-yogę. Sylwia pozbywa się jego partnerki sportowej by móc się do niego zbliżyć. Kinga wyczuwa, że Artur ją okłamuje. Atmosfera między małżonkami robi się napięta. Kulczycką odwiedza tajemniczy gość z Indii.

2953

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Dominika zostaje zwolniona z pracy. Bezprawnie żąda od pracodawcy wypłaty za cały miesiąc. Gdy ten nie chce się zgodzić Porcz wraca do sprawdzonych metod "negocjacji". Jej romans z doktorem Widawskim kwitnie. Lekarz próbuje przenieść romans do pracy. "Hiszpan" chce wystawić w Wadlewie "Romeo i Julię". Sztuka ma być przykrywką dla jego podejrzanych interesów. Zakochany w Uli gangster proponuje jej zagranie tytułowej roli. W klubokawiarni rozpoczyna się casting na obsadę. Tymczasem Kinga spotyka się z Teresą. Kobieta zachowuje się dziwnie, nie chce rozmawiać publicznie. Arturowi nie podoba się nagły powrót teściowej. Próbuje odwieść Kingę od kolejnego spotkania z Teresą. Kinga jest w rozterce, kiedy słyszy przejmującą historię swojej matki.

2954

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Hubert ucieka ze szpitala, by ostrzec Melkę. Przypomniała mu się strzelania. Łukaszowi udaje się rozgryźć, kto dał zlecenia zabójstwa jego narzeczonej. Magnus składa wizytę "Wodnikowi". Niestety, jest już za późno na odwołanie zlecenia. Kinga jest przejęta tragicznym losem matki. Chce ją prosić by zamieszkała razem z nimi. Artur kategorycznie się temu sprzeciwia. Uważa Teresę za manipulantkę. Anna boi się, że serce Śmiałka nie wytrzyma maratonu. Radziwiłł prosi Emilkę o pomoc w przekonaniu Mariana by zrezygnował z wyścigu. Kobiety chcą namówić Bartka by zmanipulował też jego wyniki medyczne.

2020.09.30 00:41:52
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego