Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

6. Kozzi Film Festiwal w Zielonej Górze

24 sierpnia 2020

W dniach 10-13 września odbędzie się w Zielonej Górze 6. edycja Kozzi Film Festiwalu - Festiwalu Filmu, Teatru i Książki. Tym razem wydarzeniu patronować będzie trójka znanych polskich aktorów – Maciej Kozłowski, Kalina Jędrusik oraz Bogumił Kobiela. To ich twórczości poświęcone będą spotkania odbywające się w tzw. forpoczcie.


Osią Festiwalu są projekcje filmowe, odbywające się w kilku cyklach tematycznych: Kino Polskie. Filmy z lat 2019-2020, Kozzi Gangsta Film, który wzbogacony zostanie o komentarze prawników, Dokument na Kozzi, Kino znad granicy, Retrospektywy, Zielonogórskie Konotacje, a także cykle autorskie: Retrospektywa "Kino wg Andrzeja Draguły" i "Moje ulubione role drugoplanowe w polskim filmie" Łukasza Maciejewskiego. Tegoroczną edycję uświetnią swoją obecnością znakomici ludzie kina i teatru: Marian Opania, Irena Jun, Mikołaj Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Kruhlik, Lech Dyblik, Małgorzata Pritulak, Zdzisław Wardejn, Tomasz Włosok, Sebastian Stankiewicz, Barbara Kurzaj, Łukasz Simlat, Wojtek Skibiński i Andrzej Seweryn. Prezentacje odbywać się będą w przestrzeniach pozornie nietypowych i nie przewidzianych dla teatru, filmu, koncertu, czy spotkań. Miejsca te jednak doskonale komponują się z ofertą festiwalową. Są to: namiot Café Film na zielonogórskim deptaku, Kino Norwid w sali im. Janusza Koniusza Biblioteki Norwida, Kino Rektorat w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, Kino Młodość Macieja Kozłowskiego w Multimedialnym Centrum dla Dzieci i Młodzieży w Bibliotece Norwida, czy Kino na Górze - mediateka Góra Mediów.

Nie zabraknie też spotkań z książką, wydarzeń okołoteatralnych, związanych z występami takich postaci jak Irena Jun, Mikołaj Grabowski, a także Marian Opania oraz momentów przenoszących gości do świata muzyki – takim elementem będą na przykład warsztaty Szlakiem piosenki rosyjskiej w wykonaniu Lecha Dyblika.

Ważnym elementem Festiwalu są nagrody i statuetki Klaps, jakie zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Festiwalowej, na której wyróżnieni zostaną między innymi najlepsi aktorzy i twórcy filmowi.


Program Festiwalu oraz szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na jego oficjalnej stronie.

© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych