Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Bartosz Kruhlik

Bartosz Kruhlik

 
zwiń

  • 1985. 10. 15
    Data urodzenia
    Lubsko
  • 2013
    Nagroda
    Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia dla studentów uczelni artystycznych
  • 2013
    Nagroda
    Nagroda im. Wiesława Nowickiego przyznawana wyróżniającym się "młodym łódzkim talentom w dziedzinie kultury i sztuki, a w szczególności filmu i teatru".
  • 2016
    Wykształcenie - rok ukończenia studiów
    Wydział Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

    Reżyseria
    schowaj

  • 2016
    Etiuda szkolna
    Casting (reżyseria obsady), Scenariusz, Reżyseria
  • 2013
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria, Montaż
  • 2012
    Etiuda szkolna
    Reżyseria (w napisach określenie funkcji: Realizacja), Scenariusz, Montaż
  • 2012
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria, Montaż
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Montaż (nie występuje w napisach), Scenariusz, Zdjęcia, Reżyseria
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Reżyseria
    odcinki:
    TRESURA
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2008
    Film dokumentalny
    Reżyseria (w napisach określenie funkcji: Realizacja), Producent
  • 2008
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • Scenariusz
    schowaj

  • 2016
    Etiuda szkolna
    Casting (reżyseria obsady), Scenariusz, Reżyseria
  • 2013
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria, Montaż
  • 2012
    Etiuda szkolna
    Reżyseria (w napisach określenie funkcji: Realizacja), Scenariusz, Montaż
  • 2012
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria, Montaż
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Montaż (nie występuje w napisach), Scenariusz, Zdjęcia, Reżyseria
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Współpraca reżyserska
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2008
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • Casting (reżyseria obsady)
    schowaj

  • 2016
    Etiuda szkolna
    Casting (reżyseria obsady), Scenariusz, Reżyseria
  • Montaż
    schowaj

  • 2013
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria, Montaż
  • 2012
    Etiuda szkolna
    Reżyseria (w napisach określenie funkcji: Realizacja), Scenariusz, Montaż
  • 2012
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria, Montaż
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Montaż (nie występuje w napisach), Scenariusz, Zdjęcia, Reżyseria
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Montaż
    odcinki:
    TRESURA
  • Zdjęcia
    schowaj

  • 2011
    Etiuda szkolna
    Montaż (nie występuje w napisach), Scenariusz, Zdjęcia, Reżyseria
  • Współpraca reżyserska
    schowaj

  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Współpraca reżyserska
  • Producent
    schowaj

  • 2008
    Film dokumentalny
    Reżyseria (w napisach określenie funkcji: Realizacja), Producent

Nagrody indywidualne
schowaj

  • 2016
    Vina del Mar (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Ficvina) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2016
    Tryon ("Triff" International Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2016
    Tirana (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagroda dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego za "dojrzałe włączenie widza w problemy współczesnej rodziny oraz emocjonalne i uniwersalne przesłanie"
  • 2016
    Tetova ("Tiff Oda" International Film Festival) Najlepsza reżyseria
  • 2016
    Tallahassee (Tally Shorts Film Festival) Grand Prix
  • 2016
    Ryga (Riga International Film Festival 2Annas) Nagroda za najlepszą reżyserię
  • 2016
    Rauma (Blue Sea Film Festival) Najlepszy Film Studencki Uzasadnienie Jury: "Film opowiada o winie, miłości i rodzinie w żałobie. Mała ilość dialogów potęguje napiętą atmosferę. Jury było pod wielkim wrażeniem wizualnej i dźwiękowej warstwy filmu."
  • 2016
    Parma (International Music Film Festival) Najlepszy Film Krótkometrażowy
  • 2016
    Padova (River Film Festival) Najlepszy Film Studencki Uzasadnienie Jury: "Adaptacja została nagrodzona za wielopłaszczyznowy i bardzo filmowy sposób opowiadania historii, poprzez umiejętne połączenie reżyserii, scenariusza, zdjęć i ścieżki dźwiękowej. Film z niezwykłą subtelnością opowiada o rodzinnej tragedii i wykracza daleko poza sam incydent, starając się zrozumieć bohaterów którzy muszą żyć dalej."
  • 2016
    Nowy Jork (Revolution Me Film Festival) Najlepszy Film Zagraniczny
  • 2016
    Los Angeles (Zamoxis Short Film Showcase) Wyróżnienie Specjalne
  • 2016
    Little Rock (Fantastic Cinema & Craft Beer Festival) Wyróżnienie
  • 2016
    Istrana (Fiaticorti Film Festival) Nagroda Główna
  • 2016
    Burlinton (Snake Alley Festival of Film) Najlepszy Film Zagraniczny
  • 2015
    Veracruz (Festival Mundial de Cine Extremo de Veracruz) Nagroda dla najlepszego fabularnego filmu krótkometrażowego
  • 2015
    Oklahoma City (Twister Alley Film Festival) nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
  • 2015
    New Delhi (Międzynarodowy Studencki Festiwal Filmowy "First Frame") Nagroda dla najlepszego filmu
  • 2015
    Madryt (Festiwal Filmów Krótkometrażowych "El Corto Del Ano") Wyróżnienie
  • 2015
    Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa Warta Zachodu" za "za trafne wykreowanie atmosfery osaczenia opartego na ciekawym wykorzystaniu konkretnego miejsca - lasu. W filmie „Żar” przyroda nie jest ostoją spokoju i bezpieczeństwa lecz staje się zalążkiem do budowania mrocznej, niepokojącej atmosfery. Równocześnie Rada zwraca uwagę na umiejętne prowadzenie aktorów przez reżysera. Wszystko to powoduje, że potencjalność sytuacji wykreowanej przez twórcę wzbudza realne emocje"
  • 2015
    Godella (Festiwal Filmowy "Catacumba") Wyróżnienie Jury
  • 2015
    Cleveland (The International Horror Hotel) Wyróżnienie
  • 2015
    Chico (Festiwal Filmów Niezależnych) Nagroda dla najlepszego filmu zagranicznego
  • 2015
    Austin (R&SM Self Medicated Film Expo) Nagroda dla najlepszego krótkometrażowego filmu zagranicznego
  • 2015
    "Feelfest" Międzynarodowy Festiwal Filmów Szkolnych (on-line) Nagroda dla najlepszego filmu
  • 2014
    Wenecja (Cortonograma Short Film Festival) nagroda dla najlepszego filmu
  • 2014
    Vina del Mar (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Ficvina) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2014
    Strumica (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych 'AsterFest") wyróżnienie Jury
  • 2014
    Santiago (Ficil Bio Bio Festival Internacional de Cine de Lebu) I nagroda w kategorii: Międzynarodowy Film Fabularny
  • 2014
    Santiago (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Fesancor") II nagroda
  • 2014
    Rzym (Tolfa Short Film Festival) Nagroda dla najleszego filmu w kategorii: thriller opinia Jury: "klasyczny psychologiczny horror z małą liczbą słów i dużą porcją suspensu, zaczynający się od niewinnej sekwencji spotkania młodego chłopaka i dziewczyny nad jeziorem. Dziewczyna odchodzi w las i nie wraca, a my uczestniczymy w przeżyciach bohatera, strachu, przemocy i gwałcie zadanym przez nieubłaganego stalkera - nie wiadomo, czy w świecie rzeczywistym, czy tylko w wyobraźni"
  • 2014
    Rzeżyca (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Open Place") Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
  • 2014
    Portbou (Mostra Cinema Frontera) I nagroda
  • 2014
    Ljubljana (International Student Film and Video Festival "Filofest") Najlepsza Reżyseria
  • 2014
    Ljubliana (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich i Video) Nagroda dla najjlepszego reżysera
  • 2014
    Kosowo (Gjakova Film Festival) nagroda za najlepszą reżyserię
  • 2014
    Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) Wyróżnienie
  • 2014
    Kashmir (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2014
    Ispra (Festival Internazionale Del Cinema Povero) nagroda za reżyserię
  • 2014
    Guanajuato (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagroda dla najlepszego fabularnego filmu krótkometrażowego
  • 2014
    Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa Warta Zachodu"
  • 2014
    Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Vagrant" (Białoruś) Nagroda Publiczności
  • 2014
    Chittagong (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych i Dokumentalnych) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
  • 2014
    Cesate (Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Nagroda dla najlepszego filmu
  • 2014
    Budapeszt (Hrabal Published Competition) II nagroda "Srebrny Hrabal"
  • 2014
    Amantea (La Guarimba International Film Festival) Nagroda za reżyserię
  • 2013
    Zabrze (Niezależny Festiwal Filmowy QL) Nagroda Główna w kategorii: film dokumentalny
  • 2013
    Wodzisław (Wodzisławski Przegląd Kina Uff!owego) Nagroda Publiczności
  • 2013
    Tallin (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych) III nagroda
  • 2013
    Strumica (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych 'AsterFest") III nagroda "Brązowa Podkowa"
  • 2013
    Rychnov nad Kněžnou (Międzynarodowy Festiwal Filmów "Rychnovská osmička") III nagroda w kategorii: Film studencki
  • 2013
    Mińsk (Cinema Perpetuum Mobile Filmfest) nagroda "Perpetuum Vita"
  • 2013
    Hanower (up-and-coming International Film Festival) Nagroda
  • 2013
    Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa Warta Zachodu" za "prostotę w przekazie emocji"
  • 2013
    Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa" w kategorii: Fabuła za "ciekawe ujęcie problemu dysponowania czasem, bliskości z drugim człowiekiem, zderzenia światów dwóch pokoleń, a także za subtelne uchwycenie tego, co wydarza się poza słowami"
  • 2013
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Hamlet" Jury Studenckiego
  • 2013
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Studenci
  • 2013
    Gliwice (Festiwal Filmowy "Drzwi") Nagroda Specjalna w kinie studenckim
  • 2013
    Erywań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "One Shot") Wyróżnienie
  • 2013
    Bukareszt (Festiwal Filmów Studenckich "Cinemaiubit") Nagroda za montaż
  • 2013
    Bukareszt (International Digital Film Festival "Kinofest") Nagroda Jury
  • 2013
    Brno (Międzynarodowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Brno 16") nagroda dla najlepszego filmu
  • 2013
    Brno (Międzynarodowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Brno 16") nagroda za najlepszą reżyserię
  • 2013
    Bełchatów (Festiwal Filmów Niepoważnych "Nakręceni") nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2012
    Wenecja (Cortonograma Short Film Festival) nagroda dla najlepszego filmu
  • 2012
    Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Nagroda za reżyserię
  • 2012
    Tromso (NUFF - The Nordic Youth Film Festival) nagroda dla najlepszego filmu międzynarodowego
  • 2012
    Solin (Fiscalis International Tourfilm Festival) wyróżnienie specjalne
  • 2012
    Oświęcim (Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać Człowieka") II nagroda "Srebrne Serce"
  • 2012
    New Delhi (UFO 0110 International Digital Film Festival II nagroda w kategorii: Film Studencki
  • 2012
    Nairobi (Lola Kenya Screen Audiovisual Media Festival) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2012
    Morgantown (West Virginia Mountaineer Short Film Festival) nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2012
    Grundarfjörour (The Northern Wave Film Festival) Wyróżnienie
  • 2012
    Gliwice (Festiwal Filmowy "Drzwi") Złota Framuga w kategorii: Kino amatorskie dokumentalne
  • 2012
    Charków (Siren Film Festival) nagroda za reżyserię
  • 2012
    Cagliari (Scepto International Film Festival) Wyróżnienie Specjalne
  • 2012
    Bukareszt (Dokument Art. International Film Festival) nagroda za scenariusz
  • 2011
    Wrocław (Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN) Nagroda Dziennikarzy
  • 2011
    Wrocław (Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN) Wyróżnienie dla filmu dokumentalnego
  • 2011
    West Virginia Mountaineer Short Film Festival nagroda "Best of Show"
  • 2011
    Sandringham (Bayside Film Festival - Jump Cut) Best Short Film
  • 2011
    Sandringham (Bayside Film Festival - Jump Cut) nagroda: Special Commendation
  • 2011
    Prisztina (International Short Film Festival) Grand Prix
  • 2011
    Prisztina (International Short Film Festival) nagroda za najlepszy scenariusz
  • 2011
    Naoussa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) III nagroda w kategorii: film krótkometrażowy
  • 2011
    Nairobi (Lola Kenya Screen Audiovisual Media Festival) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2011
    Nagroda Muvish.com fest Grand Prix
  • 2011
    Mikołów (Konkurs Filmów Amatorskich i Niezależnych "Filmowe Południe") Honorowe Wyróżnienie
  • 2011
    Lubomierz (Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych) Wyróżnienie w Konkursie Śmiesznego Kina Niezależnego w Konkursie Śmiesznego Kina Niezależnego
  • 2011
    Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) II Nagroda w kategorii: film studentów szkół filmowych
  • 2011
    Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) Wyróżnienie
  • 2011
    Kędzierzyn-Koźle (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka") Wyróżnienie w kategorii filmów studenckich
  • 2011
    Ingolstadt (20MIN/MAX Shortfilm Festival) nagroda: Best Documentary Short Film
  • 2011
    Glasgow (Scottish Mental Health Arts & Film Festival) Best Drama
  • 2011
    Chisinau (International Documentary Film Festival "Cronograf") Wyróżnienie w kategorii: Student Documentaries Section
  • 2011
    Bukareszt (Międzynarodowy Festiwal Filmowy DaKINO Nagroda Specjalna Jury
  • 2011
    Bieruń (Festiwal Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali) Grand Prix
  • 2011
    Barcelos (Międzynarodowy Festiwal Filmu Turystycznego "Art&Tur) Nagroda "Golden Rooster" w kategorii: Młode Talenty
  • 2011
    Bańska Bystrzyca (Międzynarodowy Festiwal Filmów o Środowisku "EnviroFilm") Nagroda w kategorii: Free production and Films For Children and Youth
  • 2010
    Warszawa (Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów") Wyróżnienie "za poruszającą i esencjonalną opowieść o przemijaniu"
  • 2010
    Toronto (Festiwal Polskich Filmów "Ekran") Nagroda im. Michała Maryniarczyka
  • 2010
    Świdnica (Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych") Grand Prix
  • 2010
    Poznań (Festiwal Kina Autorskiego "Kino Ciśnień") Wyróżnienie
  • 2010
    Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Off Cinema") "Złoty Zamek"
  • 2010
    Polanica Zdrój (Międzynarodowy Festiwal Filmowy POL-8 im. Józefa Milki) III nagroda w kategorii: Film Studencki
  • 2010
    Pleszew (Przegląd Kina Niezależnego "SPAM") nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
  • 2010
    Pleszew (Przegląd Kina Niezależnego "SPAM") Nagroda Główna za najlepszy film dokumentalny
  • 2010
    Oświęcim (Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać Człowieka") Grand Prix "Kryształowe Serce"
  • 2010
    Ostrava (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich "Ostrava Picture") wyróżnienie w kategorii: "cinema stylo"
  • 2010
    Nowa Sól (Solanin Film Festiwal) Nagroda w kategorii: Kino Lubuskie
  • 2010
    Kędzierzyn-Koźle (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka") I Nagroda w kategorii filmów studenckich
  • 2010
    Kędzierzyn-Koźle (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka") III Nagroda w kategorii filmów studenckich
  • 2010
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") II Nagroda w kategorii: Dokument
  • 2010
    Gliwice (Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy GOFFR) Grand Prix
  • 2010
    Gliwice (Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy GOFFR) Grand Prix
  • 2010
    Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") I Nagroda w Konkursie Polskim "Studenci"
  • 2010
    Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") III Nagroda w Konkursie Polskim "Studenci"
  • 2009
    Zgierz (Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich "Ogień w głowie") Nagroda za najlepszy dokument
  • 2009
    Warszawa (Festiwal "Felliniada") "Mały FeFe"
  • 2009
    Warszawa (Festiwal "Felliniada") Nagroda Publiczności
  • 2009
    Warszawa (Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów") Nagroda dla filmu dokumentalnego w Konkursie Kina Niezależnego za "wrażliwość na umykające dziś i iskierkę nadziei na jutro"
  • 2009
    Walim (Festiwal Filmów Amatorskich "Biała Dama") Wyróżnienie
  • 2009
    Ustka (Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich "Uffoa") Grand Prix
  • 2009
    Ustka (Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich "Uffoa") Nagroda Publiczności
  • 2009
    Telewizyjny Festiwal Filmów "Kręci się" Grand Prix
  • 2009
    Świdnica (Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych") Grand Prix
  • 2009
    Świdnica (Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych") Nagroda Publiczności
  • 2009
    Szczecin (Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich "Klatka") Grand Prix
  • 2009
    Przeworsk (Przeworski Przegląd Amatorskiej Sztuki Filmowej) Grand Prix
  • 2009
    Poznań (Festiwal Kina Autorskiego "Kino Ciśnień") I Nagroda
  • 2009
    Poznań (Festiwal Kina Autorskiego "Kino Ciśnień") Nagroda Publiczności
  • 2009
    Polanica Zdrój (Międzynarodowy Festiwal Filmów Amatorskich POL-8) Nagroda za najlepszy dokument
  • 2009
    Ostrołęka (Festiwal Filmów Amatorskich "Filmowe Zwierciadła") I Nagroda
  • 2009
    Łapy (Przegląd Filmów Amatorskich "Łapa") Grand Prix
  • 2009
    Lubomierz (Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych) Honorowa Nagroda Specjalna "Anioł Świątyni Sztuki" za "dobre duchy"
  • 2009
    Kraków (Orange Film Factor Festival) Nagroda Publiczności
  • 2009
    Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) Grand Prix
  • 2009
    Kędzierzyn-Koźle (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka") I Nagroda
  • 2009
    Katowice (Festiwal Filmów Niezależnych "KILOFF") Nagroda w kategorii: dokument
  • 2009
    Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Wyróżnienie
  • 2009
    Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia") Wyróżnienie
  • 2009
    Gdańsk (Gdański Festiwal Filmów Niezależnych "Wydmy") Nagroda Główna za najlepszy film dokumentalny
  • 2009
    Gdańsk (Gdański Festiwal Filmów Niezależnych "Wydmy") Nagroda Publiczności
  • 2009
    Dolina Kreatywna (konkurs TVP) I Nagroda w kategorii: Film
  • 2009
    Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End") Nagroda dla najlepszego niezależnego filmu dokumentalnego
  • 2009
    Bełchatów (Festiwal Filmów Niepoważnych "Nakręceni") Grand Prix

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

Bartosz Kruhlik w internecie
schowaj

2016.12.01 03:56:38
© 1998-2016 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency