2016
Angers (Europejski Festiwal Debiutów Filmowych "Premier Plans") Grand Prix Jury Europejskich Filmów Krótkometrażowych
2016
Angers (Europejski Festiwal Debiutów Filmowych "Premier Plans") Nagroda Publiczności w Konkursie Europejskich Filmów Krótkometrażowych
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Nagroda dla najlepszego filmu
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Nagroda Jury
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Złoty Medal w kategorii filmów szkolnych
2015
2015
2015
2015
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA) Nagroda Honorowa, nagrodę otrzymał/a
Marcin Kowalczyk
2015
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA) Nagroda w kategorii: Film studencki
2015
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival; od roku 2014 Festiwal Filmowy w Gdyni) Wyróżnienie Honorowe w Konkursie Krótkometrażowych Filmów Fabularnych
2015
Gdańsk (Europejski Festiwal Filmowy "Euroshorts") Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego za najlepszy film fabularny
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Grand Prix w kategorii studentów i absolwentów szkół filmowych
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Nagroda aktorska, nagrodę otrzymał/a
Łukasz Simlat
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Nagroda za reżyserię
w kategorii studentów i absolwentów szkół filmowych, nagrodę otrzymał/a
Paweł Maślona
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Nagroda za zdjęcia
w kategorii studentów i absolwentów szkół filmowych, nagrodę otrzymał/a
Cezary Stolecki
2014
Warszawa (Międzynarodowe Forum Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Cinemaforum") Nagroda Specjalna Jury za "perfekcyjny warsztat i niekonwencjonalne ujęcie dramatu jednostki wobec machiny korporacyjnej"
2014
Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Grand Prix "Złoty Łucznik" za "perfekcyjne, przewrotne ukazanie dramatu jednostki wobec korporacyjnego i rodzinnego dyktatu"
2014
Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Nagroda Specjalna
Nagroda Specjalna ZASP dla najlepszego aktora; za "wygraną na ćwierćtonach i półtonach walkę o zachowanie tożsamości", nagrodę otrzymał/a
Łukasz Simlat
2014
Praga (Międzynarodowy Festiwal Debiutów i Filmów Studenckich) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2014
Poitiers (Festival International des Ecoles de Cinema) Nagroda "Odkrycie francuskiej krytyki"
2014
Poczdam (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich "Sehsüchte") Nagroda za najlepszą rolę aktorską, nagrodę otrzymał/a
Łukasz Simlat
2014
Opole (Festiwal Filmowy "Opolskie Lamy") Grand Prix w Konkursie Etiud Filmowych w kategorii: fabuła
2014
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) I Nagroda
2014
Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Grand Prix
2014
Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia") Wyróżnienie
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival; od roku 2014 Festiwal Filmowy w Gdyni) Nagroda Szkoły Wajdy (w Konkursie Młodego Kina)
2014
Cambridge (European Short Film Festival) "Złoty Bóbr"
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") II nagroda w kategorii: Film fabularny
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Paweł Maślona
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Maciej Mądracki
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Paweł Maślona
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenografię, nagrodę otrzymał/a
Jakub Ossendowski
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenografię, nagrodę otrzymał/a
Katarzyna Dobrowolska
2013
Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") "Złoty Anioł" w Konkursie Filmów Krótkometrażowych "Shortcut" za "mistrzowskie ukazanie sytuacji wyalienowania ujętej w przemyślaną i zdyscyplinowaną formę"
2013
Palm Springs (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Nagroda dla najlepszego studenckiego filmu fabularnego w kategorii powyżej 15 minut
2013
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda im. Lucjana Bokińca za najlepszy film w Konkursie Młodego Kina za "niestereotypowe i przejmujące ukazanie kryzysu współczesnego człowieka w trudnej i wymagającej formie czarnej komedii"
2010
Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") II Nagroda w kategorii: Fabuła