Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Anna Skubik

 
zwiń

 • 1977
  Data urodzenia
 • 2002
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Aktorka. W latach 2001-2002 występowała w Teatrze "Baj Pomorski" w Toruniu. W latach 2009-2011 aktorka Wrocławskiego Teatru Lalek.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2016
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (aptekarka)
  odcinki:
  DZIEDZICTWO (6)
 • 2014
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  TAK SZYBKO ODCHODZĄ (54)
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (kobieta od castingu; odcinki: 65, 70)
 • 2004 - 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (4 role: gość na bankiecie zorganizowanym przez Oskara Billa, kreatora mody i właściciela sieci sklepów odzieżowych adorującego Dagmarę "Dagę" Maciejewską; pielęgniarka w szpitalu, w którym w śpiączce leżała Julia, córka Marysi Radosz i Pawła Krzyżanowskiego; sekretarka prezesa "Marker Trader" International Holding, firmy należącej do ojca Aleksandra Koniecznego, dyrektora ds. rozwoju w Grupie Kapitałowej "Kulczycki Corporation S.A."; lektorka w telewizyjnym programie informacyjnym (odcinek: 2896; słychać tylko jej głos))
2019.06.10 00:33:28
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl