Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Agnieszka Niezgoda

 
zwiń

 • 1961
  Data urodzenia
 • 1984
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (kobieta)
  odcinki:
  PONIŻEJ PASA (543), STRASZNY FILM (552)
 • 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (sklepowa)
  odcinki:
  NAPRAWA FERDKA (564)
 • 2016
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Obsada aktorska (pasażerka busa)
 • 2004 - 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (2 role: żona Witolda Olszaka, pacjenta oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej Szpitala im Świętej Salomei we Wrocławiu, cierpiącego z powodu kawałka igły, który utkwił w worku osierdziowym i dodatkowo zakażonego gronkowcem złocistym; pracownik ochrony w apartamentowcu przy ulicy Wichrowej 77 we Wrocławiu, w którym mieszkał m.in. Jarosław Kietliński "Hiszpan", szef ochrony Roberta Adlera, gangstera i bossa mafii, potem właściciel night clubu "Tattoo")
 • Koproducent
  schowaj

 • 2009
  Film fabularny
  Koproducent
2019.11.15 02:19:05
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman