Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Daria Kopiec

 
zwiń

 • 1983. 09. 26
  Data urodzenia
  Skwierzyna
 • 2009
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Film Animowany i Efekty Specjalne na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi
 • 2018
  Nagroda
  Laur Konrada - Nagroda Główna 19. Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej "Interpretacje" w Katowicach za reżyserię spektaklu "Zakonnice odchodzą po cichu" z Teatru im. Kochanowskiego w Opolu
 • 2018
  Nagroda
  Nagroda Publiczności (Marszałka Województwa Śląskiego) za reżyserię spektaklu "Zakonnice odchodzą po cichu" z Teatru im. Kochanowskiego w Opolu na 19. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej "Interpretacje" w Katowicach
 • 2018
  Nagroda
  Nagroda Dziennikarzy za reżyserię spektaklu "Zakonnice odchodzą po cichu" z Teatru im. Kochanowskiego w Opolu na 19. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej "Interpretacje" w Katowicach

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2019
  Vancouver (Canada International Film Festival) Nagroda w kategorii: Formy muzyczne
 • 2019
  Houston (Worldfest Independent Film Festival) Gold Remi
 • 2019
  Houston (Worldfest Independent Film Festival) Silver Remi
 • 2018
  Warszawa (Teatroteka Fest) Grand Prix za "brawurę realizacyjną i konsekwencję w wyborze wyrazistych narzędzi współtworzących widowisko"
 • 2016
  Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa Warta Zachodu" za "piękny, niedosłowny, surrealistyczny film o kosmosie miłości"
 • 2016
  Banjaluka (International Animated Film Festival) Nagroda dla najlepszej animacji plastelinowej

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2019.11.15 02:12:52
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych