Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Piotr Gajda

Piotr Gajda

 

 • 1987. 01. 26
  Data urodzenia

Absolwent Studium Musicalowego "Capitol" przy Teatrze Muzycznym "Capitol" we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2014
  Widowisko telewizyjne
  Obsada aktorska (Sus; Helmut Wohl)
 • 2012
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (tancerz)
  odcinki:
  CHŁOPI (385)
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (ochroniarz; odcinki: 37-38, 53, 65)
 • 2005
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Euzebiusz, projektant mody)
  odcinki:
  OSTATNI KRZYK MODY (69)
 • 2004 - 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (2 role: koleś, nowa ofiara oszustki matrymonialnej Aurelii Walickiej, potem klient pubu "Barbarian" w towarzystwie którego Anna Bilewska topiła smutki w alkoholu; aspirant Małecki, policjant współprowadzący z komisarzem Karskim dochodzenie w sprawie pobicia Henryka Majewskiego ze wsi Kąty, następnie biorący udział w poszukiwaniach w Wadlewie szczątków człowieka, którego jedną z kości odnalazł tam starszy sierżant Ryszard Kozubek-Kókółka, w dalszej kolejności prowadzący dochodzenie w sprawie pobicia Natana Wójcika)
 • 1993
  Etiuda szkolna
  Obsada aktorska
2019.01.05 03:44:23
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski