Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Zbigniew Prażmowski

 
zwiń

 • 1978. 08. 29
  Data urodzenia
  Ścinawa
 • 2006
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Aktor. Od roku 2006 aktor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Od roku 2011 pełni funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego tego teatru.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2015
  Etiuda szkolna
  Obsada aktorska (wuj)
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (taksówkarz; odcinki: 96)
 • 2005
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (policjant z obserwacji)
  odcinki:
  12
 • 2005
  Serial fabularny
  Obsada aktorska ("Kotlet")
  odcinki:
  BRUDNA WALKA (33)
 • 2004 - 2020
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (6 ról: tragarz wynoszący meble z mieszkania należącego do Teresy i Marka Żukowskich; barman w klubie, w którym imprezę zorganizowała Agnieszka "Salupa" Szabelska; Władysław, ochroniarz domu należącego do Grażyny i Karola Wekslerów; leśnik, z którym Karol Weksler liczył sowy; kierowca przejeżdżający przez Wadlewo, który kupił grzyby od Antka i Mileny, dzieci Szymona i Pameli Kulasów, mieszkańców tej wsi; nauczyciel prowadzący konkurs kulinarny, w którym udział brał m.in. Tomek Żukowski)
 • 2004
  Film fabularny
  Obsada aktorska (brat siostry Elżbiety)
 • 2002
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (pracownik w przetwórni)
  odcinki:
  69
2019.12.31 02:29:11
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman