Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Sylwia Krawiec

Sylwia Krawiec

 
zwiń

 • 1988. 09. 21
  Data urodzenia
 • 2015
  Wykształcenie
  Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie
 • 2016
  Nagroda
  Nagroda dla najlepszej aktorki festiwalu za rolę w spektaklu "Poskromienie złośnicy" na 5. Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus komercja" w Siedlach
 • 2017
  Nagroda
  "Cieszyński Anioł" za najlepszą rolę żeńską; za rolę Katarzyny w „Poskromieniu złośnicy” z Teatru Dramatycznego im. Szaniawskiego w Płocku na Festiwalu Teatrów Moraw i Śląska w Czeskim Cieszynie
 • 2018
  Nagroda
  płocka "Srebrna Maska" za wachlarz ról w spektaklach: "Nosorożec", "Kopciuszek", "Prawda", "Szalone nożyczki"

Aktorka. Od roku 2016 występuje w Teatrze Dramatycznym w Płocku.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Sylwia Krawiec w internecie
schowaj

2019.11.06 02:52:26
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
e-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych