Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

POMARAŃCZE I CYTRYNY

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1969
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Czarno-biały, 35 mm, Orwo. 575 m, 21 min Trudno palna. Negatyw obrazu. Dzwiek magnetyczny (RR magn. ) Kopia robocza. Brak napisow. Dane na podstawie spisu etiud -maszynopis Archiwumm PWSFTviT. 1969.

Trwa uroczyste przyjęcie z okazji jubileuszu 25-lecia pożycia małżeńskiego nestorów rodu. Przy suto zastawionym stole starsze pokolenie rozmawia o wojnie, polityce, wychowaniu młodzieży. Tymczasem w pokoju obok nastolatki maja inne zainteresowania i inne tematy rozmów. Nieoczekiwanie widzimy jednego z uczestników - młodego chłopaka, który przygotowuje się do włamania, zabiera niezbędne narzędzia i udaje się na miejsce przestepstwa...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:32:43
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl