Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

GOŁA BABA

  • Spektakl telewizyjny
  • Rok produkcji:
    2016
  • Premiera:
    2016. 12. 05
  • Barwny, 72 min

    Bezpośrednia transmisja spektaklu prezentowanego w ramach poniedziałkowego Teatru Telewizji w TVP 1.

"Goła baba"? Taki tytuł swojej sztuce daje Joanna Szczepkowska, która kojarzy się z delikatnością i wrażliwością? Co zatem kryje się za takim tytułem? Jaka jest tajemnica kultowej sztuki, która Joanna Szczepkowska gra już od dwudziestu lat przed pełnymi salami dla kolejnych pokoleń? Autorka nie chce niczego zdradzać; mówi tylko, że to komedia, a główną rolę w tej sztuce gra publiczność. Obserwuje ją czujnie, prowadzi z nią dialog i dlatego każdy spektakl jest inny. Jaki więc będzie ten wyjątkowy spektakl w Teatrze Telewizji na żywo? Czy wydarzy się coś, czego jeszcze nie było? Podobno zawsze się wydarza. "Goła baba" od lat jest grana w całej Polsce i na świecie. Jak sama mówi jeździ: po salach balowych i halach sportowych dla wysokich urzędników i niskich podatników. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
GOŁA BABA
Monodram
AutorJoanna Szczepkowska
2017.02.11 08:17:29
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski