Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

WŚCIEKŁOŚĆ

 • Film w produkcji
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2016
 • Premiera:
  2017. 03. 17
 • Okres zdjęciowy: kwiecień - czerwiec 2016.

Film, w którym narracja oparta jest o jednego aktora. W epizodycznych rolach zobaczymy inne postacie, niemniej jednak głównie śledzić będziemy poczynania głównego bohatera. Wściekłość to projekt opowieści psychologicznej z elementami kina akcji.
Adam - pierwszoplanowa postać by wydłużyć swoją nieobecność przy dzieciach i żonie postanawia po długim treningu z kochanką na siłowni, wrócić do domu biegnąc trasą rowerową wzdłuż obwodnicy. Ma do przebycia 20 kilometrów, praktycznie bez możliwości rezygnacji czy skrótu. Oczywiście decydując się na kolejny trening nie ma świadomości, że oto nadszedł dla niego sądny dzień. Umieszczamy naszego bohatera na wąskim i całkiem długim odcinku drogi podczas której będzie musiał sprostać najtrudniejszym emocjom.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2016
  Lizbona (Lisbon International Film Festival)-Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2017.01.13 00:47:43
© 1998-2016 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka AgencyFabryka Obrazue-teatr.plAnna Gostkowska