Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PIERWSZA MIŁOŚĆ

2805

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Norbert umawia się z Polą na oglądanie kolejnych mieszkań. Niestety, liczba nieruchomości zaczyna się kurczyć, a Pola w ogóle nie reaguje na jego zaloty. Wtedy z pomocą przyjacielowi przychodzi Olek, który ma pewien szalony plan. Sylwia nie potrafi pogodzić się z zamknięciem w ośrodku psychiatrycznym. Odwiedza ją zatroskana Justyna. Konecka domyśla się już, że to za jej sprawą trafiła do szpitala psychiatrycznego. Justyna przyznaje się do wszystkiego. "Kaśka" stara się dotrzeć do Kuby. Kiedy w pubie "Barbarian" zjawia się grupa rówieśników syna, Saniewski wpada na zakręcony pomysł. Otóż postanawia dowiedzieć się od nich jak najwięcej na temat gier on-line.

2806

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Sylwia próbuje dogadać się z lekarzem. Ma nadzieję, że dzięki temu szybciej opuści ośrodek. Nie wie, że Justyna robi wszystko, aby pogrążyć ją w oczach personelu szpitala. Tymczasem Konecka odwiedzają ją Radek i Tymek. Krystian poznaje na uczelni dealera narkotyków. Chłopak proponuje mu wspólny biznes za duże pieniądze. Domański konsultuje sprawę z "Roxy", po czym umawia się z dealerem na wymianę towaru. Wszystko idzie podejrzanie gładko. Wściekła Emilka nagrywa się Mateuszowi na automatyczną sekretarkę. Wyrzuca wszystko, co o nim myśli. Tymczasem Mateusz nieoczekiwanie zjawia się w Wadlewie i bierze Emilkę, Paulinę i Annę w obroty.

2807

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Radkowi nie podobają się rządy Justyny. Maczek szybko przypiera go do muru. Następnie odwiedza w szpitalu Sylwię. Konecka chce wiedzieć, kim tak naprawdę jest Justyna? Gdy dziewczyna odkrywa przed nią wszystkie karty, Sylwia doznaje szoku. Krystian musi odzyskać pieniądze za narkotyki. Razem z Piotrkiem udaje się na poszukiwania tajemniczego Boba. Na miejscu okazuje się, że plan oszustwa był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Zdesperowany Domański sięga po ostateczne rozwiązanie. Melka rozpoczyna pracę w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. Rzeczywistość okazuje się inna od tej, jakiej się spodziewała. W klubie "Kings Fitness" na zajęcia znów przychodzi pobita kobieta. Melka postanawia odwiedzić ją w domu. Na miejscu czeka ją wstrząs.

2808

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Zszokowana Sylwia nie może uwierzyć w historię Justyny. Badania DNA jednak potwierdzają wersję dziewczyny. Konecka już wie, że musi się zmierzyć ze swoją mroczną przeszłością. Krystian zostaje przyłapany na próbie podpalenia mieszkania. Chłopak rzuca się do ucieczki. Kalina jest wściekła na Piotrka, że on nie chce powiedzieć jej prawdy. Zaskoczona dostaje telefon z policji. Melka zwierza się Hubertowi z tego, czego dowiedziała się o Sawczuku. Hubert nie wierzy w jej rewelacje i delikatnie sugeruje żeby nie mieszała się do tej sprawy. Gdy Melka zjawia się w klubie "Kings Fitness" czeka tam na nią Krystyna. Kobieta chce wycofać się z zajęć.

2809

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Norbert wyżywa się na Olku. Okazuje się, że nie może przestać myśleć o Poli, która od ostatniej przygody zerwała z nim kontakt. Olek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wysyła Poli SMS-a z telefonu Norberta. Sobolewski wpada w szał. Krystian dowiaduje się na policji, jakie mu zostaną postawione zarzuty za wymuszenie odszkodowania i podpalenie. Chłopak jest przerażony, kiedy okazuje się, że policja dowiedziała się też o jego przygodzie z handlem narkotykami. Dorota szuka pomysłu na zwiększenie obrotów w pubie "Barbarian". Okazuje się, że pracownicy przerobili już niemal wszystko. Pada pomysł, który absolutnie nie podoba się Ludwikowi. Dochodzi do afery. Niespodziewanie z pomocą przychodzi jeden z klientów pubu.

2810

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Rozanielony Norbert wspomina randkę z Polą. Olek namawia go, by ją im przedstawił. Ku zdumieniu Sobolewskiego Pola spławia go jak pierwszego lepszego. Wściekły Norbert ma dość niezdecydowanej dziewczyny. Wtedy ona zjawia się u niego. Tymczasem Sylwia błaga lekarza by nie aplikował jej środków psychoaktywnych, bo te lekarstwa ją otumaniają. Psychiatra jest jednak bezwzględny. Tola proponuje Sylwii pomoc w ucieczce i przygotowuje prowokację. Tomek pyta Antka czy faktycznie paliło się u niego ognisko ze starych zużytych opon. Tomek nie rozumie, dlaczego nie miał objawów uczulenia. Postanawiają z Antkiem poeksperymentować.

2811

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Podenerwowana Emilka przygotowuje się na biznesowe spotkanie. Miedzianowska musi wyglądać jak milion dolarów. Kiedy zjawia się Mateusz nie kryje zaskoczenia "lokiem" Emilki i wbrew jej woli sprowadza do Wadlewa profesjonalną stylistkę. Krystian przysięga Kalinie, że odstawi narkotyki, jednak nie chce się zgodzić na pobyt w ośrodku odwykowym. Marysia sugeruje Kalinie pewne rozwiązanie, które mogłoby pomóc. Piotrek zaś radzi Kalinie by na wszelki wypadek przeszukała mieszkanie. Natomiast Grażynie nie podoba się nowe zajęcie Grzegorza. Tymczasem w pubie "Barbarian" zaczyna się akcja "Jesz, ile chcesz!"

2812

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

W redakcji "Yolo" zjawia się nowy dziennikarz. Justyna jest zaskoczona, że zarząd podważył jej kompetencje i zatrudnił kogoś za jej plecami. Lekarz Koneckiej spotyka się z Justyną. Ma podejrzenia, że dziewczynie zależy na tym, aby Sylwia nie opuściła zakładu zamkniętego. Tomek ma żal do rodziców, że nie chcą go puścić na wycieczkę. Mówi o swoich problemach Antkowi. Antek też ma dość swoich rodziców. Chłopcy postanawiają dać im nauczkę. "Challenge 72" to kryptonim ich tajemniczego planu. Krystyna opowiada Melce, jakim koszmarem jest jej życie. Długosz stara się wesprzeć kobietę, ale ta straciła resztki nadziei. W domu Melka dostaje telefon od Huberta. Mają interwencję w mieszkaniu Sawczuka.

2813

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

W Wadlewie rozpoczyna się dramatyczna akcja poszukiwawcza. Straż Wadlewska oraz mieszkańcy poszukują zaginionego Antka. Tomek ma dylemat - zdradzić kolegę czy dotrzymać słowa i ponieść konsekwencje kłamstwa. Radek z niepokojem zauważa, że jego córce brakuje matki. Kiedy zjawia się opiekunka Kaja jego przypuszczenia tylko się potwierdzają. Zieliński zwierza się dziewczynie, a wtedy z jej torebki wypadają zdjęcia Dagi. Radek jest w szoku. Gosia podejrzewa, że "Kaśka" uzależnił się od gier komputerowych. Henryk nie chce przyznać, że chodzi mu o nawiązanie kontaktu z synem. Jest spanikowany, ponieważ Kuba z drużyną chcą go dzisiaj poznać na żywo.

2814

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Atmosfera w Wadlewie jest nie do zniesienia. Mnożą się niepokojące scenariusze, co mogło się stać z zaginionym chłopcem. Policja znajduje w lesie zakrwawiony nóż. Oszołomiony Edek rozpoznaje, do kogo należy przedmiot zbrodni. Grzegorza odwiedza dawny znajomy. Powitanie przeradza się w małą imprezę. Ku niezadowoleniu Grażyny, Król zaprasza przyjaciela do domu. Awantura z sąsiadką to dopiero początek problemów z towarzyszem z wojska. Załamany Krystian na spotkaniu z prokuratorem dowiaduje się, że czeka go więzienie. Kalina na mieście wpada na Roxy. Gdy wspomina Krystianowi, że widziała ją z tajemniczym gościem, Domański zaczyna się domyślać, że chodzi o Boba, który go okradł.

2019.02.16 00:09:55
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency