Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NA WSPÓLNEJ

1650

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Danka dużo wcześniej niż zwykle wychodzi do pracy. Marek jest coraz bardziej podejrzliwy i przybity. Milena radzi mu żeby kupił żonie kwiaty i poważnie z nią porozmawiał. Po południu, będąc w centrum, Marek przypadkowo widzi Dankę z Ricardo - oboje wsiadają roześmiani do auta. Kiedy zdruzgotany Zimiński wraca do domu, zastaje żonę wystrojoną w seksowną wieczorową suknię! Ordynator Ostrowski robi wymówki Wolińskiemu - mało brakowało żeby sam doprowadził do swojej śmierci! Mężczyzna przeprasza i tłumaczy, że chciał zacząć żyć tak, jak przed przeszczepem serca. Po południu Marta przychodzi do szpitala na kolejną wizytę u psychologa i oczywiście... spotyka Pawła! Wsiadają razem do windy - tak samo, jak wtedy, kiedy poznała Janusza. Do biura Ewy i Żanety przychodzą policjanci. Wypytują kobiety o Wiśniaka, który kiedyś je oszukał i okradł. Kiedy śledczy dowiadują się, że Wiśniak oddał im pieniądze co do grosza, są zaskoczeni i zaczynają być podejrzliwi. Okazuje się, że Wiśniak nie żyje - zamordowano go. Ewa wpada w panikę - po wyjściu policji natychmiast dzwoni do Borysa! To przecież on pomógł im wtedy odzyskać pieniądze od oszusta...

Zwiastun
pokaż

1651

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Marek wraca z pracy - pod blokiem widzi Dankę wsiadającą do taksówki. Zaczyna ją śledzić. Zimiński odkrywa, że jego żona ćwiczy tango! Na dodatek widzi, jak w namiętnym tańcu obejmuje ją Ricardo! Po zajęciach Zimiński wpada wściekły do sali - żąda od zaskoczonego instruktora, żeby ten trzymał się z daleka od jego żony!!! Nicole i Mikołaj znowu się kłócą - tym razem o podział obowiązków domowych. Nicole wychodzi z domu zdenerwowana. Kiedy jedzie autobusem miejskim, nagle kierowca ostro hamuje - Nicole upada na podłogę! Gdy pasażerowie podnoszą ją okazuje się, że dziewczyna dotkliwie zraniła się w głowę. Wybucha awantura! Ludzie wrzeszczą na kierowcę, który - zdenerwowany - wyprasza ich z autobusu i odjeżdża! Zrozpaczona matka Weroniki dzwoni do córki - komornik chce zabrać jej dom! To efekt długu, który zaciągnęła dla Ady... Roztoccy muszą ratować Wielgoszową. Adam proponuje, żeby kupili od mamy dom za cenę rynkową - tym samym spłacą dług, a resztę będą płacili Bożenie w formie renty. Ale co na to Ada?!

Zwiastun
pokaż

1652

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Marek chce walczyć o Dankę! Zimiński przychodzi do Ricarda i prosi, by ten szybko nauczył go tanga. Instruktor się zgadza- i od razu proponuje pierwszą lekcję. Marek jest bardzo skrępowany. Szczególnie, kiedy Ricardo każe mu się objąć i patrzeć w oczy! Maks jest załamany... Iza radzi mu, żeby uporządkował swoje życie - wtedy na pewno odnajdzie w nim radość i cel! Chłopak bierze to sobie do serca. Próbuje przeprosić Filipa. Niestety, Konarski reaguje bardzo niechętnie! Zdesperowany Maks idzie do Michała - może chociaż ten mu wybaczy. Ewa po raz kolejny spotyka się z Arturem - szefem Igora. Spędzają bardzo miły wieczór w przytulnej restauracji. Miła atmosfera pryska, kiedy Naczelny odbiera telefon - dzwoni dziennikarz z rewelacjami w sprawie Wiśniaka! Ewa jest przerażona - sprawą, w którą jest zamieszana ona i Borys zajęła się prasa!

Zwiastun
pokaż

1653

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

W gazecie ukazuje się artykuł dotyczący morderstwa Wiśniaka. Zdenerwowana Ewa dzwoni do Naczelnego i prosi go o rozmowę. Kiedy się spotykają - opowiada mu szczerze całą historię związaną z Wiśniakiem. Tymczasem na Wspólną przyjeżdża Borys i widzi ukochaną z Arturem. Jest wściekły z zazdrości! Paweł po raz kolejny spotyka w szpitalu Martę. Prosi ją o kupno gazet - on ma zakaz wychodzenia z oddziału. Zaczynają miło rozmawiać i przechodzą nawet na "ty"! Paweł jest zaskoczony kiedy dowiaduje się, że bratem Marty jest doktor Hoffer. Po południu Woliński mówi Kamilowi o swoim spotkaniu z Martą. Hoffer reaguje zaskakująco nerwowo! Nicole chce złożyć skargę na kierowcę autobusu, w którym miała wypadek. Mikołaj upiera się, że pojadą razem. Kiedy docierają do zajezdni Nicole dostrzega mężczyznę, który prowadził wtedy autobus. Mikołaj nie wytrzymuje. Szarpie kierowcę i żąda przeprosin dla swojej żony!

Zwiastun
pokaż

1654

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Borys przychodzi do Ewy. Proponuje, że odwiezie ją do pracy i zaprasza na kolację. Ewa się waha. Żaneta radzi przyjaciółce, żeby spotkała się z Orłowem - może dowie się czegoś więcej w sprawie Wiśniaka. Kiedy Borys odwozi Ewę po kolacji, ta dostaje telefon od Artura. Zazdrosny Orłow pyta ją wprost, czy ma kogoś?! Wyznaje, że on cały czas ją kocha i nie może bez niej żyć! Włodek dzwoni do Tadeusza i każe mu przyjść dziś do baru - Zięba umówił go na randkę ze swoją znajomą z Ratusza! Zieliński przychodzi lekko stremowany. Zarzeka się, że propozycję jego swatania traktował jako żart! Nieco później pojawia się elegancka pani Lucyna. Maria z Włodkiem widzą, że spotkanie dwojga nowych znajomych jest bardzo miłe... Zuza i Kamil starają się o dziecko. Dzisiaj są umówieni na zabieg sztucznej inseminacji. Kiedy Zuza przychodzi po męża okazuje się, że Kamil właśnie asystuje przy ważnej operacji. Zuza jest zawiedziona... Przychodzi do niej Ostrowski i przeprasza, że zatrzymał Kamila. Słysząc, że Hofferowie mieli dziś załatwić bardzo ważną sprawę - proponuje Zuzie, że on może zastąpić Kamila! Zuza wybucha śmiechem...

Zwiastun
pokaż

1655

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Roztoccy spłacają dziś dług Bożeny. Potem wspólnie wybierają się do notariusza. Weronika cały czas ma wątpliwości, czy dobrze robi pozbawiając siostrę spadku. Zwłaszcza, że mama nie poinformowała jeszcze Ady, że postanowiła sprzedać dom Roztockim. Przeczucie nie myli Weroniki - wieczorem przyjeżdża do niej wściekła i rozgoryczona Ada! Igor z Magdą nadal nie znaleźli mieszkania. Magdzie ciągle coś się nie podoba! Igor denerwuje się - czyżby dziewczyna jednak obawiała się wspólnego życia? Kiedy zwraca jej uwagę - ta obraża się i ucieka. Magda wraca poirytowana do domu - matka widząc jej stan kwituje go stwierdzeniem, że wiedziała iż tak skończy się ich zabawa w dorosłe życie. Zuza i Kamil są w klinice na zabiegu sztucznej inseminacji. Bardzo bawi ich pani doktor, która naukowo wyjaśnia im szczegóły sztucznego zapłodnienia. Następnie kieruje Kamila do pielęgniarki, która wręcza mu pojemniczek na spermę i pisma erotyczne jako... wspomaganie! Po czym zostawia Hoffera samego. Jednak okazuje się, że żadne "wspomagacze" nie zastąpią Zuzy! Kamil wychyla się z gabinetu i dyskretnie woła ukochaną...

Zwiastun
pokaż

1656

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Weronika wciąż bardzo przeżywa słowa Ady która powiedziała, że nie ma już siostry! Adam pociesza żonę - ma nadzieję, że Ada ochłonie i przeprosi. Tymczasem Wróblewska robi mamie awanturę! Twierdzi, że Roztoccy zrobili świetny interes na tej pomocy! Zdenerwowana Ada wyznaje, iż żałuje że pomogła mamie odszukać Weronikę!!! Do Romana dzwoni Marylka i prosi go o notatki z wykładów. Umawiają się na budowie Hoffera. Kiedy Roman przyjeżdża na miejsce jest tam już Michał, który odbiera zamówienie. Ponieważ Brzozowski błyszczy elegancją, dostawca bierze za go szefa! Hoffera zaś za robotnika... Widzi to Marylka - uważa, że Roman, jako szef firmy, natychmiast powinien zmienić swój image! Borys wpada do biura Ewy i z uśmiechem oświadcza, że ją "porywa". Hofferowa próbuje się wymigać, ale Orłow stawia na swoim. Wywozi Ewę za miasto - przypomina jej piękne miejsce, gdzie kiedyś planowali zbudować dom. Kiedy Borys odwozi Ewę do domu błaga, żeby dała mu jeszcze jedną szansę... Zaczyna ją namiętnie całować!

Zwiastun
pokaż

1657

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

W rozmowie z Żanetą, Ewa bardzo przeżywa wczorajsze wyznania Borysa. Niespodziewanie w biurze zjawia się Artur - z kwiatami i zaproszeniem na kawę! Ewa z Naczelnym miło rozmawiają w barze, kiedy nagle Hofferowa dostrzega zmierzającego do jej do biura Borysa - z bukietem czerwonych róż! Ewa nie wie, co robić. Paweł czeka na Martę przed gabinetem psychologa. Kiedy Konarska przychodzi, Woliński jest zaskoczony rezerwą, z jaką go traktuje. Paweł prosi żeby porozmawiali - Marta odmawia! Po rozmowie z Kamilem, boi się o jego zdrowie. Paweł uświadamia jej, że nic mu nie zagraża. A - być może - to ich ostatnie spotkanie! Jutro ma być wypisany do domu. Marek jest cały obolały po treningach tanecznych. Tłumaczy się przeziębieniem. Danka prosi go żeby dzisiaj wcześniej wrócił do domu - Zimiński odmawia mówiąc, że ma ważne spotkanie w swojej firmie. Po południu - kiedy Marek ćwiczy tango z Ricardem - Danuta spotyka przed domem Milenę. Wspólniczka szuka Marka, który wyszedł wcześniej z pracy. Zimińska jest mocno wkurzona - gdzie w takim razie jest jej mąż?!

Zwiastun
pokaż

1658

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Do Weroniki dzwoni mama i prosi żeby przyjechała do niej dzisiaj. Mówi, że będzie też jej siostra... Bożena twierdzi, że Ada bardzo żałuje tego, co powiedziała! Weronika wątpi w to, że siostra rzeczywiście chce się z nią pogodzić. Obawia się kolejnej awantury. Jednak jest zdecydowana spotkać się z Adą! Igor dostaje od Zuzy wiadomość, że na Wspólnej jest mieszkanie do wynajęcia. Natychmiast jedzie je obejrzeć z Magdą. Lokum bardzo im się podoba - ale Nowak jest dziwnie powściągliwy i niezdecydowany... Kiedy wychodzą, Magda wścieka się na Igora - zarzuca mu, że teraz to on tchórzy przed wspólnym życiem! Nowak prosi dziewczynę, żeby się uspokoiła - tym sposobem tylko targuje się o cenę! Wypisany ze szpitala Paweł wciąż czeka na Martę. Widząc to, Kamil prosi go żeby dał już spokój jego siostrze! Mówi mu, że Marta odwołała dzisiejszą wizytę u psychologa. Woliński prosi, żeby w takim razie przekazał jej podarunek - książkę, która pomogła mu w trudnych chwilach. Po jakimś czasie do szpitala przychodzi Marta. Szuka na oddziale Pawła...

Zwiastun
pokaż

1659

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Dziś wybory do Senatu. Ogromnie podenerwowana Monika wyżywa się na Damianie. Maria każe jej się uspokoić, lecz córka cały czas jest bliska "wybuchu". W końcu młoda Ziębówna znajduje kolejną ofiarę... Kiedy przed lokalem wyborczym Ziębowie spotykają Michalika, który drwi z Damiana - Monika nie wytrzymuje i robi z kandydata na senatora prawdziwą miazgę! Igor i Magda wprowadzają się do mieszkania na Wspólnej. Razem z córeczką cieszą się swoim domem i szczęściem… Aż do chwili, gdy podczas rozpakowywania książek, w jednej z nich Igor znajduje przypadkiem zdjęcie Majki - swojej ukochanej sprzed lat… Kiedy Magda dostrzega wyraz twarzy Igora, znowu dopada ja lęk i wątpliwości czy ich związek ma sens... Szymek odwiedza Daniela w pubie. Zaprasza go na urodziny swojej dziewczyny, Joanny. Impreza ma odbyć się wieczorem, w modnym klubie... Daniel nie bardzo ma czas i ochotę, ale w końcu ulega namowom kolegi. Kiedy wieczorem spotykają się w hotelowej restauracji okazuje się, że Joanna przyprowadza jedynie swoją przyjaciółkę. Kobieta od razu przysiada się do Daniela i zaczyna go uwodzić!

Zwiastun
pokaż

2018.04.21 00:03:47
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plAnna Gostkowska