Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Wrzesińskie "Prowincjonalia" czekają na filmy

20 listopada 2023

Do 5 lutego 2024 roku można zgłaszać filmy na 29. Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia 2024" we Wrześni. Fabuły, dokumenty i animacje zrealizowane w okresie od 1 stycznia 2023 do 16 kwietnia 2024 (także kopie robocze). Karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej festiwalu.

W programie festiwalu znajdą się ponadto cykle: "Prowincje Świata", w którym zaprezentowane zostaną filmy m.in. Turcji, Iranu, Tunezji, Islandii, Norwegii, Francji i Polski oraz "Porozmawiajmy o przyszłości", młode kino ze Studia Munka, PWSFTViT w Łodzi, Szkoły Wajdy, Szkoły Filmowej w Katowicach, Szkoły Wajdy, Warszawskiej Szkoły Filmowej i Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Odbędą się również imprezy branżowe: panel Sekcji Filmu Dokumentalnego Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz 7. Forum Animatorów Kultury Filmowej, a także warsztaty, wystawy, koncerty i tradycyjne ognisko.


Prowincjonalia – festiwal kina peryferyjnego i outsiderów – potrwają od 17 do 20 kwietnia 2024 r.

© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.