Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Wrześnieńskie "Prowincjonalia" czekają na filmy

22 grudnia 2022

Do 6 lutego 2023 roku można zgłaszać filmy na 28. Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia 2022" we Wrześni. fabuły, dokumenty i animacje zrealizowane w okresie od 1 stycznia 2022 do 18 kwietnia 2023 (także kopie robocze). Karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej festiwalu.

W programie festiwalu znajdą się ponadto cykle: "Prowincje Świata", w którym zaprezentowane zostaną filmy m.in. Islandii, Bhutanu, Chin, Norwegii, Francji, Anglii i Polski oraz "Porozmawiajmy o przyszłości", młode kino ze Studia Munka, PWSFTViT w Łodzi, Szkoły Wajdy, Szkoły Filmowej w Katowicach i Warszawskiej Szkoły Filmowej. Odbędą się również imprezy branżowe: panel Sekcji Filmu Dokumentalnego Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz 6. Forum Animatorów Kultury Filmowej, a także warsztaty, wystawy, koncerty i tradycyjne ognisko.


Prowincjonalia – festiwal kina peryferyjnego i outsiderów – potrwają od 19 do 22 kwietnia 2023 r.

© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency