2024
2024
2024
2024
2023
Warszawa (Warszawski Festiwal Filmowy) Nagroda Publiczności
2023
Nowy Jork (Greenpoint Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2023
Nowy Jork (Greenpoint Film Festival) Wielka Nagroda Jury
2022
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za muzykę, nagrodę otrzymał/a
Adrian Konarski
2022
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za najlepszy krótkometrażowy film fabularny
2022
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Michał Pakulski
2022
Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za debiut aktorski, nagrodę otrzymał/a
Julia Szczepańska
2022
Spring Lake (New Jersey International Film Festival) Wyróżnienie Specjalne
2022
Rzeszów (Festiwal Filmów Optymistycznych "Happy End") Wyróżnienie
2022
Pleszew (Bana Film Festiwal) Grand Prix
2022
Nowa Sól (Solanin Film Festiwal) Wyróżnienie w kategorii filmu fabularnego; za "brawurę, energię i odświeżające podejście do gatunku"
2022
2022
2022
Mogilno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Satyrycznych "Pyszadło") Nagroda dla najlepszego polskiego filmu krótkometrażowego
2022
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za zdjęcia
za "atmosferę kadru i światła jako narratora historii", nagrodę otrzymał/a
Piotr Stasik
2022
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za zdjęcia
za "atmosferę kadru i światła jako narratora historii", nagrodę otrzymał/a
Nicolás Villegas Hernández
2022
Byron Bay (Byron Bay Internatonal Film Festival) Nagroda dla najlepszego dramatycznego filmu pełnometrażowego
2021
Żarów (Żarowski Festiwal Filmowy "Different Point of View") Wyróżnienie za "poczucie humoru, oryginalny pomysł na bohatera i ujęcie tematu miłości w kinie oraz poprowadzenie wciągającej widza w sam środek dzieła narracji"
2021
Tallin (Black Nights Film Festival) Nagroda w konkursie Rebels with a Cause
2021
Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!") Wyróżnienie Jury Dziecięcego "Marcinek" za film, który "pokazuje, że najważniejsza jest rodzina, nawet jeśli nie jest typowa, a pieniądze nie dają szczęścia. Uczy tolerancji dla inności, pokazując świat rzeczywisty przeplatający się z fantastycznym, mitycznym i legendarnym"
2021
Mogilno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Satyrycznych "Pyszadło") Nagroda Dziennikarzy
2021
Lille (Festiwal Kina Europejskiego) Décalé Prize w konkursie Autres Regards
2021
Isafjordur (The Pigeon International Film Festival) Nagroda za reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Marcin Mikulski
2020
Sopot (Sopot Film Festival) Statuetka Parasolnika dla Najlepszego Filmu Krótkometrażowego
2020
Nicea (Festiwal Krótkiego Metrażu) Nagroda Studencka
2020
2020
2020
Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Srebrne Grono w kategorii krótkich filmów fabularnych
2020
Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi") Wyróżnienie aktorskie w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
za "przekonującą kreację aktorską w filmie , który w lekki i dowcipny sposób łączy surrealistyczną formę z gorzką prawdą o samotności we współczesnym świecie", nagrodę otrzymał/a
Piotr Żurawski
2019
Zielona Góra (Kozzi Film Festiwal) Nagroda za najlepszą kreację aktorską, nagrodę otrzymał/a
Grażyna Błęcka-Kolska
2019
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Julian A. Ch. Kernbach
2019
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Specjalna Organizatorów, nagrodę otrzymał/a
Grażyna Błęcka-Kolska
2019
Opole (Festiwal Filmowy "Opolskie Lamy") Nagroda Publiczności
2019
Olsztyn (WAMA Film Festival) Grand Prix Konkursu Filmów Krótkich
2019
Nowogard (Festiwal Filmu - Malarstwa - Muzyki "Lato z Muzami") Grand Prix za "umiejętność opowiedzenia niebanalnej historii w atrakcyjny i dowcipny sposób"
2019
2019
2019
Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") III Nagroda za "pokazanie trudnych czasów poprzez głęboko osobistą historię"
2019
Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Nagroda Organizatorów im. Juliusza Burskiego
2019
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Filmowej Małopolski w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
2019
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
za "błyskotliwą narrację, lekki dowcip i wyrazistą kreację Piotra Żurawskiego"
2018
Valletta (Valletta Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
2018
Sitges (MFF Fantastycznych i Grozy) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego w sekcji "Noves Visions"
2018
Przemyśl (Festiwal Kina Niezależnego CK OFF) I Nagroda w kategorii: Fabuła
2018
2018
2018
2018
Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa" w kategorii: Forma za "oniryczną formę, zwłaszcza od strony zdjęciowej, która służy historii oraz buduje i podkreśla uniwersalną refleksję dotyczącą bycia innym"
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za główną rolę kobiecą, nagrodę otrzymał/a
Grażyna Błęcka-Kolska
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za kostiumy, nagrodę otrzymał/a
Monika Onoszko
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Jan Jakub Kolski
2018
Forli (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Sedicicorto") Luminor
2018
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda "Society Humanitarian Award"
2018
Bukareszt (Bucharest Short Film Festival) Nagroda za najlepszy montaż, nagrodę otrzymał/a
Jarosław Piekarski
2017
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA) Nagroda Jury Społecznego uzasadnienie jury: "Historia przedstawiona w filmie jest zaskakująca, fabuła przybiera nieoczekiwanie dramatyczny obrót, wskutek którego widz przeżywa skrajne emocje. Jury zwróciło uwagę na dbałość o szczegóły, poprawne kadry i oprawę muzyczną a przede wszystkim świetnie wykreowane przez młodych aktorów role Joszka i Lili"
2017
Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa" w kategorii: Fabuła za "mistrzowskie zobrazowanie perspektywy dziecka oraz stworzenie nostalgicznej i tragicznej opowieści o skutkach pojawienia się w uporządkowanym chłopięcym świecie nieoczekiwanej „siostry”"
2017
Gliwice (Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy GOFFR) Wyróżnienie
2016
Nowy Sącz (Festiwal Filmowy "Nowe Kino - Nowy Sącz") Nagroda pozaregulaminowa, nagrodę otrzymał/a
Borys Moskalik-Pieper
2016
Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Złote Grono w kategorii krótkich filmów fabularnych
2016
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za zdjęcia
do filmu krótkometrażowego
za "wielki talent operatorski, który służy opowiadanym historiom", nagrodę otrzymał/a
Weronika Bilska
2016
Kaohsiung (Kaohsiung Film Festival) Nagroda "Best Selection"
2016
Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Dyrektora Festiwalu "Rozenkranc" za "niezwykłą, szczerą pracę z młodymi aktorami i dobre, mocne kino psychologiczne"
2016
Ann Arbor (Ann Arbor Polish Film Festival) Nagroda im. Andrzeja Dolaty dla najlepszego debiutu filmowego za "sugestywne przedstawienie walki o dominację i opuszczenia"
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Nagroda dla najlepszego filmu
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Nagroda Jury
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Złoty Medal w kategorii filmów szkolnych
2015
2015
2015
2015
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA) Nagroda Honorowa, nagrodę otrzymał/a
Marcin Kowalczyk
2015
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA) Nagroda w kategorii: Film studencki
2015
Gdańsk (Europejski Festiwal Filmowy "Euroshorts") Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego za najlepszy film fabularny
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Grand Prix w kategorii studentów i absolwentów szkół filmowych
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Nagroda aktorska, nagrodę otrzymał/a
Łukasz Simlat
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Nagroda za reżyserię
w kategorii studentów i absolwentów szkół filmowych, nagrodę otrzymał/a
Paweł Maślona
2014
Warszawa (Festiwal Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni") Nagroda za zdjęcia
w kategorii studentów i absolwentów szkół filmowych, nagrodę otrzymał/a
Cezary Stolecki
2014
Warszawa (Międzynarodowe Forum Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Cinemaforum") Nagroda Specjalna Jury za "perfekcyjny warsztat i niekonwencjonalne ujęcie dramatu jednostki wobec machiny korporacyjnej"
2014
Warszawa (Najlepsze Niezależne Filmy Świata "Grand Off") Nagroda za najlepszą reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Arkadiusz Biedrzycki
2014
Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Grand Prix "Złoty Łucznik" za "perfekcyjne, przewrotne ukazanie dramatu jednostki wobec korporacyjnego i rodzinnego dyktatu"
2014
Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Nagroda Specjalna
Nagroda Specjalna ZASP dla najlepszego aktora; za "wygraną na ćwierćtonach i półtonach walkę o zachowanie tożsamości", nagrodę otrzymał/a
Łukasz Simlat
2014
Przemyśl (Festiwal Kina Niezależnego CK OFF) Nagroda Jury Uczniowskiego
2014
Praga (Międzynarodowy Festiwal Debiutów i Filmów Studenckich) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2014
Poitiers (Festival International des Ecoles de Cinema) Nagroda "Odkrycie francuskiej krytyki"
2014
Poczdam (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich "Sehsüchte") Nagroda za najlepszą rolę aktorską, nagrodę otrzymał/a
Łukasz Simlat
2014
Opole (Festiwal Filmowy "Opolskie Lamy") Grand Prix w Konkursie Etiud Filmowych w kategorii: fabuła
2014
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) I Nagroda
2014
Kołobrzeg (Kołobrzeg Suspense Film Festival) Nagroda w Konkursie "First Shot"
2014
Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Grand Prix
2014
Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Nagroda Specjalna
Nagroda Specjalna 24media za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Patryk Jordanowicz
2014
Jihlava (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych) Wyróżnienie w Konkursie Filmów Pełnometrażowych
2014
Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia") Wyróżnienie
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival; od roku 2014 Festiwal Filmowy w Gdyni) Nagroda Szkoły Wajdy (w Konkursie Młodego Kina)
2014
Cambridge (European Short Film Festival) "Złoty Bóbr"
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") II nagroda w kategorii: Film fabularny
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Paweł Maślona
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Maciej Mądracki
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Paweł Maślona
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenografię, nagrodę otrzymał/a
Jakub Ossendowski
2013
Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") wyróżnienie za scenografię, nagrodę otrzymał/a
Katarzyna Dobrowolska
2013
Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") "Złoty Anioł" w Konkursie Filmów Krótkometrażowych "Shortcut" za "mistrzowskie ukazanie sytuacji wyalienowania ujętej w przemyślaną i zdyscyplinowaną formę"
2013
Palm Springs (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Nagroda dla najlepszego studenckiego filmu fabularnego w kategorii powyżej 15 minut
2013
Nagroda Stowarzyszenia Czeskich Krytyków Filmowych Nagroda w kategorii: Najlepsza główna rola męska, nagrodę otrzymał/a
Ivan Trojan
2013
Nagroda Stowarzyszenia Czeskich Krytyków Filmowych Nagroda w kategorii: Najlepsza muzyka, nagrodę otrzymał/a
Jan P. Muchow
2013
Nagroda Stowarzyszenia Czeskich Krytyków Filmowych Nagroda w kategorii: Najlepsza muzyka, nagrodę otrzymał/a
Michal Novinski
2013
Nagroda Stowarzyszenia Czeskich Krytyków Filmowych Nagroda w kategorii: Najlepsza reżyseria, nagrodę otrzymał/a
David Ondříček
2013
Nagroda Stowarzyszenia Czeskich Krytyków Filmowych Nagroda w kategorii: Najlepszy film
2013
Nagroda Stowarzyszenia Czeskich Krytyków Filmowych w kategorii: Najlepsze zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Adam Sikora
2013
Katowice (Festiwal Filmowy "Dzień Filmowca") Nagroda Dodatkowa
za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Piotr Pawlus
2013
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda im. Lucjana Bokińca za najlepszy film w Konkursie Młodego Kina za "niestereotypowe i przejmujące ukazanie kryzysu współczesnego człowieka w trudnej i wymagającej formie czarnej komedii"
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepsza główna rola męska, nagrodę otrzymał/a
Ivan Trojan
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepsza muzyka, nagrodę otrzymał/a
Jan P. Muchow
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepsza muzyka, nagrodę otrzymał/a
Michal Novinski
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepsza reżyseria, nagrodę otrzymał/a
David Ondříček
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepsza scenografia, nagrodę otrzymał/a
Jan Vlasák
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepsze zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Adam Sikora
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej) w kategorii: Najlepszy dźwięk
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej) w kategorii: Najlepszy film
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej) w kategorii: Najlepszy montaż
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepszy scenariusz, nagrodę otrzymał/a
David Ondříček
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepszy scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Marek Epstein
2013
Czeski Lew (Nagroda Czeskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej)
w kategorii: Najlepszy scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Misha Votruba
2010
2010
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Piotr Niemyjski
2010
Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") II Nagroda w kategorii: Fabuła
2009
Rzym (Międzynarodowy Festiwal Produkcji Telewizyjnych "RomaFictionFest") Nagroda dla najlepszego filmu opartego na faktach
2009
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Wyróżnienie
2009
Nagroda im. Dariusza Fikusa w kategorii: twórca w mediach
2008
Nagroda Główna Wolności Słowa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
2008
Nagroda im. Andrzeja Woyciechowskiego