Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Przegląd filmów Jerzego Stuhra, laureata "Orła" za osiągnięcia życia

19 marca 2018

Po raz pierwszy w historii Polskich Nagród Filmowych Orły tuż przed ceremonią Orłów, która odbędzie się 26 marca, będzie miało miejsce jeszcze jedno wyjątkowe wydarzenie - Przegląd Filmów Laureata Nagrody za Osiągnięcia Życia Orłów 2018, realizowany wspólnie z miastem stołecznym Warszawa.

W weekend poprzedzający ceremonię, 24 i 25 marca br., kino Iluzjon Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego w Warszawie, pokaże filmy wybrane osobiście przez tegorocznego laureata Nagrody za Osiągnięcia Życia, Jerzego Stuhra.

Sam Laureat spotka się z widzami w niedzielę, 25 marca, po seansie filmu "Obywatel". Na spotkanie, które rozpocznie się około godz. 18:50, wstęp jest wolny, natomiast bilety na seanse dostępne są w kasie kina. Zapraszamy!

W ramach weekendowego przeglądu filmów Jerzego Stuhra, wybranych osobiście przez Laureata jako prezentacja jego dorobku, zostaną wyświetlone zarówno tytuły z początków kariery aktorskiej i reżyserskiej Pana Profesora, wśród których znalazł się m.in. "Amator" Krzysztofa Kieślowskiego, nagrodzony na festiwalu w Gdyni komediowy "Obywatel Piszczyk" Andrzeja Kotkowskiego czy wyreżyserowane przez samego Stuhra, dedykowane Krzysztofowi Kieślowskiemu "Historie miłosne". W programie również ostatni film w reżyserii Jerzego Stuhra, "Obywatel", po którym w niedzielę odbędzie się spotkanie z Laureatem, podczas którego widzowie będą mogli zadawać pytania osobiście.

Bilety na wydarzenie dostępne są w kasie kina Iluzjon przy ul. Narbutta 50A.

Sobota, 24 marca
godz. 18:00, DUŻE ZWIERZĘ, 73 min.
godz. 20:00, AMATOR, 117 min.
seanse: sala Mała Czarna


Niedziela, 25 marca
godz. 17:00, OBYWATEL, 108 min.
seans: sala Stolica
Spotkanie z Jerzym Stuhrem rozpocznie się po seansie, ok. godz. 18:50. WSTĘP WOLNY

godz. 18:00, OBYWATEL PISZCZYK, 101 min.
godz. 20:00, HISTORIE MIŁOSNE, 87 min.
seanse: Mała Czarna

© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency