2020
2020
2020
2020
2020
2020
2019
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Srebrny Bilet
2018
Tiburon (Tiburon International Film Festival) Golden Reel Award
za najlepszy scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Juliusz Machulski
2018
Kołobrzeg (Kołobrzeg Suspense Film Festival) Nagroda "Green Seahorse" w konkursie "Eye on Films"
2018
2018
2018
2017
Triest (MFF Fantastycznych) Złoty Asteroid
2017
Olsztyn (Festiwal Filmowy "Bluebox") Nagroda "GreenBox" w kategorii filmów fabularnych
za najlepszą scenografię cyfrową w filmie fabularnym, nagrodę otrzymał/a
Studio Produkcyjne Orka
2017
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za muzykę, nagrodę otrzymał/a
Sandro Di Stefano
2017
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Srebrny Bilet
2015
Złota Taśma (Nagroda Koła Piśmiennictwa Filmowego SFP) w kategorii: film polski za rok 2014
2015
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za najlepszą rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2015
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Główna "Jańcio Wodnik" za najlepszy film fabularny
2015
Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Publiczności
2015
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda "Ponad Granicami" im. Krzysztofa Kieślowskiego
2015
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda im. Elżbiety Czyżewskiej dla najlepszego aktora, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2015
Nagroda KIPA za najlepszy debiut producencki Wyróżnienie Honorowe
za sukces frekwencyjny filmu, nagrodę otrzymał/a
Piotr Woźniak-Starak
2015
2015
Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") Nagroda Publiczności
2015
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda Publiczności
2015
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Wyróżnienie Specjalne w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, nagrodę otrzymał/a
Piotr Sobociński jr
2015
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Bursztynowe Lwy
2015
Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End") Nagroda dla najlepszego profesjonalnego filmu fabularnego
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Gwiazda Gwiazd Elle, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda Project London
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda za charakteryzację, nagrodę otrzymał/a
Aneta Brzozowska
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda za charakteryzację, nagrodę otrzymał/a
Agnieszka Hodowana
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Dziennikarzy
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Rak
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za scenografię, nagrodę otrzymał/a
Wojciech Żogała
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Wielka Nagroda "Złote Lwy"
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Klakier (nagroda Radia Gdańsk dla najdłużej oklaskiwanego filmu)
2014
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) "Złote Zęby" dla najbardziej interesującego filmu fabularnego
2014
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Publiczności
2014
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Brylantowy Bilet
2010
Nowy Jork (New York Festivals) Cetryfikat Finalisty
2010
2010
2009
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Główna "Jańcio Wodnik" za najlepszy film fabularny
2009
Trzyniec (Babie Lato Filmowe) Nagroda Główna "Złoty Debiut"
2009
Trzyniec (Babie Lato Filmowe) Nagroda Publiczności
2009
Trzyniec (Babie Lato Filmowe) Nagroda Studentów
2009
Rzym (Międzynarodowy Festiwal Produkcji Telewizyjnych "RomaFictionFest") Nagroda dla najlepszego długiego serialu
2009
Rzym (Międzynarodowy Festiwal Produkcji Telewizyjnych "RomaFictionFest") Nagroda dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej, nagrodę otrzymał/a
Natalia Rybicka
2009
Nowogard (Festiwal Filmu - Malarstwa - Muzyki "Lato z Muzami") Nagroda Główna "Laur Cisowy"
2009
Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Nagroda Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej za najlepszy polski film fabularny
2009
Hanower (Festiwal Nowego Filmu Polskiego "Filmland Polen") Nagroda Publiczności "Hannoveraner"
2009
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) "Złote Zęby" dla najbardziej interesującego filmu fabularnego za "piękny obraz jesieni ludzkiego życia, z miłością przedstawiający wielkich aktorów polskiej sceny i filmu"
2008
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Srebrne Lwy
2008
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za główną rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Jan Nowicki
2008
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Kangur (nagroda australijskich dystrybutorów)
2008
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Platynowy Bilet
1990
Gdańsk - Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za muzykę, nagrodę otrzymał/a
Zygmunt Konieczny
1989
Nagroda Szefa Kinematografii (Przewodniczącego Komitetu Kinematografii) za twórczość filmową w dziedzinie filmu fabularnego, nagrodę otrzymał/a
Robert Gliński
1989
Nagroda Szefa Kinematografii (Przewodniczącego Komitetu Kinematografii) za twórczość filmową w dziedzinie filmu fabularnego, nagrodę otrzymał/a
Bolesław Michałek
1988
Gdańsk - Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Fundacji Kultury Polskiej, nagrodę otrzymał/a
Jan Peszek
1988
Gdańsk - Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Główna "Srebrne Lwy Gdańskie"
za reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Robert Gliński