Filmy konkursowe 39. Festiwalu "Młodzi i Film"
5 sierpnia 2020Poznaliśmy tytuły filmów, które wezmą udział w 39. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". W Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych
zobaczymy 10 filmów, w Konkursie Krótkometrażowych Debiutów Filmowych zaprezentowanych zostanie 71 filmów (37 fabuł, 19 dokumentów i 15 animacji).
Konkurs Pełnometrażowych Filmów Fabularnych:
- 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy w reżyserii Jana Holoubka
- 1800 gramów w reżyserii Marcina Głowackiego
- Fisheye w reżyserii Michała Szcześniaka
- (Nie)znajomi w reżyserii Tadeusza Śliwy
- Pewnego razu w ogródkach działkowych w reżyserii Rafała Brylla
- Polot w reżyserii Michała Wnuka
- Smak Pho w reżyserii Mariko Bobrik
- Supernova w reżyserii Bartosza Kruhlika
- Wszysto dla mojej matki w reżyserii Małgorzaty Imielskiej
- Żelazny most w reżyserii Moniki Jordan-Młodzianowskiej
Konkurs Krótkometrażowych Debiutów Filmowych: Filmy fabularne
- Alicja i Żabka w reżyserii Olgi Bołądź
- Carrie w reżyserii Emmy Lindahl
- Dalej jest dzień w reżyserii Damiana Kocura
- Dobre, eleganckie chłopaki w reżyserii Marka Ułana-Szymańskiego
- Fikołek w reżyserii Mileny Dutkowskiej
- Four Cups of Coffee or Three w reżyserii Sebastiana Łacha
- Gwiazdeczka w reżyserii Nataszy Parzymies
- Hern w reżyserii Urszuli Morgi
- Home Sweet Home w reżyserii Agaty Puszcz
- Ja tu jestem w reżyserii Marcjanny Lelek
- Jestem Andrzejem w reżyserii Michała Edelmana
- Kamień w reżyserii Bartosza Kozery
- Ktoś zostanie ostatni w reżyserii Kamila Krawczyckiego
- Kura w reżyserii Andrzeja Brzózki
- Lato 43 w reżyserii Anety Bussold
- Mały koniec świata w reżyserii Karola Ulmana
- Maria nie żyje w reżyserii Martyny Majewskiej
- Maska w reżyserii Daniela Le Hai
- Masza w reżyserii Krzysztofa Chodorowskiego
- Monika W. w reżyserii Pauliny Skibińskiej
- Noamia w reżyserii Antonio Galdameza
- Ondyna w reżyserii Tomasza Śliwińskiego
- Ostatnie dni lata w reżyserii Klaudii Kęski
- Ostatnie śniegi w reżyserii Anny Morawiec
- Paciorki w reżyserii Joanny Rój
- Plac Wolności w reżyserii Ming-Wei Chiang
- Po sezonie w reżyserii Moniki Majorek
- Prawdziwe uczucia w reżyserii Jana Kuźnika
- Problem w reżyserii Tomasza Wolskiego
- Sukienka w reżyserii Tadeusza Łysiaka
- Uczta duchowa w reżyserii Marcina Kluczykowskiego
- Uległość w reżyserii Michała Ciechomskiego
- Wenus z Willendorfu w reżyserii Zuzanny Grajcewicz
- Wschód Zachód w reżyserii Natalii Koniarz
- Wyraj w reżyserii Agnieszki Nowosielskiej
- Zadra w reżyserii Magdaleny Kuśmierczyk
- Zanim zasnę w reżyserii Damiana Kosowskiego
Filmy dokumentalne
- All On A Mardi Grass Day w reżyserii Michała Pietrzyka
- Cześć tato w reżyserii Karoliny Baranowskiej
- Dad You've Never Had w reżyserii Dominiki Łapki
- Hide and Seek in A Peaceful Valley w reżyserii Macieja Białoruskiego
- In Case of An Emergency w reżyserii Jakuba Kozieła
- Jak pływać, żeby nie utonąć w reżyserii Anny Pawluczuk
- Jeszcze porozmawiamy w reżyserii Mateusza Buławy
- Kometa w reżyserii Adama Buki
- Nie jesteśmy przyjaciółkami w reżyserii Alicji Sokół
- Niech mnie pani posłucha w reżyserii Marcina Kluczykowskiego
- Od nowa w reżyserii Zofii Sawickiej
- Oko Boga w reżyserii Igora Kaweckiego
- Papa w reżyserii Maryi Yakimovich
- Son of The Streets w reżyserii Mohammeda Almughanni'ego
- Synek w reżyserii Pawła Chorzępy
- U babci w reżyserii Mileny Mądrej
- We Have One Heart w reżyserii Katarzyny Warzechy
- Wielki strach w reżyserii Pawliny Carlucci Sforzy
- Zepsuta głowa w reżyserii Macieja Jankowskiego
Filmy animowane
- Bulba w reżyserii Olgi Kałagate
- Ciałość w reżyserii Weroniki Szymy
- Licho nie śpi w reżyserii Nawojki Wierzbowskiej
- Millenium w reżyserii Darii Godyń
- Oddychaj! w reżyserii Kamili Jasińskiej
- Opium w reżyserii Liliany Pomykalskiej
- Portret kobiecy w reżyserii Natalii Durszewicz
- Prawo i bezprawie w reżyserii Macieja Wierzejskiego
- Quidquid Latine Dictum Sit, Altum Videtur w reżyserii Julii Orlik
- Świadomość lalki w reżyserii Michała Wójcickiego
- Trzy skoki do szczęścia w reżyserii Artura Hanaja
- Wczoraj wyrósł mi przyjaciel w reżyserii Adrianny Matwiejczuk
- Własne śmieci w reżyserii Darii Kopiec
- Wyszła z brzegów w reżyserii Sofyi Nabok
- Z czosnkowym wziełem w reżyserii Zuzanny Stach
39. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" odbędzie się w dniach 1 - 5 września.