Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

"Zabij to i wyjedź z tego miasta" najlepszy w Koszalinie

19 czerwca 2021

W Koszalinie zakończyła się 40. edycja festiwalu "Młodzi i Film". Główną nagrodę festwalu, Wielkiego Jantara zdobył film "Zabij to i wyjedź z tego miasta" w reżyserii Mariusza Wilczyńskiego.

Pozostałe nagrody jury Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych przyznało:W Konkursie Krótkometrażowych Debiutów Filmowych nagrody zdobyli:
Nagrodę Dziennikarzy wręczono filmom "Amatorzy" w reżyserii Iwony Siekierzyńskiej, "Skowyt" w reżyserii Bartosza Brzezińskiego, "Opus Magnum" w reżyserii Filipa Bojarskiego i "Pewnego razu w Izraelu" w reżyserii Weroniki Szymy.

Nagrodę Publiczności otrzymał film "Biały potok" w reżyserii Michała Grzybowskiego.

Nagrodę player.pl i Stowarzyszenia Kobiet Filmowców za wkład w rozwój kobiecej perspektywy w filmie pełnometrażowym" otrzymała Grażyna Misiorowska za rolę w filmie "Maryjki".

Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Kin Studyjnych za najlepszy debiut pełnometrażowy otrzymały "Maryjki" w reżyserii Darii Woszek.

Jantara 40-lecia w plebiscycie publiczności zdobył film "Ostatni dzwonek" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz.

© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych