Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Marcelina Połap

Również jako: Marcelina Połap-Olender

 
zwiń

 • 1985
  Data urodzenia
 • 2010
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Helena Wasiluk)
  odcinki:
  PROPOZYCJA NIE DO ODRZUCENIA (182)
 • 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Natalia Babik, matka Krystiana)
  odcinki:
  15
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (kobieta; odcinki: 5)
 • 2004 - 2020
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (3 role: pielęgniarka na oddziale wewnętrznym szpitala, w którym przebywał Julian Adamczyk, narzeczony Alicji, kwiaciarki w kwiaciarni, w której pracę podjęła Marysia Krzyżanowska; ekspedientka w salonie z odzieżą męską, w którym ślubny strój kupował Witold, narzeczony Kaliny Adamczyk (odcinek: 2704; w napisach nazwisko aktorki: Połap-Olender); uczestniczka kursu samoobrony prowadzonego przez Amelię "Melkę" Długosz w klubie "Kings Fitness" (odcinki: 2807, 2821; w napisach nazwisko aktorki: Połap-Olender))
2019.12.31 03:29:21
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych